رنگ مو در اصفهان

رنگ مو در اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty


رنگ مو در اصفهان | رنگ مو اصفهان | ژیلا صالحی | modisbeauty

عنوان وانتد کالر
نویسنده وحید ابراهیمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 0937
زمان بندی برای خوانش 00:09:37

فهرست مطالب

تعریفی بر وانتد کالر در رنگ مو در اصفهان

پایه های رنگی وانتد کالر برای رنگ مو در سالن زیبایی

عوامل تشدید کننده تم نارنجی و قرمز در رنگ مو در اصفهان

برای رفع این رنگ ناخواسته چه تدابیری باید اندیشید؟

شیوه هایی برای رفع رنگ های مزاحم در رنگ مو در اصفهان

فهرست تصاویر

شکل 1 رنگ مو در اصفهان

شکل 2  رنگ مو اصفهان

تعریفی بر وانتد کالر در رنگ مو در اصفهان

این تکنیک برای از بین بردن لکه های رنگی مخصوصا زرد و نارنجی به کار میرود که معمولا بانوان ایرانی زیاد به آن توجه می کنند به این دلیل که برخلاف خانم هایی که در نواحی خوش آب و هوای اروپا روزگار را میگذارنند معمولا ایرانیان موهایی با زمینه گرم و رنگ خرما گونه دارند و برای رنگ مو اصفهان که توسط سالن زیبایی ژیلا صالحی انجام می گرد گاهی اوقات دچار چالش هایی میشوند به این خاطر که چون این نوع موها از قبل یک تم قرمز رنگ دارند عموما رنگ روشن بر روی این موها نتایج خوبی را ندارد که نتیجه این میشود که همانطور که در شکل 1 رنگ مو در اصفهان مشاهده میکنید بعد از مدتی رنگ طبیعی باز خواهد گشت اما لازم است تا قبل از آشنایی با این تکنیک شما این شانس را بیابید تا با تم رنگ مو در اصفهان بیشتر آشنا شوید.

پایه های رنگی وانتد کالر برای رنگ مو در سالن زیبایی

در این پاراگراف اشاره ای شده بر رنگ های موجود در رنگ مو در اصفهان که بی شک با شناخت این رنگ ها شناخت کافی را در مورد انتخاب مناسب برای رنگ موی خود در سالن ژیلا صالحی به دست میاید. تم های رنگی مورد نظر عبارتنداز مشکی که به تیره ترین رنگ شهرت دارد و به ترتیب می توان از قهوه ای خیلی تیره، قهوه ای تیره، قهوه ای متوسط، قهوه ای روشن، بلوند تیره، متوسط، روشن، خیلی روشن، پلاتینه استفاده کرد. اما دراین تکنیک این امکان وجود دارد که در حین انجام کار رنگ هایی که تم روشن دارند سایه ایجاد شود. مثلا در رنگ مو اصفهان افرادی که رنگ موی سفیدی دارند رنگی که می توان گزینش کرد بسیار نزدیک به رنگ های موجود در فهرست می باشد. در صورتی که در مورد خانم های با موی مشکی یا قهوه ای سیر موضوع کاملا برعکس خواهد شد.

رنگ مو در اصفهان

شکل 1 رنگ مو در اصفهان

عوامل تشدید کننده تم نارنجی و قرمز در رنگ مو در اصفهان

در تکنیک وانتد کالر برای برطرف کردن چالش از بین بردن رنگ های زرد و نارنجی چه باید کرد؟ این چالش از آن جا شکل می گیرد که برای رنگ مو در اصفهان موهای تیره میزان رنگی که سالن زیبایی ژیلا صالحی برای رنگ و لایت کردن موها به کار برده خواهد شد کافی به نظر نمیرسد نکته این است که مشکل از میزان رنگ یا کیفیت رنگ نیست بلکه مشکل این جاست که اجرای لایت برای رنگ مو اصفهان مخصوص افرادی که موهایی با تم قرمز دارند قدری مشکل خواهد بود که در شکل 2  رنگ مو اصفهان که آن را مشاهده خواهید کرد که این تم رنگی اسن چالش را برای این افراد بوجود میاورد. از مواردی که باعث میشود تا تم قرمز باز خود را نشان دهد سرشوهای سولفات دار و بودن در شرایط نور مستقیم آفتاب به صورت مکرر و موارد مشابهی از این دست میباشد. Modisbeauty.ir

برای رفع این رنگ ناخواسته چه تدابیری باید اندیشید؟

این سوالی است که افراد زیادی را را که تمایل به رنگ مو در اصفهان دارند را درگیر خود کرده چه بسیارند افرادی که به واسطه لایت مو دچار این مشکل شده و به ناچار به دنبال راه حلی برای آن می گردند بهترین و ساده ترین کاری که برای این موضوع باید انجام داد برگشت به رنگ طبیعی است و این که موها را به رنگی که در ابتدا بوده اند برگرداند. اما نکته ای که در این میان وجود دارد این است که افراد تمایل ندارند موهایی را که با هزینه و زمان زیاد لایت شده است را دوباره به حالت قبل برگرداند. بنابراین در سالن زیبایی Modisbeauty و رنگ مو اصفهان متدهایی موجود است که می توان با آن ها این مشکل را برطرف کرد. یکی از این روش ها استفاده از کمک پودرهای دکلره در رفع رنگ می باشد که دارای تنوع رنگی زیادی است.

رنگ مو اصفهان

شکل 2  رنگ مو اصفهان

شیوه هایی برای رفع رنگ های مزاحم در رنگ مو در اصفهان

این نوع از پودرها دارای تنوع زیادی برای رنگ مو در اصفهان مختلف هستند باید این نکته را در نظر گرفت که این گونه از پودرها را برای رفع هرگونه از طیف متفاوتی از رنگ ها کاربرد دارد برای مثال در سالن زیبایی Modisbeauty دکلره بنفش را برای از بین بردن رنگ زرد استفاده می کنند یا در فرایند رنگ مو اصفهان از دکلره سبز برای از بین بردن رنگ قرمز در لایت کردن موها به کار خواهد رفت. یا برای از بین بردن رنگ نارنجی استفاده از پودر آبی برای رنگ نارنجی کاربرد دارد. شیوه دیگر برای ازبین بردن این مشکل واریاسیون و ترکیب آن با اکسیدان خواهد بود از این روش برای رفع رنگ های مزاحم این قابلیت را دارید تا با توجه به نیاز خود و به اندازه ای که لازم دارید درست کرده و با توجه به حجم موها از آن استفاده کنید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که از این روش به میزان مناسب استفاده کنید تا موها دچار تیرگی مجدد نشود.

سوالات متداول

وانتد کالر چیست؟

این تکنیک برای از بین بردن لکه های رنگی مخصوصا زرد و نارنجی به کار میرود

تکنیک اول وانتد کالر چیست؟

پودرهای دکلره

روس دوم برای ازبین بردن رنگ مراحم چیست؟

واریاسیون و ترکیب آن با اکسیدان

رنگ مو اصفهانرنگ مو در اصفهان

modisbeautyآرایشگاه رنگ موآرایشگاه رنگ مو اصفهانانتخاب رنگ در لایت موبهترین رنگ موبهترین رنگ و لایتبهترین رنگ و لایت موبهترین رنگ و لایت مو در اصفهانبهترین سالن زیبایی در اصفهانرنگ مورنگ مو اصفهانرنگ مو در اصفهانرنگ و لایترنگ و لایت مورنگ و لایت مو اصفهانرنگ و لایت مو در اصفهانسالن زیبایی در اصفهانسالن زیبایی ژیلا صالحیمدیسمدیس بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *