صافی و احیای مو | ژیلا صالحی

صافی و احیای مو modisbeauty


صافی و احیای مو | صافی واحیای مو دراصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان صافی و احیای مو
نویسنده فاطمه کرمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 835 کلمه
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

 

 

 

 

فهرست عناوین:

صافی و احیای مو

صاف کردن مو چیست و به چه طریقی انجام می شود؟

کراتینه کردن موها چه فرقی با صاف کردن موها دارد؟

مزایای صاف کردن موها چه تاثیری روی موها دارد؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1صافی و احیای مو

شکل 2صافی واحیای مو دراصفهان

 

صافی و احیای مو

داشتن موهای زیبا یکی از الزامات هر خانم است. داشتن موها صاف و لطیف یکی از ارزوهای هر خانم است. صافی و احیای مو میتواند موهایی صاف و زیبا به شما هدیه دهد. اگر از صاف کردن هر روز موهای خود خسته شده اید موهای خود را به ما بسپارید. ما بهترین صافی واحیای مو دراصفهان را با بهترین متدهای روز دنیا انجام می دهیم. سشوار نادرست موها، شامپوهای نامناسب، دکلره کردن، استفاده از رنگ های نا مرغوب  باعث صدمه به موها می شود. خیلی از خانم ها به اشتباه با مصرف شامپوهای مختلف سعی در ترمیم و صافی کردن موهای خود دارند. صافی و احیای مو خود را به ما بسپارید تا تفاوت چشمگیر آن را با قبل ببیند.

خیلی از افراد به دالایل مختلف موهای زبر و زمخت دارند که موجب بد شانه شدن آنها می شود. که با هر شانه کردن موها  این باعث ناراحتی آنها می شود.  استفاده از اتوها مو برای صاف کردن مو میتواند باعث صدمه زدن بع بافت موها شود. ممکن است حین اتو کشی داغ شدن بیش از حد دستگاه موهای شما را بسوزاند.

برای همیشه با موهای زبر و زمخت خود خداحافظی کنید. از این به بعد دیگر نگران این موضوع نباشید. در  شکل 1 صافی و احیای مو میتوان نمونه ای از قبل و بعد صاف کردن موها را مشاهده کرد.

ما بهترین مرکز صافی واحیای مو دراصفهان را به شما معرفی می کنیم .لذت داشتن موهایی نرم و درخشان را با ما تجربه کنید.

خیلی از افراد تفاوت کراتینه کردن و صاف کردن موها را با هم اشتباه میکیرند. برای مشخص شدن تفاوت کراتینه و صافی مو تعریفی از هر دو برای شما بازگو می کنیم. در این مقاله مزایای صاف کردن مو ها و مراقبت های بعد آن را برای شما بازگو می کنیم.

صافی و احیای مو | ژیلا صالحی

شکل 1صافی و احیای مو

صاف کردن مو چیست و به چه طریقی انجام می شود؟

صافی واحیای مو دراصفهان با سالن زیبایی ژیلا صالحی با کادری متخصص و ماهر. صاف کردن موها با یک عملیات با مواد مرغوب  روی موها انجام می ود. در تماس موها با مواد حالت زبری و شکننده بودن خود را از دست میدهد و به شکل خطی صاف در می آیند. این مواد باعث می شود که موها حالت پف بودن خود را از دست بدهند و این مانع زبرشدن موها می شود. صافی و احیای مو  باعث می شود موهای شما در دراز مدت حالت نرم و درخشندگی خود را حفظ کند.

ریباندینگ یک روش برای صاف کردن دائمی موهاست. در این روش موهایی که حالت دارند صاف می شوند. بستگی به رشد موها بین هر  9 تا 12 ماه هر بار باید ترمیم شوند. چون با رشد موهای جدید باید این موها نیز ترمیم شوند. این روش صد درصد تضمین شده است و اثر دائمی روی موها دارد. صافی واحیای مو دراصفهان را با بهترین روش های روز دنیا به modisbeauty بسپارید.

کراتینه کردن موها چه فرقی با صاف کردن موها دارد؟

صافی و احیای مو چیست ؟ سوالی که اغلب برای مشتریان مطرح میشود تفاوت کراتینه با صاف کردن موهاست. کراتینه کردن هم در صاف کردن موها تاثیر دارد. اما کرایتنه کردن بیشتر برای تقویت موها انجام میشود. ابرسانی کردن موها و ویتامینه کردن موها در این روش باعث نرم شدن و حالت دهی فوری موها می شود. کراتینه سلامتی موهای شما را تا مدتها تضمین میکند. در کراتینه کردن موها به اندازه صاف کردن لخت وشلاق نمی شوند. کراتینه کردن موجب تقویت و رشد بهتر موها می شود اما صاف کردن موها فقط باعث صافی بلند مدت موها میشود. در شکل 2صافی واحیای مو دراصفهان میتوان نمونه ای از صاف شدن موها را مشاهده کرد.

صافی واحیای مو دراصفهان | ژیلا صالحی

شکل 2صافی واحیای مو دراصفهان

مزایای صاف کردن موها چه تاثیری روی موها دارد؟

با انجام مراقبت های بعد از  صافی و احیای مو میتوانید تا مدت ها از صافی موها خود لذت بیرید. داشتن موهایی صاف در دراز مدت میتواند مزایایی برای موهای شما داشته باشد.

صافی واحیای مو دراصفهان در سالن ژیلا صالحی  باعث صاف ماندن موها و لطافت و نرمی دراز مدت می شود.

میتوانید رنگ مو و دکلره مو را به اسانی انجام دهید در سالن modisbeauty

دیگر نیازی به سشوار و اتو  کردن موها  برای مجالس ندارید.

عدم برگشت به حالت فر بعد از صافی واحیای مو دراصفهان با استحمام کردن درهر بار.

مرتب بودن موها در هر زمان حتی پس از بیدار شدن از خواب .

صرفه جویی در وقت برای حالت دادن به موها بعد از  صافی و احیای مو

داشتن اعتماد به نفس در خانم ها با داشتن موهایی زیبا

صاف کردن موها تا چه مدت ماندگار است؟

معمولا بین9 تا 12 ماه ماندگاری دارد

فرق کراتینه و صافی مو چیست ؟

کراتینه برای تقویت مو انجام می شود و صافی برای یکنواخت کردن موها

آیا با خوابیدن صافی موها به هم میریزد؟

 خیر – به دلیل استفاده از مواد عالی تا  مدت ها ماندگاری خود را حفظ میکند

صافی و احیای موصافی واحیای مو دراصفهان

modisbeautyتفاوت کراتینه و صاف کردن موهاژیلا صالحیصافی و احیای موصافی واحیای مو دراصفهانمزیت صاف کردن موهامواد استفاده شده در صاف کردن موهانحوه صاف کردن موها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *