بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان | ژیلا صالحی | رنگ و لایت مو | modisbeauty


بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان | رنگ و لایت مو |‌ ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان بهترین رنگ مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده امیر ضیایی
تعداد کلمات 880
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

فهرست مطالب:

دکوپاژ مو چیست و این روش چه خصوصیاتی را دارد؟

کجاها و در چه محل هایی میتوانید از دکوپاژ استفاده نمایید؟

۲ مورد از روش دکوپاژ و بهترین رنگ و لایت مو  در اصفهان:

دکلره مو چیست و چگونه  و به چه روشی انجام می شود؟

۲ مورد از پودر های مورد استفاده در زمان دکلره

اکسیدن چیست و چه کاربردی در رنگ و  لایت مو دارد؟

فهرست تصاویر :

تصویر 1 : بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

تصویر 2 : رنگ و لایت مو

دکوپاژ مو چیست و این روش چه خصوصیاتی را دارد؟

دکوپاژ یعنی خارج نمودن دانه های مصنوعی رنگ از موهای رنگ شده با عملیات دکوپاژ رنگ قبلی از مو می رود. فرد می تواند که رنگ دلخواه خودش را بر روی موهایش پیاده سازی کند. دکلره با دکوپاژ دارای تفاوت ها و فرق هایی است. دکوپاژ آسیب ببیشتری را به موهای شما وارد می کند و ان را از حدالت طبیعی خودش خارج می سازد. ممکن است که این سوال برای شما هم پیش اید که دکوپاژ هم مانند دکلره است و رنگ مو را روشن تر می کند. اما باید دانست که این دو با هم تفاوت دارند. چرا که رنگ و لایت مو دارای انواع متفاوتی است و هر کدام از آنها هم دارای تفاوت هایی هستند. شما میتوانید در وبسایت ژیلا صالحی بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان را پیدا نمایید!!

کجاها و در چه محل هایی میتوانید از دکوپاژ استفاده نمایید؟

زمانی که موهایاتان را به دست آرایشگر ناشی و غیرماهر سپردید، و رنگ به دست امده رنگ دلخواه و مورد نظر شما نیست میتوانید از دکوپاژ استفاده نمایید. دکوپاژ به خاطر داشتن مواد شیمیایی سبب باز شدن لایه های کوتیکول مو از هم می وشد. سپس میتوانید که رنگ مورد نظر را به آن اضافه نمایید. در صورتی که پس از دکلره فهمیدید که بعضی از بخش های مو هنوز دکلره نشده اند میتوانید از دکوپاژ استفاده کنید. میتوانید بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان را از ما بخواهید. برای حذف کردن با سرعت رنگ مو فانتزی قادرید که از دکوپاژ استفاده نمایید. برای داشتن بهترین رنگ و لایت مو میتوانید به وبسایت ما یعنی ژیلا صالحی مراجعه نمایید.  برای اطلاعات بیشتر قادردی که به تصویر 1 مراجعه نمایید..

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان |‌ ژیلا صالحی | modisbeauty

تصویر 1 : بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

۲ مورد از روش دکوپاژ و بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان:

  1. دکوپاژ قسمتی

زمانی که ریشه موی شما طبیعی و ساقه موی شما تیره است، اول با پرس رنگ مو افاسل را تیره ترین بخش های رنگ شده مو بزنید. اما باید دقت نمایید که ریشه مو را نزنید. برای جداسازی هر قسمت از بعدی میتوانید از پنبه لوله ای استفاده نمایید.  رنگ و لایت مو که شما انتخاب می نمایید سعی کنید که از بهترین ها باشد.

  1. دکوپاژ کلی:

اگر که همه موهایتان را تیره کرده اید و از این کار پشیمان شده اید، بر ای اینکه آن را بتوانید روشن تر کنید، یک بسته افاسل و ۷۵ سی سی آب را با هم دیگر ترکیب نمایید، و مثل شامپو آن را به همه موهایتان بزنید. مبتوانید بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان را از ژیلا صالحی خواستار شوید.

دکلره مو چیست و چگونه  و به چه روشی انجام می شود؟

دکلره مو یعنی برداشتن رنگ از مو که سبب بی رنگ شدن مو می شود. در نتیجه پیگمنت های طبیعی مو از ساختار پراکنده مو خارج می شود، برای اینکه موهای روشن را داشته باشید باید در اول کار موهایتان را دکلره نمایید. شما همچنین میتوانید بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان را از ما دریافت نمایید. این نکته را بدانید که انجام دکلره رو موهای شما عوارضی را به وجود می اورد. که در این مقاله سعی داریم که شما را با برخی از آن ها آشنا سازیم تا با آنها آشنا شوید. میتوانید در وبسایت modisbeauty بهترین ها را  در زمینه ارایشگری به دست اورید.

لطفا مقاله پانسیون مطالعاتی در اصفهان رو هم مطالعه کنید.

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان |‌ ژیلا صالحی | modisbeauty

تصویر 2 : رنگ و لایت مو

۲ مورد از پودر های مورد استفاده در زمان دکلره

پودر ابی از قوی ترین پودر های موجود در بازار هستند. از این پودر فقط برای دکلره کامل مو و موهای کلاه مشکی استفاده می شود. در زمان استفاده از هایلایت نباید که از پودر دکلره ابی استفاده کنید.  در صورت به کار گرفتن از فویل سریغ داغ می شود و احتمال صدمه زدن به موهایتان بیشتر می شود. برای همین ما میتوانیم به شماها رنگ و لایت مو و خصوصیات بهترین های آن را معرفی کنیم.

پودر بنفش:

این پودر روند خیلی ضعیف تری را دارند. این دکلره بیشتر برای موهای صورت و بدن استفاده می شود.میتوانید در وبسایت modisbeauty بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان را داشته باشید.

اکسیدن چیست و چه کاربردی در رنگ و لایت مو دارد؟

تکمیل کننده رنگ مو و مواد دکلره است. و اکسیدان به به عنوان یک کاتالیزور خیلی مهم  در فرایند شیمیایی رنگ کردن به شمار می رود. گروهای اکسیدان در ۳ گروه قرار می گیرند که هر مدام از اینها هم دارای خهصوصبات خودشان هستند و خصوصیات خود را دنبال می کنند. شما میتوانید که بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

را  از وبسایت ما دریافت نمایید.

اکسیدان ۶٪:

برای دکلره کردن موهای صورت و بدن، برای رنگ آمیزی موها وگاه برای هایلایت و دکلره موهای نازک می تواند خیلی آسیب پذیر باشد. رنگ و لایت مو  را از ما بخواهید تا ما بهرتین ها را در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهیم.

شما میتوانید  که علاوه بر سایت modisbeauty پیج ما را هم دنبال کنید. در پیج ما اطلاعات زیادی درباره رنگ مو اصفهان به شماها گفته شده است.

دکلره مو چیست؟

دکلره مو یعنی برداشتن رنگ از مو که سبب بی رنگ شدن مو می شود.

پودر های مورد استفاده در زمان دکلره

پودر ابی از قوی ترین پودر های موجود در بازار هستند.

اکسیدان مو چیست؟

تکمیل کننده رنگ مو و مواد دکلره است. و اکسیدان به به عنوان یک کاتالیزور خیلی مهم  در فرایند شیمیایی رنگ کردن به شمار می رود.

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهانرنگ و لایت مو

بهترین رنگ و لایت موبهترین رنگ و لایت مو دراصفهانبهترین رنگساژ موخصوصیاتی رنگ مو در اصفهانرنگ و لایت مورنگساژ مو در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *