قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان ژیلا صالحی

قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان modisbeauty


قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان | احیا و صافی مو | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان
نویسنده فاطمه کرمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 919 کلمه
مدت زمان مطالعه  9 دقیقه

 

فهرست عناوین:

قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

کراتینه از چه ماده ای تشکیل شده است  ؟

کراتین درمانی چیست و چه تاثیری روی موها دارد؟

قیمت کراتینه کردن بر اساس چه معیار هایی است؟

مزیت های کراتینه کردن موها چه میتواند باشد؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

شکل 2احیا و صافی مو

 

قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

داشتن موهایی زیبا همواره رویایی برای خانم ها بوده. اکثر خانم ها عاشق موهای بلند هستند ولی داشتن موهای بلند نیاز تقویت و ویتامینه کردن است. خیلی از خانمها علی رغم میل باطنی به خاطر داشتن موهای زمخت و خشن موهای خود را مرتب کوتاه میکنند. این خود باعث رنجیده خاطر شدن انها میشود. یکی از راههای تقویت موها کراتینه کردن موهاست.

به دلیل استقبال شدید از کراتینه کردن امروزه اکثر آرایشگاه ها احیا و صافی مو را ارائه میدهند. ما در این مقاله قصد داریم در مورد مورد اینکه کراتینه کردن چیست با شما عزیزان صحبت کنیم. و همچین در مورد نحوه محاسبه قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان را برای شما شرح دهیم.

کراتینه از چه ماده ای تشکیل شده است  ؟

اول از همه ببینیم که کراتین چیست و ازچه ماده ای به وجود می آید. کراتین در اصل یک پروتئین است که از حیوانات گرفته می شود. این پروتئین با مواد شیمیایی ترکیب می شود که باعث استحکام ریشه و ساقه موها می شود. میزان ترکیب این پروتئین با مواد شیمیایی مختلف است و در کیفیت کراتین تاثیر دارد. برای یک احیا و صافی مو  و ماندگاری طولانی مدت کیفیت کراتین خیلی مهم است. هر چقدر پروتئین بیشتری استفاده شود  کراتین مرغوبتتری تولید میشود و در قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان تاثیر دارد.

کراتین درمانی چیست و چه تاثیری روی موها دارد؟

استفاده نادرست از سشوارو رنگ بی کیفیت، دکلره با مواد نامرغوب باعث صدمه شدید به موها می شود. این باعث خشن شدن موها  و  موخوره و در نتیجه ریزش شدید می شود. استفاده از کراتینه باعث تقویت ساقه و بافت مو میشود. کراتینه یک نرم کننده فوق العاده نیرومند برای موهاست. در شکل 1قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان میتوان نمونه ای کراتین درمانی را مشاهده کرد.     

قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

شکل 1قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

 

همانطور که درشکل می بینید تفاوت چشمگیر در موها باعث زیباتر شدن آن شده است. احیا و صافی مو و درخشندگی و لطافت موها اعتماد به نفس در خانم ها را بالا میبرد. نتیجه استفاده از کراتین در افراد مختلف نتیجه های متفاوتی دارد. کسانی که موهای مجعد دارند نسبت به کسانی که موهای موج دارند صافی کمتری خواهند داشت. اگرانتظار صافی بیشتر از موها خود دارید نگران نباشید. میتوان با یک مرحله دیگر کراتین درمانی این مشکل را رفع کرد و موهایی صاف و ابریشمی را به شما  بخشید. استفاده از کراتین برزیلی میتواند موهایی صاف و درخشان را برای شما به ارمغان داشته باشد. سالن زیبایی ژیلا صالحی متخصص در کراتین درمانی موهایی درخشان را به شما هدیه میدهد. بهترین  قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان را با بهترین کیفیت در اصفهان با ما تجربه کنید. modisbeauty بهترین سالن در اصفهان .

قیمت کراتینه کردن بر اساس چه معیار هایی است؟

برای خیلی از خانمها متفاوت بودن قیمت احیا و صافی مو سوال پیش آمده که به چه چیزی بستگی دارد؟

 

  • بلندی مو و میزان حجم موها در کراتینه کردن
  • میزان کیفیت مواد استفاده شده برای کراتینه کردن موها

یکی از موردهایی که در قیمت تاثیر دارد بلندی موها و میزان حجم موهاست. هر چقدر موها بلند تر باشد مواد بیشتری نیاز دارد. ممکن موها شما کوتاه باشد اما ضخامت مو و حجم موهای شما زیاد باشد که این میزان مصرف مواد را بالاتر می برد.

از دیگرعوامل میزان کیفیت مواد استفاده شده برای کراتینه کردن است. استفاده از مواد مرغوبتر قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان را بالاتر می برد. اکثر ارایشگاهها برای جذب مشتری از مواد کیفیت پایین و قیمت کمتری استفاده میکنند این باعث صدمه موها می شود. در شکل 2احیا و صافی مو نمونه ای از یک کراتین درمانی را مشاهده فرمایید.

احیا و صافی مو ژیلا صالحی

شکل 2احیا و صافی مو

 

استفاده از مواد مرغوب میتواند ماندگاری طولانی کراتین روی موها را به همراه داشته باشد. کراتین طبیعی درموها وجود دارد که باعث نرم شدن و درخشانی موها می شود. در گذر زمان ممکن است این کراتین در اثر عواملی از بین برود. که باعث خشکی و و وز شدن موها می شود. با کراتینه کردن میتوان این کراتین از دست رفته را بهتر از قبل به موها بر گردانیم. احیا و صافی مو بهترین راهکار برای داشتن موهایی رویایی. ترین قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان در سالن زیبایی ژیلا صالحی با بهترین تیم متخصص.

 مزیت های کراتینه کردن موها چه میتواند باشد؟

کراتینه کردن مو میتواند تا مدت ها شما را از وسایل آرایش مو بی نیاز کند. این وسایل با داشتن گرمای زیاد برای حالت دهی موها باعث سوخته شدن موها می شود. استفاده از اتوهای مو برای صاف کردن موها به بافت موها اسیب شدیدی وارد می کند. نحوه سشوار کشیدن موها برای حالت دهی بسیار مهم است. استفاده نادرست ازاین وسیله باعث اسیب جدی به موها میشود. با کراتینه کردن مو دیکر نیازی به صاف کردن روزانه موها خود ندارید. قیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان را به سالن زیبایی modisbeauty بسپارید. با احیا و صافی مو دیگر نیازی به استفاد از لوسیون های مختلف برای نرم کردن موها ندارید.

احیا و صافی موقیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

modisbeautyاحیا و ترمیم مواحیا و صافی موبهترین کراتینه در اصفهانژیلا صالحیصاف کردن موقیمت کراتینه در اصفهانقیمت کراتینه مو زنانه در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *