بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان ژیلا صالحی

بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان modisbeauty


صافی مو در اصفهان | بهترین ارایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان مقاله صافی مو در اصفهان
نویسنده نرگس عبدالهی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1357
مدت زمان مطالعه 13 دقیقه

صافی مو در اصفهان و تکنیک ها و روش های مختلف آن

اصفهان و تکنیک ها و روش های مختلف آن

انواع روشهای صاف مو کدام است و کاربرد آنها

کراتینه کردن مو یکی از روش های دائمی صافی مو

گلت کردن مو یکی دیگر از روشهای صاف کردن مو

انواع گلت برای موهای مقاوم یا شکننده و کم پشت

صاف کردن مو با روش ژاپنی یا به عبارتی روش یوکو

ریباندیگ مو تنها بر روی موهای طبیعی و رنگ نشده

شکل 1 صافی مو در اصفهان

شکل 2 بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان

بسیاری از خانم ها آرزوی داشتن مو هایی آراسته را دارند. مخصوصا اگر یک دیدار و ملاقات مهم کاری یا شخصی در پیش دارید یا قرار است به یک مهمانی بروید. چنانچه خیلی وقت هست که به موهایتان نرسیده ‌اید مقاله زیرمیتواند به شما کمک کنند. در این رابطه روش ها و تکنیک های مختلفی در modisbeauty  جهت برآورده کردن این خواسته به وجود آمده است. در گذر زمان روش های نوین ترویج پیدا کرده است. در ادامه تکنیک های مختلف لخت کردن مو به شما نشان داده خواهد شد.

انواع روشهای صافی مو کدام است و کاربرد آنها

متد های صافی مو به تازگی دارای تنوع بسیاری شده است. درگذشته خانم ها برای زیبا کردن موهای خود از تکنیک های مختلفی استفاده میکرند. در آن زمان برای موی فر و وز روش خاصی وجود نداشت. در تمام فروشگاه ها وسایل مخصوص حالت دادن مو رواج پیدا کرده و این کار بسیار راحت تر شده است.

دائمی نبودن کارایی این وسایل از مشکلاتی است که امروزه برای حل این مشکل از متد جدید بهره میگیریم. بهتر است به  تا متخصصان ما به شما کمک کنند. آرایشگران با استفاده از محصولات مرغوب وتوجه در روند مورنظر به شما کمک میکنند. درنتیجه موهایتان به صورت دائمی به حالتی لخت و ابریشمی، تبدیل میشود.

در نظر داشته باشید در صورتی که قصد صافی مو دارید حتما به افراد متخصص سالن ژیلا صالحی مراجعه کنید. افرادی که دوره آموزش صاف کردن مو را گذرانده باشند. آنها با استفاده از مواد با کیفیت و رعایت دقت، موهایتان را به صورت دائمی، صاف و لخت میکنند. بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان معتقد است لخت بودن موها کار را آسان تر میکند.

صافی مو در اصفهان ژیلا صالحی

شکل 1 صافی مو در اصفهان

کراتینه کردن مو یکی از روش های دائمی صافی مو

یکی از روش های دائمی صافی مو کراتینه کردن مو در modisbeautyاست. در این روش، یک لایه از کراتین و فرمالدهید بر موها زده میشود. نباید کراتینه با ریشه مو تماس پیدا کند زیرا باعث ریزش مو میشود. نکات پس از کراتینه همچنین نباید فراموش شود. برای مثال حمام رفتن پس از 3 روز مجاز است و همچنین فعالیت فیزیکی یا بستن موها نباید انجام شود. شامپوهای دارای سولفات زیاد، علاوه چربی زدایی مدت ماندگاری کراتینه را به حداقل میرساند.

از فواید کراتینه میشود به نرم کردن مو، پر شدن شکاف پروتئین در مو، درخشان نشان دادن آنها اشاره کرد.

 

کراتین برزیلی برای از بین بردن حالت وز موها

یکی از رایج ترین سوالات خانم ها درباره صافی مو، کوتاه کردن مو است. بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان پیشنهادهایی را به شما خواهد داد اما نهایتا تصمیم اصلی با شما است. برای از بین بردن حالت وز موها و لطافت مو کراتینه برزیلی از روش های صافی مو در اصفهان است. این روش برای اولین بار در برزیل استفاده شد. اگر توسط متخصصین سالن ژیلا صالحی انجام شود ترکیبات فرمالدهید ان ضرری به شما نمیرساند.

در این تکنیک، ابتدا موها به مواد کراتین برزیلی آغشته میشود. سپس با استفاده از صفحه سرامیکی اتو مو این مواد به درون مو راه میابد. زمان تاثیرگذاری این کراتینه 1 تا 2 ساعت است و تاثیر آن از 3 تا 6 ماه است. لازم به ذکر است که محصولات استفاده شده در کراتینه برزیلی بدون فرمالدهید هستند و سالم میباشند.

توصیه ما به شما این است که خانم های باردار از این مواد استفاده نکنند.

کراتین نرم کننده (Soft Keratin) برای موهای فرفری و آسیب دیده

نوع دیگری از کراتینه که فقط برای برطرف کردن حالت آسیب دیدگی و وز شدگی مو در modisbeautyاستفاده میشود. نرم شدن موها در این روش، هیچ آسیبی را به حالت فر موهای شما وارد نمیکند.

برای موهایی که دارای فر ریز تا معمولی مناسب است. در این نوع کراتین هم اتو موی سرامیکی استفاده میشود و دوام آن تا 2 ماه است.

کراتین اکسپرس  (Keratin Express)درمانی کوتاه مدت برای پف موها

یکی از درمان های کوتاه مدت صافی مو در اصفهان برای افرادی که دارای موهایی پف کرده هستند، مناسب است. همچنین کار را برای بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان در روند کوتاهی مو آسان تر میکند. بهتر است پس از انجام این نوع کراتین از شامپو های بدون سولفات دارای کراتین استفاده شود. این روش کراتین تقریبا 6 هفته دوام خواهد داشت.

گلت کردن مو یکی دیگر از روشهای صافی مو در اصفهان کردن مو

ساختار فیزیکی مو در تکنیک گلت کاملا تغییر میکند. رطوبت مو به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در این تکنیک از بین میرود. به همین دلیل روش های نگهداری بعد از گلت بسیار مهم است. در روش کراتینه بافت پروتئینی مو از بین نمیرود در نتیجه کراتینه کردن مو تکنیک بهتری نسبت به گلت است.

بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان ژیلا صالحی

شکل 2 بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان

انواع گلت برای موهای مقاوم یا شکننده و کم پشت

این نوع برای افرادی دارای موهای معمولی یا کم پشت مناسب است. محصولات گلت صفر به مدت 25 دقیقه توسط سالن صافی مو بر مو قرار میگیرد. بدون استفاده از حرارت بر روی مو.

برای لخت کردن موهای به شدت فر و وز، محصولات گلت قوی، مدت 30 دقیقه بر روی موها قرار میگیرند. در این روش نیز، نیازی به قرار دادن حرارت بر روی موها نیست.

موها پس از گلت کردن رطوبت خود را از دست می دهند. بنابراین برای خشک و شکننده نشدن موها از محصولات آبرسان و از نرم کننده های طبیعی استفاده کنید. برای مثال استفاده از روغن های بادام و زیتون موثر است. با مراجعه به بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان موهایی با حالت بهتر خواهید داشت.

صاف کردن مو با روش ژاپنی یا به عبارتی روش یوکو

از جدیدترین و همچنین بهترین روشهای صافی مو در اصفهان روش ژاپنی یا یوکو است. این روش که تازگی به سالن ها راه یافته تقریبا 3 تا4 ساعت طول میکشد و فرد را خسته میکند. بر خلاف این موضوع از بهترین تکنیک ها یوکو است. به عقیده ژیلا صالحی اثربخشی آن نسبت به سایر تکنیک ها برای موهای آسیب دیده بیشتر است. قابل توجه است که این روش نسبت به سایر تکنیک ها گرانتر است اما کارایی بهتری دارد.

تخصص آرایشگر برای آسیب ندیدن مو نکته مهمی است. 2هفته قبل و پس از یوکو کردن مو نباید موها رنگ خورده باشد. توجه شود که از 48 تا 72 ساعت پس از لخت کردن مو استحمام انجام نشود.

ریباندیگ مو تنها بر روی موهای طبیعی و رنگ نشده

صافی مو در اصفهان به روش ژاپنی یا ریباندینگ مو، تقریبا 80 درصد به ما صافی میدهد. این روش به مدت 25 سال است که ثبت شده است. توجه شود که ریباندینگ تنها روی موهای طبیعی و رنگ نشده انجام میشود. بنابراین توصیه میشود که  موها توسط بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان مرتب شده و آماده سازی شود. موهای شما از آمینواسید ساخته شده است. این پروتئین­ها با پیوند­هایی بهم وصل هستند که ساختار موی شما را تعیین می­کند که می­تواند صاف یا فر باشد. ریباندینگ مو شامل نرم کردن موها با شکستن پیوندها و سپس بازسازی دوباره آنها برای تغییر ساختار موی شما است. ریباندینگ مو برخلاف بوتاکس مو خاصیت درمانی ندارد و فقط موهای شما را صاف می کند.

نرم کردن مو با شکستن پیوند های مو و بازسازی مجدد برای تغییر ساختار مو است. در ریباندینگ بر خلاف بوتاکس مو

توصیه میشود که صاف کردن موها با روش های غیرشیمیایی انجام شود. بهتر است پیش از صاف کردن مو، موها توسط بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهان مرتب شوند.

یکی دیگر از نکات، تایید کیفیت محصولات پیش از انجام کار و تست حساسیت بر پوست انجام شود.

بهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهانصافی مو در اصفهان

modisbeautyاحیا و صافی مو در اصفهانبهترین آرایشگر واسه کوتاهی مو در اصفهانریباندینگ مو در اصفهانژیلا صالحیصافی مو در اصفهانکراتینه کردن موکوتاهی مو در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *