گریم سه بعدی عروس در اصفهان

گریم سه بعدی عروس در اصفهان


گریم عروس نچرال (طبیعی)

گریم سه بعدی در اصفهان | سبک آرایش کلاسیک

سبک آرایش دراماتیک

سبک آرایش گلموروس (Glamorous)

سبک آرایش اسموکی (دودی)

آرایش با رژ قرمز

شکل 1 گریم سه بعدی در اصفهان | آرایش طبیعی عروس

شکل 2 گریم عروس با رژ قرمز

گریم سه بعدی در اصفهان | هر آرایشی به هر عروسی نمی آید!

انتخاب میکاپی که همه جوره به سلیقه شما بخورد، کاری دشوار است. اگر برای عروسی بخواهید آرایشی انتخاب کنید که واویلا! قطعا انتخاب دشوار تر است. مشاهده استایل ها و آرایش های متفاوت میتواند در اخذ تصمیم به شما کمک کند. میخواهیم در زمینه گریم سه بعدی در اصفهان برای عروس شما را راهنمایی کنیم. مطالب زیر لیستی از انواع استایل و میکاپ هایی هستند که به هر عروسی می آید! شاید بعد از خواندن این مطلب بهتر بتوانید برای عروسی تان تصمیم بگیرید.

گریم عروس نچرال (طبیعی)

بنظر بنده، آرایش شما در روز عروسی باید آنقدر خوب باشد که اصلا نگرانی درباره آن نداشته باشید. شما نباید دائما به این فکر کنید که آیا خط چشمم ریخته؟ آیا رژ گونه ام پاک شده؟ و … ؛ و مجددا بنظر بنده، تنها میکاپ طبیعی است که خیال شما را از این بابت راحت می کند. آرایش طبیعی روی پوست مرطوب و سرحال و سایه چشم طبیعی تمرکز دارد. در این نوع آرایش از رژ لبی با رنگ nude یا کمرنگ استفاده می شود. لذا پس از صرف شام نگرانی درباره پخش شدن رژ لب ندارید! حتی اگر رژ لب خود را تجدید نکنید هم کسی متوجه نخواهد شد! آرایش و میکاپ عروس به صورت نچرال که در میبینید، زیبایی های صورت شما را  برجسته می کند؛ تا مطمئن شوید برای روز مخصوص در بهترین و زیباترین حالت خود قرار دارید.

گریم سه بعدی عروس در اصفهان | گریم عروس نچرال

شکل 1 گریم سه بعدی عروس در اصفهان | آرایش طبیعی عروس

گریم سه بعدی عروس در اصفهان | سبک آرایش کلاسیک

آرایش کلاسیک به شما کمک می کند بدرخشید؛ زمانبر نیست، هیچ وقت دمده نمی شود و یک گریم حرفه ای عروس است! در این سبک آرایش آرایش چشم ها سبک و ابروها مخملی و پررنگ است. یک خط چشم بی نقص نیز با توجه به حالت چشم هایتان باید انتخاب کنید. برای اینکه حالت چهره را نرم تر کنید، از خط چشم قهوه ای تیره، بجای مشکی، استفاده کنید. با یک رژ لب به رنگ صورتی (ترجیحا رزگلد) چهره شما تکمیل می شود. حواستان باشد در استفاده از هایلایتر و کانسیلر افراط نکنید تا حالت طبیعی چهره از بین نرود. آرایشگاه مدیس مجری انواع گریم سه بعدی در اصفهان، بصورت حرفه ای.

سبک آرایش دراماتیک

این سبک آرایش مخصوص افرادی است که هم می خواهند آرایش کامل داشته باشند؛ هم می خواهند خیالشان از بابت تثبیت آرایش راحت باشد. برای داشتن یک سبک دراماتیک، از ردیف مژه نازک ولی پر و یک خط چشم نازک به رنگ دودی، استفاده کنید. برای بزرگ کردن چشم ها، نوک خط چشم مدادی را کمی با آب خیس کنید و با آن خط چشم بکشید! برای کوچک کردن چشم ها، از خط چشم مایع استفاده کنید. در این سبک آرایش بهتر است که رنگ رژ لب را کمرنگ انتخاب کنید. رژ لب تند ممکن است زیادی شلوغ بنظر برسد. در آخر با پودر تیره برنزه، استخوان گونه ها را برجسته نمایید. برای گریم تخصصی عروس در اصفهان، به آرایشگاه مدیس مراجعه کنید.

سبک آرایش گلموروس (Glamorous)

کلید آرایش موفق برای عروسی این است که در عین سادگی، جذاب و متفاوت باشید. در این سبک آرایش ابرو ها باید پر و طبیعی باشد. از طیف رنگ طلایی برای سایه چشم استفاده کنید. با ریمل مژه های پایین و بالا را پرپشت کنید. اگر مژه هایتان کوتاه است، حتما از مژه مصنوعی استفاده کنید. برای عمق بیشتر، از یک مداد چشم مسی رنگ در بالای مژه های بالا استفاده کنید. حتما خط را محو کنید. رژ لبی که استفاده می کنید باید با رنگ سایه هایتان همخوانی داشته باشد. آرایشگاه مدیس انواع گریم سه بعدی در اصفهان را انجام می دهد.

سبک آرایش اسموکی (دودی)

فکر نکنید که گریم عروس اسموکی حتما به معنی یک آرایش غلیظ و سنگین است! آرایش اسموکی میتواند سبک و نامحسوس نیز باشد. تنها باید آن را درست پیاده کنید. ابتدا باید پالتی از طیف رنگ های طوسی و خاکستری را برگزینید. در قسمت های خارجی چشم از رنگ های تیره و در قسمت های داخلی از رنگ های روشن تر استفاده کنید. رژ لب را نیز رنگی کمرنگ با تناژ گرم انتخاب کنید.

آرایش با رژ قرمز

رژ قرمز آنقدر جذاب است که خودش به تنهایی یک دسته بندی جدا است! این سبک کلاسیک و در عین حال بروز، در تمامی ادوار مورد علاقه خانم ها بوده است. پس برای شینیون و میکاپ عروس نیز قابل استفاده است! رژ قرمز میتواند تمام کننده یک استایل همه چیز تمام باشد. این رنگ تناژ های متفاوتی دارد. تناژ آن کاملا به رنگ پوست شما بستگی دارد. فراموش نکنید که از یک رژ خوب و 24 ساعته استفاده کنید؛ تا نگرانی بابت پاک یا پخش شدن آن نداشته باشید. آرایشگاه مدیس مجری انواع گریم سه بعدی در اصفهان، بصورت حرفه ای.

گریم عروس با رژ قرمز

شکل 2 گریم عروس با رژ قرمز

میکاپ

آرایش عروس در اصفهانگریم تخصصی عروسگریم تخصصی عروس در اصفهانگریم سه بعدی عروس در اصفهانگریم عروسگریم و میکاپ عروسگریم و میکاپ عروس در اصفهانمدل آرایش عروس طبیعیمدل آرایش عروس ملیحمیکاپ تخصصی عروس در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *