رنگ و لایت مو اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

رنگ و لایت مو اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty


رنگ و لایت مو اصفهان | رنگ و لایت مو

عنوان 5 نکته در زما استفاده از رنگ و لایت
دپارتمان اوج شید
نویسنده امیر ضیایی
تعداد کلمات 927
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

 

فهرست مطالب:

هنگام خرید رنگ مو باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

مشخص کردن هدف اصلی از رنگ کردن مو هایمان چیست؟:

رنگ مو گرم یا رنگ مو سرد را چه زمانی انتخاب می کنیم؟

رنگ اصفهان و تفاوت رنگ موقت و دائم

رنگ و لایت و 2 مورد مهم هنگام استفاده از رنگ مو

رنگ اصفهان و نگرانی به خاطر حساسیت به رنگ

 

فهرست تصاویر:

شکل 1: رنگ و لایت

شکل 2: رنگ و لایت مو

 

هنگام خرید رنگ مو باید به چه نکاتی توجه نماییم؟

همه ما می دانیم که انوع رنگ ها در بازهر موجود است. میتوانید انواع رنگ مو را خریداری نمایید اما باید توجه کرد که هر رنگی برای موی سر ما مناسب نیست. همچنین خیلی از رنگ های موجود در بازار اصل نبوده و تقلبی است.هنگام خرید رنگ مو باید از اصل بودن و تقلبی نبودن آن اطمینان حاصل کنیم. و باید مطمئن شویم که این رنگ مو تقلبی نیست. رنگ و لایت مو را از مکان و آرایشگر مطمئن خربداری کنید. چرا که خرید مارک تقلبی دارای عوارض بوده و سبب می شود شما با مشکل مواجه شوید. میتوانید در وبسایت ژیلا صالحی بهترین رنگ و لایت مو اصفهان را خریداری نمایید.

مشخص کردن هدف اصلی از رنگ کردن مو هایمان چیست؟:

اگر  قصدتان از رنگ کردن موهایتان پوشاندن موهای سفید است، میتوانید رنگ مویی را برگزینید که برای همچین کاری طراحی شده است. همچین رنگ هایی میتوانند موهای سفید شما را به گونه ای تغییر دهند که رنگ به خوبی روی آنها بشیند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید تا رنگ موهای خاکستریشان فرق زیادی با موهای طبیعی نداشته باشد. میتوانید رنگ هایی را برگزینید که تفاوت جزئی با رنگ موی طبیعی تان دارد. در خرید رنگ و لایت مو باید دقت زیادی داشته باشید. برخی افراد بدون اینکه علمی از رنگ ها داشته باشند وارد داروخانه ها می شوند و آن را خریداری می کنند. میتوانید درباره خرید بهترین رنگ و لایت مو اصفهان از ژیلا صالحی مشاوره دریافت نمایید.

رنگ و لایت مو اصفهان | ژیلا صالحی

شکل 1: رنگ و لایت مو اصفهان

رنگ مو گرم یا رنگ مو سرد را چه زمانی انتخاب می کنیم؟

اگر می خواهید از رنگ مو گرم استفاده نمایید زمان خرید باید به کلمه طلایی و معادل گرم دقت نمایید.اما اگر می خواهید از رنگ سرد استفاده کنید به دنبال عبارت خاکستری بگردید.اما باز هم توصیه می شود برای جلوگیری از تغییرات زیاد زمان رنگ کردن مو رنگ موهایی را انتخاب کنید که از خانواده رنگ مو های طبیعی باشد. بر فرض مثال اگر موهای قهوه ای دارید استفاده از رنگ و لایت مو قهوه ای خاکستری ملایم برایتان عالی است.برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره خرید بهترین رنگ و لایت مو اصفهان قادر خواهید بود به وبسایت ما مراجعه نمایید تا مشاوره لازم را به شما رائه دهد.

رنگ و لایت مو اصفهان و تفاوت رنگ موقت و دائم

زمان خرید رنگ و لایت مو به کلمه هایی مانند موقت، نیمه دائمی و دائمی دقت کنید. دقت کنید که رنگ مو های موقت پس از 3 الی 4 بار شستن با شامپو از بین می رود. رنگ های نیمه دائمی هم بعد از 7 الی 12 بار شست و شو از بین می روند. البته برخی از انها تا 28 بار شستن هم دوام کافی را دارا می باشد. رنگ های دائمی هم فقط با کوتاهی موها از بین می رود.

به طور کلی رنگ های موقت به دو شکل رقیق و غلیظ در بازار موجود است. نوع رقیق آن برای ایجاد رنگ روشن و نوع غلیظ آن برای رنگ های تیره مناسب است.  رنگ و لایت مو اصفهان را از ژیلا صالحی (modisbeauty ) خریداری کنید.

رنگ و لایت مو | ژیلا صالحی

شکل 2: رنگ و لایت مو

رنگ و لایت مو و 2 مورد مهم هنگام استفاده از رنگ مو

هنگام رنگ کردن مو چه رنگی را انتخاب کنم:

برای انتخاب رنگ مو باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • رنگ پوست:

رنگ و لایت مو که انتخاب می کنید نباید با رنگ پوست صورتتان یکی باشد. چون که باعث محو و ناپدید شدن چهره شما می شود. برای نمونه اگر پوست سردی دارید رنگ موهای سرد برایتان عالی می باشد. برای پوست های سرد انتخاب رنگ مو قهوه ای میتواند گزینه ای خوبی باشد.

  • رنگ چشم:

رنگ چشم از فاکتور های مهم در انتخاب رنگ مو می باشد. بر فرض مثال اگر رنگ چشم آبی دارید انتخاب رنگ هایی مثا قهوه ای سبب می شود تا چشم هایتان آبی به نظر برسد. برای دریافت مشاوره درباره انتخاب رنگ و لایت مو اصفهان به وبسایت ما(modisbeauty) مراجعه نمایید. آنها بهترین مشاوره را به شما رائه می دهند.

رنگ و لایت مو اصفهان و نگرانی به خاطر حساسیت به رنگ

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که حساسیت بالایی به مواد شیمیایی دارید و نمی دانید رنگ و لایت مو چه ضرری میتواند به شما بزند. و همچنین نگران جذب مواد شیمیایی به پوسستان هستید نکات زیر را هنگام رنگ کردن موهایتان رعایت نمایید.

  • این حساسیت ها کاملا طبیعی بوده است. طبق مطالعات انجام شده رنگ مو شیمیایی میتواند سبب واکنش های شیمیایی شود. دلیل آن را هم میتوان در آمونیاک استفاده شده در آنها بیابیم.
  • از جمله ضرر های هیدروژن پر اکسید این است که سبب سفید شدن رنگ مو طبیعی می شود. همچنین سبب نشست مواد شیمیایی به مو ها می شود.

بهترین رنگ و لایت مو اصفهان را از modisbeauty بخواهید.

رنگ و لایت در اصفهانرنگ و لایت مو

4 نکته زمان استفاده از رنگ موبهترین رنگ و لایتبهترین رنگ و لایت مو در اصفهانرنگ مورنگ و لایت مولایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *