تاریخچه

درباره مدیس با مدیریت ژیلا صالحی

_

سالن زیبایی مدیس با هنرمندانی مجرب و باتجربه از 20 سال پیش با مدیریت خانم ژیلا صالحی شروع به کار نمود. اکنون سالن جدید VIP مدیس واقع در خیابان برازنده (شمال اصفهان) همراه با 20 نفر پرسنل کارآزموده در محیطی شیک و شاد میزبان شما عزیزان است. سالن زیبایی مدیس با کلیه خدمات ازجمله: گریم سه بعدی، لایت، شنیون حرفه ای، اکستنشن، مانیکور و پدیکور، کوتاهی طراحی و کاشت ناخن، کاشت مژه، براشینگ با به روزترین متدهای روز آماده به خدمت می باشد.

اهداف

اهداف ما

_

افراد پروفشینال ما سعی در این دارند که در محیطی کاملاً شاداب و با خلق و رویی خوش پذیرای شما عزیزان باشند. شما با سپردن خودتان به دستان هنرمند ما می توانید به چهره ی خود طراوت و زیبایی ببخشید. در سالن زیبایی مدیس ما اهدافی را برای پرسنل خود رد نظر گرفته ایم ازجمله: ایجاد انگیزه کار گروهی و روابط صمیمی میان مشتری و کارمند، پرورش ذهن و ایجاد ایده های خلاق، در نظر گرفتن به روز ترین متدها و معرفی آن متناسب با چهره ی هر شخص به مشتری و…

خدمت

خدمات ژیلا صالحی

_

هر فردی دارای زیبایی خاصی در چهره ی خود می باشد که تیم ما سعی در این دارد که به چهره و موهای شما عزیزان در مجالس مختلف زیبایی خاصی ببخشید. همچنین ما با استفاده از به روزترین متدها جوانی و شادابی را به پوست شما هدیه می کنیم.

جذابیت

کارشناسان ما
_

تیم ما

_
ژیلا صالحی

ژیلا صالحی مدیریت سالن مدیس

میکاپ آرتیست

لیندااکبری متخصص پوست

متخصص پوست

زینب سامانی آرایشگر مو

آرایشگر مو

کیمیا رحیمی آرتیست میکاپ

آرایشگرمو 1

گلاره رستمی آرایشگر مو