رنگ مو ارگانیک | ژیلا صالحی

رنگ مو ارگانیک | modisbeauty


رنگ مو ارگانیک | رنگ و لایت مو |‌ ژیلا صالحی  | Modisbeauty

عنوان ترکیب رنگ مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده امیر ضیایی
تعداد کلمات 886
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

 

فهرست مطالب:

رنگ کردن مو از موثرترین و بهترین راه ها ایجاد تنوع است!

شما باید از رنگ ها شناخت کاملی داشته باشبد!!

زمان ترکیب رنگ مو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

رنگ مو بدون دکلره و ویژگی های آن در رنگ مو  ارگانیک

از چه مارک هایی برای رنگ مو استفاده می شود

ترکیب رنگ مو با اکسیدان و خصوصیات رنگ  و لایت مو:

فهرست تصاویر:

شکل 1 : رنگ مو  ارگانیک

شکل 2 : رنگ  و لایت مو

 

رنگ کردن مو از موثرترین و بهترین راه ها ایجاد تنوع است!

زنگ نمودن مو یکی از موثرترین و بهترین راه ها برای ایجاد کردن تنوع است. در دنیای امروز رنگ نمودن مو در سالن های آرایشی وقت و همچنین هزینه زیادی را از ما می گیرد. مخصوصا در دنیای امروز که کرونا همه جا شیوع پیدا کرده است خیلی از افراد از رفتن به آرایشگاه جلوگیری می کنند. رنگ مو ارگانیک را هم باید خصوصیات آن را بشناسید. باید بدانید که برای انجام پروسه رنگ کردن باید ترکیب رنگ ها را شناسایی کنید. در سالن آرایشی ژیلا صالحی می توانید این کارها را به بهترین شکل انجام دهید.  قادر خواهید بود ک هرنگ و لایت مو را از مشاورین ما بخواهید تا به بهترین ها دسترسی داشته باشید.

شما باید از رنگ ها شناخت کاملی داشته باشبد!!

اصلی ترین و اساسی ترین نکته ای که باید آن را مدنظر قرار بدهید شناخت کامل از رنگ هاست. برای نمونه در رنگ و لایت مو رنگ های آبی، زرد و قرمز ۳ رنگ اصلی هستند. رنگ های فرعی هم از ترکیب این ۳ نگ اصلی حاصل می شوند.  نکته جالب اینجاست که باید از این روش برای خنثی سازی رنگ ها می باشد. مقدار به کارگیری از هر طیف رنگی برای ساختن رنگ مورد نظر از نکات حائز اهمیت است. بر فرض مثال برای کنترل نمودن میزان رنگ نارنجی کافیست که مقداری رنگ آبی به آن اضافه نمایید. در سالن آرایشی ژیلا صالحی اطلاعاتی را درباره رنگ مو ارگانیک می توانید کسب نمایید.

رنگ مو ارگانیک | ژیلا صالحی

شکل 1 : رنگ مو ارگانیک

زمان ترکیب رنگ مو باید به چه نکاتی توجه کرد؟

زمان ترکیب رنگ مو در خانه توجه کنید مه محتمل رنگ زمینه موی شما طبیعی باشد. در این صورت باید که تعادل را در ترکیب رنگ ها رعایت کنید. رنگ موی طبیعی و رنگ و لایت مو دارای ۳ رنگ حقیقی هستند که همه آنها دارای سایه می باشند. بر فرض مثال رنگ بلوند از رنگ قهوه ای روشن تر به نظر می رسد. موی قرمز ترکیبی از قهوه ای با نارنجی است. موی سیاه را هم میتوان ترکیبی از رنگ قهوه ای تیره با آبی دانست. اگر که به سالن آرایشی ژیلا صالحی مراجعه کرده باشید، خواهید فهمید که میتوان رنگ مو ارگانیک را پیدا کنید و خصوصیات آنها را بشناسید.

رنگ مو بدون دکلره و ویژگی های آن در رنگ مو ارگانیک

دکلره ماده ای به شمار می رود که پایه مو را به روشنی می رساند. برای همین ممکن است که این تغییر سبب شود به موهایتان خسارت زیادی وارد شود. اگر  مدت زمان ماده دکلره به سر خود بی دقتی کنید خسارت زیادی به موهای شما وارد می شود. برای همین خیلی از بانوان به خاطر داشتن آگاهی از دکلره استفاده نمی کنند. رنگ و لایت مو هم دارای چنین خصوصیاتی است، شما میتوانید با استفاده از این مواد خیلی جلو بیفتید. شما میتوانید بون استفاده از دکلره موهایتان را به پایه موردنظرتان برسانید. رنگ مو ارگانیک را میتوانید از وبسایت modisbeauty دریافت کنید و از این خدمات استفاده نمایید، و نهایت استفاده را از این خدمات ما ببرید.

رنگ و لایت مو | ژیلا صالحی

از چه مارک هایی برای رنگ مو استفاده می شود

از مارکهایی که هر سال بهار و تابستان شاهد آن هستیم به کارگیری از رنگ های فانتزی می باشد. رنگ و لایت مو هم چنین خصوصیاتی را دارد که بتوانید با استفاده از آنها بهترین باشید. برای اینکه موهای خود را فانتزی کنید باید که آن را به پایه ۷ برسانید. برای داشتن رنگ آبی فانتزی پایه ۹ دکلره کفایت می کند. برای رنگ موی قرمز پایه دکلره ۷ یا ۹ ضروری است. پس از رسیدن موها به پایه مورد نظر نصف تیوپ رنگ قرمز را با ۲ بند انگشت واریاسیون ترکیب نمایید، بهتر است که از واریاسیون ۶ استفاده کنید. Modisbeauty ارائه دهنده بهترین ها ز جمله رنگ مو ارگانیک است.

ترکیب رنگ مو با اکسیدان و خصوصیات رنگ و لایت مو:

برای این که موهایتان را در خانه رنگ نمایید باید که طریقه ترکیب اکسیدان با رنگ مو را بدانید. باید بدانیددرصدهای متفاوتی از اکسیدان مو کاربردهای خاص خودش را دارد. اگر که قصد دارید رنگ و لایت مو و رنگ مو دائم داشته باشید باید از دکلره های مناسب استفاده نمایید. برای نسبت میزان اکسیدان با رنگ مو همیشه به راهنمای رنگ موی خریداری شده دقت کنید. و بر اساس آن دست به عمل بزنید.  برای حفظ سلامت مو و جلوگیری کردن از خشکی پس از رنگ از اکسیدان استفاده نمایید. اکسیدان بیول به خاطر داشتن مواد نرم کننده پس از استفاده سبب خشک شدن موهایتان نمی شود. در وبسایت Modisbeauty قادرید که رنگ مو ارگانیک و خدمات آن را در اختیار داشته باشید. همچنین می توانید رنگ مو اصفهان را از ما بخواهید

 

رنگ موی ارگانیکرنگ و لایت مو

بهترین رنگ موبهترین رنگساژ موبهترین لایت مورنگ و لایت مورنگساژ مولایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *