سوالات رزرو نوبت

چگونه می توان نوبت گرفت؟

جهت رزرو نوبت شما عزیزان می توانید ازمنوی بالای صفحه به بخش رزرو نوبت بروید که دکمه ی رزرو نویت در بخشهای مختلف پیج نیز آورده شده است. همچنین برای نوبت و هماهنگی نیز می توانید با شماره تماس :03134528629  تماس حاصل فرمائید.

از چند روز قبل باید برای رزرو نوبت اقدام کرد؟

شما عزیزان می توانید برای کارهایی معمولی تر مانند اصلاح ابرو و یا کوتاهی مو و… که نیاز به تایم کمتری دارد از یک هفته قبل باما هماهنگ شویدوبرای رزرو نوبت اقدام نمائید؛ همچنین برای گریم عروس باید ازیک ماه قبل برای رزرو نوبت اقدام کنید.

آیا نیاز به پرداخت وجه هنگام رزرو نوبت داریم؟

شما عزیزان هنگام رزرو نوبت مبلغی را به عنوان بیعانه باید پرداخت نمائید و مابقی مبلغ را بعداً می پردازید.

سایر سوالات

چه طیف رنگی برای پوست تیره متناسب می باشد؟

باتوجه به تن سردو گرم پوست و در نظر گرفتن برخی نکات دیگر به این نتیجه رسیدیم که :

  • برای پوست سبزه روشن رنگهای بلوند روشن و قهوه ای ایده آل می باشد.
  • برای پوست سبزه معمولی رنگهای فندقی و عسلی ایده آل می باشد.
  • برای پوست سبزه تیره رنگهای نسکافه ای و شاه بلوطی ایده آل می باشد.
ترمیم رنگ مو چه قدر طول می کشد؟

ترمیم مو در نظر گرفتن نوع و بافت مو، دوام و شرایط مو می تواند ماه ها طول بکشد. ترمیم مو به دلیل داشتن مواد شیمیایی قوی باید زیر نظر افراد پروفشینال انجام گیرد که این امر بانظارت لازم نیز در 2 یا 3 جلسه امکان پذیر می باشد.

آیا قبل از گریم عروسی روی پوست کار می شود؟

پاکسازی پوست عروس از خدماتی می باشد که در آرایشگاه بر روی پوست عروس ضروری می باشد. قبل از عمل پاکسازی پوست عروس بهتر است که عروس خانم ها از قبل تاریخ مقرر یک دوره ای جداگانه برای پاکسازی پوست انجام داده باشند تا منافذ پوست عمیقاً پاکسازی گردد. به دلیل اینکه آرایش عروس سنگین تر از بقیه آرایش ها می باشد و به دوام بالاتری نیازمند است پاکسازی پوست لازم می باشد.

پاکسازی چه تأثیری بر پوست دارد؟

برای اینکه پوست شاداب و با طراوت داشته باشیم به پاکسازی کردن پوست نیازمندیم و اولین مزیت آن پاکسازی جوش های سرسیاه می باشد همچنین از بین بردن سایر جوش ها و جلوگیری از چین و چروک و تنظیم میزان چربی در پوست می گردد. پاکسازی پوست بایستی در سالن هایی که زیر نظر بهداشت بوده و با استفاده از ماسک های مرغوب انجام گیرد.

آیا شما از ما سوالی دارید؟

لطفا سوالات روبرو را بخوانید . اگر در این سوالات پاسخ خود را دریافت نکردید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح کنید ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما هستیم.

از ما بپرسید