میکاپ و شینیون عروس در اصفهان ژیلا صالحی

میکاپ و شینیون عروس در اصفهان modisbeauty


میکاپ و شینیون عروس در اصفهان |  میکاپ و شینیون عروس | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان میکاپ و شینیون عروس
نویسنده فاطمه کرمانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 952
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

فهرست عناوین:

گریم و میکاپ چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

معنای کلمه شینیون چیست و چه تعریفی از آن میتوان کرد؟

ترفند هایی برای داشتن  یک میکاپ و شینیون زیبا

مشورت با میکاپ ارتیست خود  و انتخاب نوع میکاپ

انتخاب ارایش چشم یا لب در میکاپ و گریم عروسی

استفاده از مژه مصنوعی برای زیباتر شدن ارایش چشم ها

پاک سازی و لایه برداری صورت قبل از میکاپ

فهرست اشکال:

شکل 1میکاپ وشینیون عروس در اصفهان

شکل 2میکاپ وشینیون عروس

 

هر زنی دوست دارد در روز عروسی خود جذابترین شینیون و میکاپ را در مجلس داشته باشد. این روزه ها زیاد کلمه میکاپ و شنیون را زیاد شنیدیم. هر خانمی حتما یک بار تجربه میکاپ و شینیون را در سالن زیبایی تجربه کرده است. عروس خانم های اصفهانی دوست دارند بهترین میکاپ و شینیون عروس در اصفهان را از آن خود کنند. میکاپ و شینیون عروس این روزها با گریم های حرفه ای انجام می شود. پوشاندن نقص های صورت به طوریکه صورت را کاملا طبیعی جلوه دهد از ترفند های ارایشگری است.

مهمترین اضطراب عروس خانم ها علاوه بر لباس خوب بودن میکاپ و شینیون در روزعروسی است. انتخاب بهترین ارایشگاه یکی ازدغدغه های عروس خانم هاست. ما در اینجا راهکارهایی را برای داشتن یک میکاپ و شینیون منحصر به فرد به شما می اموزیم.

گریم و میکاپ چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

برای اشنایی بیشتر شما با میکاپ و شینیون عروس در اصفهان در ابتدا تعریفی مختصر از میکاپ داشته باشیم. در واقع میکاپ بکارگیری مواد ارایشی روی صورت برای زیباتر نشان داده شدن صورت است. میکاپ کردن صورت  با گریم خیلی تفاوت دارد. میکاپ صورت را زیباتر می کند اما گریم سعی در برطرف نمودن عیب های صورت دارد. گریم کردن صورت را طبیعی تراز میکاپ نشان می دهد. در گریم تنوع رنگ ها محدود است اما در گریم تنوع رنگ میتواند زیاد باشد.

به کسی که میکاپ و شینیون عروس را انجام مدهد میکاپ آرتیست گفته می شود. هر میکاپی به هر صورتی نمی آید انتخاب نوع میکاپ با چهره خیلی مهم است. میکاپ ارتیست با مهارت خود صورتی جذاب و زیبا را به شما هدیه خواهد داد. درشکل 1میکاپ و شینیون عروس در اصفهان  میتوان نمونه ای از یک میکاپ حرفه را مشاهده کرد.

میکاپ و شینیون عروس در اصفهان ژیلا صالحی

شکل 1میکاپ وشینیون عروس در اصفهان

معنای کلمه شینیون چیست و چه تعریفی از آن میتوان کرد؟

شینیون ریشه از کلمه فرانسوی و به معنای پشت گردن میباشد. اما  به طور عامیانه  به جمع کردن موها و فیکس نگه داشتن موها شینیون گفته میشود. شینیون دارای مدل های مختلفی می باشد. شینیون بیشتر برای مراسم و مجالس رسمی استفاده میشود. شینیون انواع مختلفی دارد که با توجه به ارایش وانتخاب فرد انجام می شود. ساده بودن شینیون جذابیت بیشتری نسبت به یک شینیون شلوغ دارد. به طور معمولی کلمه میکاپ و شینیون عروس با هم می اید.  داشتن چهره میکاپ شده بدون داشتن شینیون کامل نیست. برای زیباتر شدن چهره باید هماهنگی بین نوع میکاپ و شینیون وجود داشته باشد. میکاپ و شینیون عروس در اصفهان را با ژیلا صالحی تجربه کنید.

ترفند هایی برای داشتن  یک میکاپ و شینیون زیبا

ما در اینجا ترفندهایی برای داشتن یک میکاپ و شینیون عالی برای شما بازگو میکنیم.

مشورت با میکاپ ارتیست خود  و انتخاب نوع میکاپ

میکاپ ها سبک ها و مدل های مختلفی دارند. انتخاب اینکه چه میکاپی به شما بیاید از اصلی ترین مورد در انتخاب میکاپ است. میکاپ و شینیون عروس از مهمترین اصل در روز عروسی است. امروزه عروس خانم ها ترجیح میدهد میکاپی ساده و لایت داشته باشند. هر چقدر میکاپ ساده تری داشته باشید صورت شما زیبایی بیشتری خواهد داشت. برای میکاپ و شینیون عروس در اصفهان ارایش خلیجی نسبتا غلیظ تر از ارایش لایت است و چند سالی است که طرفدار ندارد. در ارایش لایت بیشتر ارایش چشم ها با لب به یک نسبت هستند و هدف بیشتر این ارایش طبیعی نشان دادن چهره است. در ارایش کلاسیک بیشتر روی چشمها کار شده و رنگ لب ها ملایم تر است. modisbeauty بهترین سالن زیبایی دراصفهان.

در شکل 2میکاپ و شینیون عروس میتوان نمونه ای از میکاپ لایت را مشاهده کرد.

میکاپ و شینیون عروس ژیلا صالحی

شکل 2میکاپ وشینیون عروس

انتخاب ارایش چشم یا لب در میکاپ و گریم عروسی

در ارایش یک قانون وجود دارد ان هم انتخاب تمرکز بیشتر روی چشم ها یا لب است. انتخاب همزمان هر دو باعث زشت شدن ارایش صورتتان میشود. اگر میخواهید چشم های شما بیشتر جلوه داده شود باید از رژ لب کمرنگ برای لب ها استفاده کنید. معمولا زیبا نشان داده شدن چشم ها بهتر از جذاب شدن لب هاست. برای داشتن بهترین  میکاپ و شینیون عروس در اصفهان کمرنگ بودن لبها انتخاب خوبی است.

استفاده از مژه مصنوعی برای زیباتر شدن ارایش چشم ها

در میکاپ و شینیون عروس استفاده از فر مژه باعث درشت نشان دادن چشم های شما می شود. اگر میخواهید چشم هایی جذاب داشده باشید استفاده از مژه مصنوعی را فراموش نکنید. برای فرم دهی بهتر مژه مصنوعی قبل از استفاده به مدت چند ثانیه ان را با سشوار گرم کنید. بهترین گریم  و میکاپ عروس با ژیلا صالحی در اصفهان.

پاک سازی و لایه برداری صورت قبل از میکاپ

برای داشتن میکاپ و شینیون عروس در اصفهان و بهتر نشستن ارایش صورت از یک هفته قبل پاکسازی صورت کنید. برای دورنگ نشدن رنگ صورت و گردن از یک ماه قبل گردن را لایه بردای کنید. استفاده از ماسک های مرطوب کننده و لایه بردار بسیار مناشب است. گرفتن بخور هفته ای دو یا سه بار بسیار برای منافذ پوست عالی است. میکاپ و شینیون عروس را به سالن زیبایی modisbeauty بسپارید.

فرق میکاپ با گریم چیست؟

در میکاپ ارایش بیشتری روی صورت می شود اما در گریم عیب های صورت پوشانده می شود.

 

انتخاب  چه میکاپی برای عروس مناسب است ؟

میکاپ لایت  مناسب عروس هاست

شینیون به چه معناست ؟

در لغت به معنای بستن و جمع کردن موهاست

میکاپ و شینیون عروسمیکاپ و شینیون عروس در اصفهان

modisbeautyبهترین شینیون عروسبهترین گریم عروس اصفهانبهترین میکاپ عروس اصفهانژیلا صالحیگریم و میکاپ عروسمیکاپ و شینیون عروسمیکاپ و شینیون عروس در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *