بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان ژیلا صالحی

بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان modisbeauty


بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان | بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان مقاله تکنیک های رنگ مو
نویسنده نرگس عبداللهی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1289 کلمه
مدت زمان مطالعه 12 دقیقه

 

بهترین سالن رنگ مو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

هایلایت و لولایت در روند تغییر رنگ مو چیست؟

تکنیک دکلره یا بلیچ مو به چه معنا است؟

رنگ شدن مو با دست در تکنیک بالیاژ چه ویژگی دارد؟

دو رنگ شدن ظاهری مو در تکنیک آمبره چیست؟

در روند ایجاد این حالت، باید قسمت پایینی مو را دکلره کنیم و سپس آنها را رنگ کنیم.

جذابیت و لطافت منحصر به فرد در تکنیک سامبره

تفاوت رنگ موی فلوئید با بالیاژ در چه چیزی است؟

تکنیک رنگ موی بیبی‌لایت یا هایلایت‌ های بیبی بلوند

هاله ی رنگی متفاوت در تکنیک موی اسپلَش‌ لایت

تکنیک رنگ موی رُنز برای دوست داران رنگ موی قرمز

طیف رنگ خاکستری درتکنیک رنگ موی بلوند نقره ‌ای

شکل 1 بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان

شکل 2 بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

 

بهترین سالن رنگ مو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قطعا دقت کرده اید که آرایشگاه های زنانه در شهر به کرات به چشم می آیند مانند سالن modisbeauty. آنها در نام های گوناگون و خدماتی متفاوت درحال فعالیت هستند. پس این شرایط موجب میشود که شما برای یافتن یک سالن رنگ موی خوب دچار مشکل شوید. قطعا شما این حق را دارید که  بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان بر موی باشد.

قبل از تصمیم گیری برای رنگ کردن موهایتان به فرم چهره، پوست، چشم، وزن و حتی موقعیت اجتماعی توجه کنید. سپس به سراغ کاتالوگ ها بروید.

در کل بهترین سالن باید خدمات منحصر به فردی به شما ارائه کند. برخی از این خدمات شامل ادامه مقاله بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان است.

هایلایت و لولایت در روند تغییر رنگ مو چیست؟

ژیلا صالحی معتقد است که هایلایت امروزه کاربرد فراوانی دارد. خانم‌هایی که به دنبال جذابیت بیشتری بر موهای خود می‌باشند، معمولا هایلایت را برای تغییر رنگ موهای خود انتخاب می‌کنند. شما به عنوان یک آرایشگر میتوانید این تکنیک را بر موهای تیره و یا روشن پیاده سازی نمائید. همچنین در این باره میتوانید شکل 1 بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان را مشاهده کنید.

به تازگی هایلایت مورد توجه زیادی واقع شده است. برای افزایش زیبایی و جذابیت موهایتان، هایلایت گزینه خوبی است و تفاوتی ندارد که موهای شما مشکی یا بلوند باشد. با استفاده از هایلایت تیرگی و روشنی بر موهایتان ایجاد میشود. این مورد باعث میشود که حالت جذابی به موهایتان داده و حجم آن را گسترش میدهد. هایلایت و لولایت یکی دیگر از خدمات بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان است.

توجه کنید که انتخاب آرایشگر متخصص نقش مهمی در آسیب ندیدن موهایتان براثر دکلره و زیبایی هایلایت دارد.

بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان ژیلا صالحی

شکل 1 بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان

تکنیک دکلره یا بلیچ مو به چه معنا است؟

برای داشتن موهای روشن باید عمل دکلره را روی موهای خود انجام دهید. آسیب شدید دیدن مو تنها نتیجه دکلره کردن مو توسط افراد غیر متخصص و یا استفاده از محصولات نامرغوب است. نتیجه آن آسیب به ساقه مو و حتی پیاز و ریشه مو است.

رنگ شدن مو با دست در تکنیک بالیاژ چه ویژگی دارد؟

در تکنیک بالیاژ،موی شما با دست رنگ میشود تفاوتی ندارد موی شما کوتاه باشد یا بد ژیلا صالحی  در بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان. طبیعی تر بودن مو را در این تکنیک  نسبت به تکنیک های دیگر به شما نشان میدهد. یک ویژگی عالی دیگری که در این مدل رنگ دارا است این است که دیگر نیازی به ترمیم نیست. به دلیل رنگ نزدن موها از ریشه و این تکنیک در بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان آموزش  داده میشود.

دو رنگ شدن ظاهری مو در تکنیک آمبره چیست؟

یکی دیگر از روش های رنگ کردن مو آمبره است. در این روش، پایین موها روشن‌تر می‌شود و موها ظاهری دورنگ پیدا می‌کنند. بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان در این روند، قسمت پایینی مو را دکلره و آن را رنگ میکند.

در روند ایجاد این حالت، باید قسمت پایینی مو را دکلره کنیم و سپس آنها را رنگ کنیم.

جذابیت و لطافت منحصر به فرد در تکنیک سامبره

رنگ موی آمبره زیرمجموعه سامبره است که تفاوت میان طیف رنگ قسمت های انتهایی و ساقه مو کمتر است. در این تکنیک اتفاقی که می افتد این است که از ریشه ی مو به سمت نازک ترین قسمت میرویم. در نهایت بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان تفاوت رنگی که در موها ایجاد میشود را نشان میدهد.

در رنگ موی سامبره رنگ مو دارای جذابیت و لطافت منحصر به فردی است. این تکنیک محدود به رنگ خاصی نمی شود و شما همچنین می توانید از سایر روش های سامبره استفاده کنید. برای مثال می توانید در بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان از ترکیب سامبره موکا و کاراملی استفاده کنید.

تفاوت رنگ موی فلوئید با بالیاژ در چه چیزی است؟

یکی دیگر از آموزش ها، تکنیک فلوئید توسط ژیلا صالحی در بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان است. این تکنیک با بالیاژ متفاوت است. این تفاوت در شیوه ی ایجاد تغییر در رنگ موها میباشد. در این روش موها بر یک سطح صاف قرار گرفته و رنگ می شود.

در این تکنیک آرایشگر بر روی دسته های مو تسلط بیشتر دارد و و موها یکسان پخش می شود. در سالن modisbeauty این تکنیک باعث میشود که دارای رنگ موی فانتزی و زیبا داشته باشید. شکل 2 بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان نمونه ای از این تکنیک را مشاهده میکنید.

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان ژیلا صالحی

شکل 2 بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

تکنیک رنگ موی بیبی‌لایت یا هایلایت‌ های بیبی بلوند

بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان به شما آموزش میدهد که در تکنیک بیبی بلوند، هایلایت کمتری انجام میشود. در این روش تاکید بر موهای اطراف چهره بیشتر است.

هاله ی رنگی متفاوت در تکنیک موی اسپلَش‌ لایت

اسپلش لایت یکی دیگر از تکنیک هاست. این تکنیک شامل دکلره ای شفاف تر است. به همراه این مورد رنگ فانتزی نیز استفاده میشود. در نهایت طیف قوی تری از رنگ حاصل خواهد شد.

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان به شما نشان میدهد که این روش برای موهای کوتاه و بلند جذابیت دارد. در واقع هاله رنگی متفاوت رنگ را در موهایتان تداعی می کند.

تکنیک رنگ موی رُنز در بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان

به جرات میتوان گفت رنگ موهای قرمز هیچ موقع از مد نمی افتد.. بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان با استفاده از تکنیک رنز ترکیبی زیبا را به شما نشان میدهد. این ترکیب از رنگ مسی و برنز است که به موهایتان ظاهری زیبا و جذاب می دهد. سایه روشن های از رنگ مسی در رنگ رنز جذابیت به مو داده است.  بیشتر مناسب بانوانی با تناژ متفاوت پوست است. بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان میتواند در انتخاب رنگ مو با توجه به تناژ پوست کمک کند.

طیف رنگ خاکستری درتکنیک رنگ موی بلوند نقره ‌ای

طیف رنگ خاکستری و نقره ای طرفداران بسیار زیادی در بین خانم ها پیدا کرده است. در بهترین آموزشگاه رنگ مو در اصفهان آموزشهایی در این باره داده میشود. برای مثال در این تکنیک مو به مقداری زیاد دکلره میشود تا حالتی سفیدرنگ به دست بیاید. در سالن modisbeauty  مقداری از رنگ بنفش به موها زده میشود تا رنگ زرد از مو پاک شود. در انتها رنگ خاکستری زده شده و مو حالتی نقره ای به دست می آورد.

بهترین رنگ و لایت مو در اصفهان توصیه میکند پس از رنگ زدن موهایتان با شامپو از موهایتان مراقبت نمائید. همچنین برای این کار ترکیب های مخصوص موهای رنگ شده، نیز کارساز خواهد بود.

امیدواریم که این مطلب به شما راهنمایی های لازم را در خصوص تکنیک و رنگ موی مناسب خود داده باشد.

شما زیبا هستید. با بهترین اموزشگاه رنگ مو در اصفهان به بهترین تبدیل میشوید.

بهترین اموزشگاه رنگ و لایت مو در اصفهانبهترین رنگ و لایت مو در اصفهان

modisbeautyبهترین اموزشگاه رنگ و لایت مو در اصفهانبهترین رنگ و لایت مو در اصفهانتفاوت رنگ موی فلوئید با بالیاژ در چیستتکنیک رنگ موی بلوند نقره ایدکلره یا بلیچ مو چیستدو رنگ شدن ظاهری مو در تکنیک آمبره چیستژیلا صالحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *