بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان ژیلا صالحی

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان modisbeauty


بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  | رنگ و لایت | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان
نویسنده فاطمه کرمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1035 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

 

فهرست عناوین:

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

هایلایت و لولایت مو چه تفاوتی با هم دارند؟

هایلایت کردن موها به چه صورت انجام می شود

در روش لولایت موها چطور رنگ میشوند؟

درروش سان لایت موها چه تغییر پیدا می کند؟

مون لایت کردن موها به چه صورت انجام می شود

مووی لایت و فرق آن با مون لایت چیست؟

درروش هافلایت کردن موها چه تغییری پیدا می کند

 

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 بهترین رنگ ولایت مو در اصفهان

شکل 2رنگ و لایت

 

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

 

لایت کردن شیوه ای که با روش ها وابزارهای مختلف قسمتی از مو را جداگانه رنگ می کنند. گاهی برای داشتن بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  از دکلره استفاده می کنند. رنگ و لایت با ابزار مختلف مثل فویل، کلاه مخصوص مش انجام می شود.

لایت ها انواع مختلفی از جمله هایلایت، لولایت، سان لایت، مون لایت، مووی لایت، هافلایت را دارا می باشد.ما در این مقاله چند مدل از لایت مو را برای شما شرح می دهیم.

هایلایت و لولایت مو چه تفاوتی با هم دارند؟

 

هم در هایلایت و هم در لولایت قسمتی از مو رنگ می شود. در این دو روش با رنگ کردن میخواهیم به مو رنگ و بعد تازه ای بدهیم. اما در مدل رنگ کردن تفاوت دارند که ما هر کدام را برای شما جداگانه شرح میدهیم. بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان   را با ما تجربه کنید.

هایلایت کردن موها به چه صورت انجام می شود

همانطور که گفیتم در رنگ و لایت قسمتی از موها رنگ می شود. در هایلایت قسمت هایی از مو نسبت به پایه مو رنگ های روشن تری رنگ می شوند. در این روش قسمتی از موها روشن تر می شود که حجمی به آن قسمت مو می دهد. برای داشتن موهایی زیباترو طبیعی تر بهتر است رنگ حداکثر 3 درجه روشن تر شود. به عنوان نمونه اگر پایه موهای شما مشکی است از رنگ قهوه ای استفاده کنید. رنگ کردن  بیشتر از 3 درجه باعث مصنوعی شدن رنک موهای شما می شود. در شکل 1 بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  میتوان نمونه ای هایلایت را مشاهده کرد.

هایلایت کردن موها  با دو روش انجا می شود یا با فویل انجام می شود با روش دستی. استفاده از فویل نسبت به روش سنتی بهتر است چون موهای رنگ شده هیچ تماسی با دیگر موها نخواهد داشت.

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان ژیلا صالحی

شکل 1 بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

در روش لولایت موها چطور رنگ میشوند؟

 

در رنگ و لایت در  مدل هایلایت بخش هایی از مو روشن تراز پایه مو خواهد شد. اما در لولایت کاملا بر عکس این روش است. در این روش قسمتهایی ازموها تیره تر از رنگ پایه مو می شود. در این روش موها حجم و ضخامت بیشتری می گیرد. خیلی از افراد که از هایلایت خود ناراضی هستند با لولایت کردن موهای خود را به  حالت قبل می اورند. برای داشتن بهترین هایلایت و رنگ مو با سالن زیبایی modisbeauty تماس بگیرید.

 

 

 درروش سان لایت موها چه تغییر پیدا می کند؟

سان درزبان لایتن به معنای خورشید است. در رنگ و لایت این روش موها مانند خورشیدی در بالای سر رنگ می شوند. در این روش قسمت بالای سر با رنگ های روشن رنگ می شود. برای روشن کردن موها از دکلره استفاده می شود. در این روش لایه هایی از مو به رنگ روشن خورشیدی در بالای سر در می آیند. بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  را با مرکز زیبایی ما با مدیریت خانم ژیلا صالحی تجربه کنید.

مون لایت کردن موها به چه صورت انجام می شود

رنگ و لایت در مدل مون لایت کردن موها روشی کاملا متفاوت با سان لایت است. در این روش موهای زیرین رنگ روشن می شوند و قسمت های بالایی رنگ تیره تری دارند . قسمتهایی از پایه مو تا پایین سر به رنگ تیره رنگ می شوند. این مدل رنگ کردن طرفداران چندانی ندارد. ایرانیان استفاده از رنگ های روشن  بلوند را بیشتر می پسندند. در شکل 2رنگ و لایت میتوان نمونه ای هایلایت موها را مشاهده کرد. اکثر خانم ها دوست ندارن پایه موهای انها رنگ شود. رنگ کردن موها از پایه میتواند صدمه به موها وارد کند. این روش میتواند برای رنگ کردن موها روش مناسبی باشد. بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  با بروزترین متدهای روزاروپا را به  ما بسپارید.

رنگ و لایت ژیلا صالحی

شکل 2رنگ و لایت

 

مووی لایت و فرق آن با مون لایت چیست؟

در روش رنگ و لایت  در مدل موون لایت کردن موها همون رنگین کمان رنگ می شوند. در این روش یک سوم از قسمت بالایی مو را دکلره یا رنگ می کنند. پس از آن همین قسمت را بین 3 تا 7 قسمت کرده و با رنگ مورد نظر رنگ می کنند. در این روش از چند رنگ مختلف در رنگ کردن استفاده می شود. هر قسمت از مو یه رنگ دارد. ترکیب این رنگ ها می تواند یخی یا شرابی باشد. میتوان از رنگ های فانتزی مثل زرد، قرمز، آبی یا سبز به کار برد. بیشتر این مدل مو را برای ست کردن با لباس انجام میدهند. برای  بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  میتوانید از modisbeauty مشاوره بگیرید.

درروش هافلایت کردن موها چه تغییری پیدا می کند

اگر دوست دارید رنگ و لایت موهای شما خیلی ویژه و مخصوص در مجالس بدرخشد این روش بسیار پاسخگوست. در این روش موها از وسط سر تا سر گردن به دو قسمت تقسیم می شود. هر قسمت و طرف مو را با رنگی متفاوت رنگ می کنیم. مثلا در یک قسمت شرابی و در قسمت دیگر صورتی رنگ می شود. انتخاب رنگ به سلیقه شما بستگی دارد. میتوانید رنگ هایی شبیه به هم یا متفاوت از هم انتخاب کنید.

هافلایت کردن موها به طریقی دیگر انجام می شود. میتوان موها را از نظر طولی به دو یا چند قسمت تقسیم کرد. سپس هر لایه را جداگانه رنگ کرد. این روش از قبلی زیباتر به نظر می رسد.  برای داشتن بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان  با بروزترین متدهای روز دنیا با  ژیلا صالحی بهترین ارایشگر اصفهان.

هایلایت مو چیست؟

به رنگ کردن قسمتی از مو هایلایت میگویند

تفاوات هایلایت با لولایت چیست؟

درهایلایت موها روشن تر می شود و لی در لولایت وها تیره تر می شوند

برای داشتن یک هایلایت بهتر چه کنیم؟

بهتر است تفاوت مو زمینه با رنگ جدید بیشتر از 3 درجه نباشد

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهانرنگ و لایت

modisbeautyبهترین رنگ و لایت مو در اصفهانرنگ کردن مورنگ مو در اصفهانرنگ و لایتروش هایلایت کردن موژیلا صالحیهایلایت کردن مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *