گریم سه بعدی در اصفهان

گریم سه بعدی در اصفهان


نرم کننده و پرایمر

کانسیلر و فونداسیون

سایه ابرو و برس مخصوص آن

خط چشم و ریمل

وسایل گریم صورت | رژ لب های کمرنگ و رژ لب قرمز

پد و برس

رژ گونه و هایلایتر

پالت سایه

شکل 1 گریم سه بعدی در اصفهان | سایه ابرو و برس مخصوص

شکل 2 وسایل گریم صورت | سایز های مختلف قلمو سایه

گریم سه بعدی در اصفهان | وسایل آرایشی که داشتن آنها الزامی است!

اگر شما هم مانند من در آرایش کردن و شناخت وسایل آرایشی چندان حرفه ای نیستید؛ احتمالا تنوع بسیار زیاد وسایل آرایشی شما را سردرگم خواهد کرد. امروزه حتی برس رژگونه نیز انواع مختلفی دارد؛ و شما باید بدانید که هرکدام برای چه کاری استفاده می شود؛ بنابراین احتمالا برای خرید یک سری وسایل آرایش روزمره، به راهنمایی نیاز دارید. من لیستی از ضروری ترین وسایلی که شما به آن نیاز دارید را آماده کرده ام. پس پول هایتان را هدر ندهید و ابتدا این متن را مطالعه کنید.

نرم کننده و پرایمر

یک آرایش خوب به زیرسازی خوب نیاز دارد. ابتدا باید سطح پوست را با یک کرم مرطوب کننده با کیفیت کمی چرب کنید! کرمی سبک برای استفاده روزانه؛ با توجه به جنس پوست شما، مناسب برای پوست های چرب، خشک یا نرمال. سپس به سراغ پرایمر بروید. پرایمر شما باید آبرسانی انجام دهد (پوست را خشک نکند)؛ صورت را نیز صاف، براق، یکدست و برای مراحل بعدی آماده کند. با توجه به اینکه پرایمر از لایه های زیرین آرایش می باشد، باید ماندگاری بالایی داشته باشد؛ تا دائما نیاز به تمدید نداشته باشد؛ و در طول روز از ثبات آرایش خود مطمئن باشید. این دو از ابتدایی ترین وسایل گریم صورت می باشند.

کانسیلر و فونداسیون

کانسیلر و کرم آرایشی برای یک دست کردن آرایش استفاده می شوند. مشکلاتی مانند جای جوش، سیاهی زیر چشم و … با کانسیلر برطرف یا محو می شوند؛ بنابراین اگر چنین مشکلاتی در صورت شما وجود دارد و می خواهید آنها را برطرف کنید؛ باید کانسیلر و کرم آرایشی داشته باشید. آرایشگاه مدیس با بهره گیری از بهترین وسایل آرایشی انواع گریم سه بعدی در اصفهان را انجام میدهد.

سایه ابرو و برس مخصوص آن

ابروهای شما تاثیر بسیار زیادی روی صورت و زیبایی شما دارند. هر شخصی برای تقارن و پرپشت نشان دادن ابروهای خود، به سایه ابرو نیاز دارد. سعی کنید رنگ سایه ابرو را متناسب با رنگ پوست و مویتان انتخاب کنید. در گریم سه بعدی عروس نیز از سایه ابرو استفاده می شود.

قطعا برای استفاده از سایه ابرو، نیاز به برسی دارید که استفاده را برای شما آسان سازد. برس هایی که در شکل 1 میبینید، مخصوص این کار هستند. استفاده از برس های دیگر برای ابرو، تنها کار شما را سخت تر خواهد کرد. برای هر کاری ابزار مخصوص را بکار ببرید.

گریم سه بعدی در اصفهان | سایه ابرو و برس مخصوص

شکل 1 گریم سه بعدی در اصفهان | سایه ابرو و برس مخصوص

خط چشم و ریمل

حتی اگر خیلی غیرحرفه ای باشید، این دو مورد را میدانید. برای افرادی که علاقه یی به کاشت مژه، لمینت و … ندارد؛ مهم است که ریمل خوبی داشته باشند تا در مواقع نیاز مژه هایشان را آرایش کنند. ریمل های موجود در بازار انواع پرپشت کننده، بلند کننده، حجم دهنده و … دارند. بستگی به مژه هایتان و شکلی که می خواهید، می توانید نوع مورد نظرتان را انتخاب کنید. خط چشم نیز انواع مایع، مدادی و پودری دارد. باید هر کدام را یکبار امتحان کنید تا بدانید با کدام یک راحت ترید! آرایشگاه مدیس مجری انواع گریم از جمله گریم سه بعدی در اصفهان.

وسایل گریم صورت | رژ لب های کمرنگ و رژ لب قرمز

هیچ کیف آرایشی بدون رژ لب کامل نمی شود! چه رنگ رژ لبی؟ خب کاملا بستگی دارد. بعضی وقتا شما میخواهید آرام و ملیح جلوه کنید؛ بنابراین رنگ کرم یا هلویی برای آن روزها مناسب است. برخی روزها نیز دوست دارید پررنگ تر از همیشه باشید. مناسب ترین رژ برای چنین روزهایی رژ قرمز یا زرشکی یا صورتی پررنگ است؛ بنابراین حداقل شما به 3،4 عدد رژ لب نیاز دارید؛ تا حال و هوای تمامی روزهایتان را پوشش دهند.

پد و برس

برای استفاده از مواردی که گفته ایم، به برس یا سایر ابزار مناسب نیاز دارید. اولین ابزار یک برس برای پخش کردن کرم آرایشی است. عموما این ابزار یک سره گرد و بزرگ دارد. ابزار بعدی قلمو با سایز های مختلف است. قلمو هایی که در شکل 2 می بینید، بیشتر برای آرایش چشم بکار می روند. همچنین به یک برس بزرگ و پف پفی برای مالیدن رژ گونه، نیاز دارید. اگر میتوایند یک ست کامل از برس ها تهیه کنید که چه بهتر! در غیر اینصورت یک برس برای مالیدن کرم آرایشی؛ دو عدد قلمو در دو سایز متفاوت و یک برس رژگونه برای شما کافی است. گریم سه بعدی در اصفهان را با آرایشگاه مدیس تجربه کنید.

وسایل گریم صورت | سایز های مختلف قلمو سایه

شکل 2 وسایل گریم صورت | سایز های مختلف قلمو سایه

رژ گونه و هایلایتر

رژ گونه برای رنگ دادن به پوست و گونه ها استفاده می شود! رنگ رژ گونه کاملا سلیقه ای است. هم میتوانید رنگ های طبیعی و کمرنگ مانند کالباسی؛ هم رنگ های تند تر و گرم تر مانند هلویی و قرمز بکار ببرید.

از هایلتر ها برای براق و درخشان کردن یک سری نقاط مشخص از صورت استفاده می شود؛ مانند سرگونه و زیر چشم ها، قسمت پایینی لب و … . هایلایتر بیشتر بنظر من حالت انتخابی دارد. مواردی مانند هایلایتر و کانتور بیشتر در موارد حرفه ای تر مانند گریم سه بعدی صورت، بکار می روند.

پالت سایه

رنگ پالت سایه نیز باید عین رنگ رژ، ترکیبی از رنگ های نود و پررنگ باشد. عموما در استفاده از سایه ها، باید چندین رنگ پر رنگ و کمرنگ ترکیب شوند. آرایشگاه مدیس تمامی خدمات آرایشی از جمله گریم سه بعدی در اصفهان را به مشتریان خود عرضه می کند.

میکاپ

گریم تخصصی صورتگریم سه بعدی صورتگریم سه بعدی صورت اصفهانگریم سه بعدی صورت در اصفهانگریم سه بعدی عروسگریم سه بعدی عروس در اصفهانوسایل آرایش ضروریوسایل گریموسایل گریم صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *