بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | ژیلا صالحی

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان modisbeauty


بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | رنگ و لایت | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان
نویسنده فاطمه کرمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1146
مدت زمان مطالعه 11 دقیقه

 

فهرست عناوین:

مقدمه ای کوتاه  بر بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان

تاثیر فرم صورت در کوتاه کردن موهای خانم ها

بهترین کوتاهی مو برای کسانی که صورت بیضی دارند

بهترین کوتاهی مو برای کسانی که صورت مربعی یا گرد دارند

بهترین کوتاهی مو برای کسانی که صورت مثلثی دارند

کوتاه کردن موهای خانم ها چه فوایدی دارد ؟

افزایش  یافتن جذابیت چهره و مو خانم ها و تنوع صورت

تقویت و رسیدگی بهتر به موها پس از کوتاهی

شانه کردن راحت تر و سریع تر موهای کوتاه

استحمام  کردن راحت تر و سریعتر موها در حمام

جلوگیری از موخوره و آسیب دیدن موها با کوتاهی موها

بالا رفتن سرعت رشد موها از دیگر فواید کوتاهی است

 

فهرست اشکال:

شکل 1بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان

شکل 2رنگ و لایت

مقدمه ای کوتاه  بر بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان

کوتاه کردن موها در زیبایی یک خانم تاثیر زیادی دارد. انتخاب مدل کوتاهی مو در زیبا یا زشت کردن چهره تاثیر فراوانی دارد. اگر مدل مویی انتخاب کنید که به صورت شما نیاید ممکن است باعث می شود زیبایی چهره شما را بگیرد. برای داشتن بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان از قبل با آرایشگر خود مشورت کنید. با مشورت ارایشگر خود میتواند مدل مویی که به چهره شما می اید را انتخاب کنید. از دیگر مواردی که باید رعایت کنید داشتن رنگ و لایت روی موهاست. خیلی از مدل های کوتاهی ممکن است به لایت شما نیاید و زیبایی مو شما را خراب کند.

ما در اینجا چند نکته درمورد کوتاهی مو و انواع کوتاهی متناسب با صورت را برای شما بازگو میکنیم.

تاثیر فرم صورت در کوتاه کردن موهای خانم ها

اولین گام در بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان تشخیص فرم صورت است. برای داشتن کوتاهی جذاب باید فرم صورت خود را مشخص کنید. برای این کار تمام موهای خود را در پشت سر خود با کلیپس یا کش جمع کنید. سپس روبروی اینه بایستید و به فرم صرت خود دقت کنید. از بالای صورت پهنای پیشانی، ابروها، چشم ها را در نظر بگیرید. سپس به سمت پایین بروید و حالت چانهو لب های خود را بررسی کنید. سپس با توجه به پهنای بالای سر و پایین سر حالت صورت خود را پیدا کنید. اگر پهنای هر دو یکسان بود صورت شما گرد یا مربع است. اگر پهنای بالای سر کمتر از چانه است حالت صورت شما مثلثی است. در غیر اینصورت فرم صورت شما بیضی است. داشتن صورت بیضی نشانه  داشتن یک چهره متعادل و بی نقص است. چنانچه رنگ و لایت روی موهای خود دارید آن را نیز در نظر بگیرید. به شکل 1بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان توجه فرمایید.

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | ژیلا صالحی

شکل 1بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان

معمولا خیلی از خانم ها در انتخاب کامل کوتاهی مو با یکم کوتاه کردن موها نمی توانند تصمیم گیری کنند. انتخاب کوتاهی متناسب با صورت باعث سردرگمی و آشفتگی می شود.

بهترین کوتاهی مو برای کسانی که صورت بیضی دارند

کسانی که صورت بیضی دارند اگر کوتاهی کامل میخواهند باید کوتاهی یکنواخت را انتخاب کنند. میتوانند با رنگ و لایت زیبایی دوچندانی به موهای خود بدهند. اگر میخواهند موهای بلند داشته باشند باید آنها را فر یا حالت بدهند تا زیباتر به نظربیاید.

 

 

بهترین کوتاهی مو برای کسانی که صورت مربعی یا گرد دارند

کوتاهی موهای خود را به modisbeauty بسپارید. کسانی که فرم صورت انها گرد یا مربعی است فک پهن و گونه های بزرگی دارند. باید مدل مویی انتخاب کنند که بزرگی گونه و فک را بپوشاند. مدل موهایی که مقداری ان صورت را می پوشاند برای این افراد مناسب است. داشتن مدل موهای بلند برای پوشاندن استخوان های گونه مناسب است. برای داشتن بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان موهای بلند تا روی شانه نیز برای صورت های گرد و مربعی  عالی است. چنانچه این افراد پیشانی بلندی دارند میتوانند موهای خود را به صورت چتری مورب روی پیشانی بریزند. در شکل 2رنگ و لایت یک نمونه رنگ مو متناسب با کوتاهی را میتوان مشاهده کرد.

داشتن مهارت و تجربه ارایشگر در انتخاب موی شما بسیار مهم است. ژیلا صالحی با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه کوتاهی مو میتواند بهترین مدل مو را به شما پیشنهاد دهد.

رنگ و لایت | ژیلا صالحی

شکل 2رنگ و لایت

بهترین کوتاهی مو برای کسانی که صورت مثلثی دارند

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان برای فرم صورت مثلثی یا قلبی چه میتواند باشد؟ در صورت های مثلثی قسمت بالای سر نسبت به پایین سر پهن تر است. این افراد دارای فک و چانه ای باریکتر نسبت به پیشانی هستند. باید مدل مویی انتخاب کنید تا باعث پهن نشان دادن چانه و کوچک شدن پیشانی شود. انتخاب مدل موی یک طرفه که قسمتی از صورت را بپوشاند مناسب این افراد است. قرار گرفتن موها به صورت مورب در یک طرف صورت میتواند به چانه ها پهنا دهد. بهتر است موهای بالایی پر پشت ترکوتاه شود و موهای پایین کم پشت باشند.  داشتن رنگ و لایت در این افراد زیبایی خاصی به موها میدهد.

 کوتاه کردن موهای خانم ها چه فوایدی دارد ؟

کوتاه کردن موها غیر از بخشیدن زیبایی به صورت شما فوایدی نیز برای شما دارد.

افزایش  یافتن جذابیت چهره و مو خانم ها و تنوع صورت

اگر کوتاهی شما متناسب با صورت شما انتخاب شود باعث جذابیت فوق العاده به صورت شما می شود. تنوع هر چند وقت یکبار در صورت باعث روحیه بخشیدن به خانم ها می شود.  

تقویت و رسیدگی بهتر به موها پس از کوتاهی

خیلی از خانم ها به دلیل داشتن مشغله نمی توانند وقت کاقی برای موهای خود بگذارند. داشتن موهای بلند نسبت به موهای کوتاه رسیدگی بیشتری میخواهد. اگر موهای شما رنگ و لایت دارد از نرم کننده ها بعد از استحمام استفاده کنید.

شانه کردن راحت تر و سریع تر موهای کوتاه

کسانی که موهای بلند دارند برس کشیدن زمان زیادی می برد. اگر موهای انها  حالت دار و فر باشد پیچیدن موها  در یکدیگرممکن است برای خانم طاقت فرسا باشد. بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان با  modisbeauty در اصفهان.

استحمام  کردن راحت تر و سریعتر موها در حمام

شستن موهای بلند در حمام زمان زیادی می برد. موهای کوتاه نیز  شامپوی کمتری نیاز دارد. استفاده از لوسیون ها و مواد تقویت کننده موها راحتر تر از موهای بلند انجام می شود.

جلوگیری از موخوره و آسیب دیدن موها با کوتاهی موها

هر چند وقت یک بار باید موهای خود را کوتاه کنید. معمولا هر شش ماه یکبار خوب است. بلند شدن موها سبب ایجاد موخوره درسر موها می شود.  استفاده از رنگ و لایت نا مرغوب باعث ایجاد خشکی و موخوره در موها می شود. بهترین رنگ و هایلات را با ژیلا صالحی تجربه کنید.

بالا رفتن سرعت رشد موها از دیگر فواید کوتاهی است

کوتاه کردن موها باعث رشد بهتر و سریع تر انها می شود. هر چقدر موها را فواصل کمتری کوتاه ترکنید رشد بهتری خواهد داشت.

کوتاهی مو ها هرچند وقت یکبار باید انجام شود ؟

 بهتر است هر 3 ماه یکبار موهای خود را کوتاه کنید

برای صورت های  مثلثی چه مدلی مناسب است ؟

مدل موهایی که یک طرف صورت را بپوشاند

کوتاهی موها چه فوایدی دارد؟

 رشد بهتر موها، استحمام راحت تر، جلوگیری ازموخوره و…

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهانرنگ و لایت

modisbeautyانتخاب کوتاهی متناسب با صورتانواع فرم صورت در کوتاهیانواع کوتاهی مو در اصفهانبهترین کوتاهی مو زنانه اصفهانرنگ و لایتژیلا صالحیکوتاهی مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *