درباره ما
_

سالن زیبایی مدیس

_

سالن زیبایی مدیس توسط حرفه ای ترین هنرمندان زیبایی به شما خدماتی ازجمله: اکستنشن مو، بوتاکس مو، شنیون مو، اصلاح، رنگ، مش و های لایت، براشینگ، بافت لمه، شنیون بافت و…را عرضه می‌دارد.

خدمات
_

خدمات ما

_
کوتاهی

کوتاهی مو

_

بسیاری از خانم ها هنگام کوتاه کردن موها نگرانی زیادی دارند! این نگرانی می تواند به این دلیل باشد که آیا با موی کوتاه  زیباترند یا موی بلند!هنرمندان ما با قیچی های جادویی خود مدل مویی متناسب با صورت شما برایتان خلق می کنند.

شنیون

شنیون

_

از دغدغه های ما در مجالس می تواند آراستن موهای بلند خود باشد! بهترین راه حل می تواند شنیون مو باشد.سالن زیبایی مدیس با شنیون حرفه ای مو در اصفهان و در نظر گرفتن  مواردی از جمله : نقش شما در مجلس و نوع مجلسی که در آن حضور پیدا می کنید ،رنگ و مدل لباس همچنین  رنگ موبا به روزترین مدلهای مو در دنیای فشن و مد برای موهایتان دارد.

کراتینه

کراتینه

_

برای کراتینه کردن موهایتان محصول را روی موهایتان زده و سپس از گرمای اتو مو برای ماندگاری مواد کراتینه روی موها استفاده می کنیم. مدت زمانی که برای کراتینه شدن موهای بلند لازم است 90 دقیقه می باشد. کلاً دارای دو نوع کراتینه برای موها هستیم.

  1. کراتینه شدن موهای آسیب دیده ناشی از دکلره و مواد شیمیایی
  2. کراتینه شدن موهای آسیب دیده همراه با صاف شدن آن
صافی

صافی مو

_

بسیاری از داشتن موهایی فرو مجعد خود خسته شده اند. می توانند از طریق صاف کردن مو تحت نظر افراد خیره و چیره دست از موهایی صاف و شفاف برخوردار گردند. در سالن زیبایی مدیس هنرمندان ما به موهای شما بدون آسیب رساندن به ریشه ی موها زیبایی خاصی می بخشند.

براشینگ

براشینگ

_

براشینگ مو همان حالت دادن مو می باشد. براشینگ مو جذابیت شما را چند برابر می کند. به دلیل استفاده از سشوار در حین براشینگ بهتر است تحت نظر افراد پروفشینال این کار صورت پذیرد. در سالن زیبایی مدیس به شما اطمینان می دهیم که به موهای شما هیچ آسیبی نمیرسد ولی اگر این عمل را خودتان انجام دهید امکان سوختن موها و آسیب دیدن آن زیاد تر است. در پایان کار باید ازموادحالت دهنده استفاده نمود که ما از مرغوب ترین مواد برای این کار استفاده می کنیم. براشینگ مو می تواند باعث حجم دادن به مو نیز گردد.

ویتامینه

ویتامینه

_

به دلیل ریزش مو در بسیاری از افراد نیاز به ویتامینه کردن مو بسیار دیده می شود. بیماری هایی مثل شوره ی سر، موخوره وخشکی، ریزش مو و…رگ هایی پایی موی سر از این طریق تغذیه می گردند. این کار برای انواع موهای چرب، خشک، موخوره انجام می گیرد. در سالن زیبایی مدیس با استفاده از بهترین ویتامین ها و شامپوی مخصوص تحت نظر افراد پروفشینال ما انجام می گیرد.

بوتاکس

بوتاکس مو

_

در سالن ما بوتاکس مو نیز انجام میگیرد.امروزه همه ی افراد علی الخصوص خانم ها به دنبال داشتن موهایی پرپشت و درخشان و سالم هستند.بوتاکس مو یکی از شیوه های درمانی زیبایی برای موهای شماست.بوتاکس مو نوعی نرم کننده برای موها می باشد.در سالن زیبایی مدیس میتوانید شکستگی و نازکی موهای خود را ازبین برده و به موهایتان جلای خاصی ببخشید.

اکستنشن

اکستنشن

_

همه ی خانم ها به موهای بلند و پرپشت علاقه مند می باشند.باتوجه به رشد کم مو در برخی افراد اکستنشن مومیتواند به بلند شدن و حجیم تر شدن موها کمک نماید . اکستنشن مو  در دوروش ارائه میگردد:

  • اکستنشن مو گرم
  • اکستنشن مو سرد

اکستنشن مو در انواع مختلفی ارائه میگردد:

  • اکستنشن میکرو حلقه ایی و حلقه ایی
  • اکستنشن دم اسبی
  • اکستنشن حرارتی
  • اکستنشن مو با ماشین
  • اکستنشن مو با لیزر

اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی مدیس

تماس

با ما تماس بگیرید

_