کوتاهی ژورنالی مو | ژیلا صالحی

کوتاهی ژورنالی مو modisbeauty


کوتاهی ژورنالی مو  | بهترین میکاپ عروس اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان کوتاهی ژورنالی مو
نویسنده فاطمه کرمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 977
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست عناوین:

مقدمه ای کوتاه بر انواع  کوتاهی ژورنالی مو زنانه

کوپ  کاران به چند روش مو را کوتاه می کنند ؟

یک کوپ کار حرفه ای چه ویژگی هایی دارد

چه ویژگی هایی در کوپ تخصصی آن را خوب یا بد می کند؟

چند مورد از فواید کوتاهی تخصصی و ژورنالی موها

چند مدل از کوپ های ژورنالی در کوتاهی مو

مدل کوپ ژورنالی خیلی کوتاه و پسرانه  نا مرتب

مدل کوپ ساده و یک دست  کوتاه کردن موها

مدل کوپ با فرق مورب و موج دار روی سر

فهرست تصاویر:

شکل 1کوتاهی ژورنالی مو

شکل 2بهترین میکاپ عروس اصفهان

 

 مقدمه ای کوتاه بر انواع  کوتاهی ژورنالی مو زنانه

داشتن موهایی زیبا یکی از دلایل مراجعه خانم ها به ارایشگاه است. با شاغل شدن خانم ها  دیگر وقتی برای رسیدگی به موهایشان باقی برایشان نمی ماند. داشتن موهای بلند نیازبه رسیدگی دارد و این کاری دشواری است برای خانم هایی که مشغله فراوانی دارند.

نداشن زمان کافی برای موها خانم ها را راغب به کوتاهی ژورنالی مو  می کند. به دلیل تنوع داشتن این مدل کوتاهی طرفداران زیادی دارد. بیشترین معروفیت یک سالن زیبایی را میتوان مهارت در کوتاهی و داشتن بهترین میکاپ عروس اصفهان دانست.

به کسانی که کار کوتاهی مو را انجام میدهند کوپ کار گفته میشود. کوپ در زبان لاتین به معنای کوتاهی مو میباشد.  هر سالن زیبایی باید یک کوپ کار زبده و کاربلد داشته باشد. کوپ کار حرفه ای میتواند تمام مدل های ژورنالی را با مهارت زیادی انجام دهد. خانم ها به دلیل حساس بودن روی موهای خود نتیجه کوتاهی خیلی برایشان مهم است.

غیراز مهارت انتخاب کوتاهی ژورنالی مو  متناسب با فرم صورت نیز از مهارت های یک کوپ کار است. انتخاب مدل کوتاهی باید متناسب با حالت صورت، حجم و حالت موهای شما باشد. اکثر دختر خانم ها به خاطر زیبا بودن این مدل کوتاهی ازطرفداران پرو پاقرص این مدل کوتاهی هستند. کوتاهی ژورنالی با داشتن تنوع زیاد با هر سلیقه ای مورد پسند واقع می شود. برای داشتن بهترین میکاپ عروس اصفهان خیلی ازعروس خانم ها  قبل ازمراسم موهای خود را کوتاه میکنند.  این مدل ها باعث باعث دادن جلوه خاصی به سر و گردن میشود. با گرم شدن فصل سال این مدل تقاضای زیادی پیدا می کند.

در شکل 1کوتاهی ژورنالی مو  میتوان نمونه ای ازکوتاهی ژورنالی را مشاهده کرد. در این تصویرنوع مدل کوتاهی کاملا با چهره متناسب است و این باعث زیباتر و جذاب شدن کوتاهی میشود.

کوتاهی ژورنالی مو ژیلا صالحی

شکل 1کوتاهی ژورنالی مو

کوپ  کاران به چند روش مو را کوتاه می کنند ؟

کوتاهی تخصصی مو به دو شیوه خشک و تر روی موها انجام می شود. در روش کوپ خیس که رایج است ابتدا موها را خیس می کنند سپس کوتاهی انجام می شود. دراین روش موها بهتر کوتاه تر می شوند. در روش خشک موها حتما باید براشینگ شوند و بعد از آن کوتاهی مو انجام می شود. بهترین میکاپ عروس اصفهان را به سالن زیبایی ژیلا صالحی بسپارید.

 

یک کوپ کار حرفه ای چه ویژگی هایی دارد

اولین ویژگی یک کوپ کار داشتن مهارت و کاربلدی در انواع مدل های کوتاهی مو است. باید اواع فرم های صورت را بشناسد و بتواند بهترین مدل موی مناسب با آن را به مشتریان پیشنهاد دهد. داشتن شناخت از سلیقه و خصوصیات مشتری میتواند در انتخاب کوتاهی ژورنالی مو  به کوپ کار کمک کند. ممکن است مدل موی انتخابی با روحیه وسلیقه مشتری جور درنیاید. داشتن مهارت در برقراری ارتباط دوستانه با مشتریان میتواند به شناخت بهتر مشتری کمک کند. بهترین میکاپ عروس اصفهان در سالن زیبایی modisbeauty  با بهترین متدهای روز دنیا.

چه ویژگی هایی در کوپ تخصصی آن را خوب یا بد می کند؟

در کوپ حرفه ای موهای هر قسمت به صورت لایه های کم حجم تقسیم بندی و کوتاه می شوند. این مدل کوتاهی مدت زیادی وقت می برد. نسبت به میزان حجم موها ای مدل کوتاهی بین چهل و پنج دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.  این مدل کوتاهی حدود یک سال نیاز به کوتاهی دیگر ندارد. در این کوتاهی ژورنالی مو  به صورت مرتب و منظم رشد خواهند کرد. درشکل 2بهترین میکاپ عروس اصفهان میتوان نمونه ای کوپ حرفه ای را مشاهده کرد. اما در کوپ هایی که با مهارت انجام نشده است پس از گذشت 3 الی  ماه دوباره نیاز به کوتاهی دارد.

بهترین میکاپ عروس اصفهان | ژیلا صالحی

شکل 2بهترین میکاپ عروس اصفهان

چند مورد از فواید کوتاهی تخصصی و ژورنالی موها

 

  • ازبین بردن موخوره در موها با کوتاه کردن
  • کمتر وقت گذاشتن برای شانه کردن موها
  • شستن راحت تر و بهتر موها در حمام
  • بالا بردن روحیه در خانم ها با تنوع مدل موها با کوتاهی ژورنالی مو
  • صرفه جویی در شامپو و لوسیون های تقویت کننده مو
  • داشتن رشد بهتر موها پس از کوتاهی
  • حالت پذیری و سشوار کردن بهتر موها برای داشتن بهترین میکاپ عروس اصفهان

 

چند مدل از کوپ های ژورنالی در کوتاهی مو

 

مدل کوپ ژورنالی خیلی کوتاه و پسرانه  نا مرتب

یکی از مدل های پرطرفدار کوتاهی است. این مدل مو موها همانند پسرها  بسیار کوتاه می شوند. این مدل مو به صورت ها تپل زیبایی خاصی می بخشد و باعث پر حجم نشان دادن موها می شود. ژیلا صالحی بهترین کوپ کار و میکاپ کار در اصفهان.

مدل کوپ ساده و یک دست  کوتاه کردن موها

ای مدل از مویکی از ساده ترین مدل های کوتاهی است. این مدل مناسب موهای کم حجم و صاف است. با سشوار و پوش دادن به این مدل  کوتاهی ژورنالی مو  میتوان حجم موها را زیاد نشان داد.

مدل کوپ با فرق مورب و موج دار روی سر

این مدل مو باعث ایجاد خط دروسط سر به صورت موب و شکل دار می شود. استفاده از این مدل باعث می شود موهای شما کم حجم به نظر اید. بهترین میکاپ عروس اصفهان با سالن زیبایی modisbeauty در اصفهان.

کوپ کار به چه کسی گفته می شود؟

به کسی که کوتاهی حرفه ای مو انجام میدهد کوپ کار گفته می شود.

یک کوپ کار در کوتاهی ژورنالی چه مواردی باید رعایت کند؟

انتخاب مدل کوتاهی متناسب با فرم صورت و حجم موها

کوتاهی مو به چند روش انجام می شود؟

به دو روش خیس و خشک انجام می شود.

بهترین میکاپ عروس اصفهانکوتاهی ژورنالی مو

modisbeautyانواع مدل کوتاهی موبهترین میکاپ عروس اصفهانژیلا صالحیکوپ کار حرفه ایکوتاهی ژورنالی موکوتاهی مو در اصفهانمدل ژورنالی کوتاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *