گریم سه بعدی در اصفهان

گریم سه بعدی در اصفهان


گریم سه بعدی در اصفهان | آرایش دائمی (تتو)، مزایا و معایب

از زمانی که آرایش می کنید تا به کنون، در مجموع چند ساعت را صرف آرایش کردن کرده اید؟ تا زمانی که به آرایش کردن ادامه خواهید داد؛ به نظرتان چند ساعت به مجموع این ساعت ها اضافه می شود؟ بگذارید تخمینی بزنیم؛ مثلا هربار 5 دقیقه تنها برای مداد کشیدن ابرو و کشیدن خط چشم صرف می کنید؛ این یعنی شما سالانه 1825 دقیقه را صرف آرایش چشم و ابرو میکنید؛ چیزی حدود 30 ساعت! (فرض کرده ایم این کار را هر روز انجام می دهید.) تازه ما ابتدایی ترین مراحل آرایش را در نظر گرفته ایم؛ و از مراحلی مثل اعمال سایه، رژلب و … صرف نظر کرده ایم! گریم سه بعدی در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

متنی که پیش رو دارید، بررسی تمام جوانب مثبت و منفی آرایش دائمی می باشد. اگر تصمیم به این کار گرفته اید، این متن را از دست ندهید. گریم سه بعدی در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

آرایش دائمی (تتو خط لب و …) | مزایا و معایب

اگر از اعمال دائمی و روزانه آرایش خسته شده اید، آرایش دائمی و تتو خط لب گزینه خوبی برای شماست! البته آرایش دائمی (تتو) یی که توسط افراد چیره دست و خبره انجام شود! اگر از تصمیم خود مطمئن باشید، تمام جوانب را بسنجید و صد البته به افراد حرفه ای مراجعه کنید؛ بسیار گزینه خوب و به صرفه ای (در زمان، خرید وسایل آرایشی و…) می باشد. تصور کنید که صبح ها مراحل آماده شدنتان چقدر سریعتر انجام خواهد شد؛ و دیگر به گریم سه بعدی صورت پیش از مهمانی ها نیازی ندارید.

ابتدا این را بگویم که منظور از آرایش دائمی، تتو خط چشم، خط لب، هاشور ابرو و … می باشد؛ که من به اختصار همگی را آرایش دائمی نامیده و مورد بررسی قرار داده ام. گریم تخصصی عروس در اصفهان فقط در آرایشگاه مدیس.

مزایا

کار شما را بسیار راحت می کند!

بارز ترین مزیت آراشی دائمی، این است که دیگر نیاز نیست هر روز به دقت ابرو ها را مداد بکشید؛ خط چشم را بکشید هی پاک کنید و از این قبیل مشکلات! به همین دلیل مورد توجه خانم های مسن، خانم هایی با تایم کاری زیاد و شلوغ، ورزشکاران (خصوصا شناگران)؛ و هر خانم دیگری که از صرف وقت زیادی جلوی آینه خسته شده است، واقع شده است. فک کنید در شب عروسی تان به گریم سه بعدی عروس نیازی نداشته باشید!

سبب صرفه جویی در زمان می شود.

خصوصا برای مواقعی که برای رفتن به سرکار یا مهمانی عجله دارید؛ در آن مواقع معنای این جمله را به خوبی درک می کنید.

خراب یا پاک نمی شود!

تا بحال پیش آمده در مهمانی ها به آینه نگاه کنید و ببینید شبیه زامبی شده اید؟ یا گاهی حواستان نبوده، به چشم یا ابرویتان که آرایش داشته دست کشیده؛ تبعات جبران ناپذیری بوجود آورده باشید؟ خب با آرایش دائمی، هیچ کدام از این مشکلات ایجاد نمی شود!

کاملا میتواند خودش را با سلیقه شما تطبیق دهد!

خط چشم نازک می خواهید؟ اوکیه! خظ چشم قهوه ای میخواهید؟ هیچ مشکلی نیست! خط چشم پهن می خواهید؟ چه بهتر!

آرایش دائمی در انواع رنگ ها و ابعاد و استایل های مختلف در دسترس و قابل اجراست. گریم سه بعدی در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

  • و مورد آخر شاید چندان مورد توجه نباشد؛ اما آرایش دائمی اعتمادبنفس شما را افزایش می دهد! اگر درباره ابروها یا حالت چشم های خود احساس خوبی ندارید، آرایش دائمی این احساس خوب را به شما برمیگرداند.

البته فراموش نکنیم زیبایی چیزی فراتر از ظاهر شماست! زیبایی واقعی از درون شروع شده و در ظاهر فرد متجلی می شود؛ بنابراین اگر شما نسبت به خودتان حس خوبی ندارید، با هیچگونه آرایش و میکاپی، این حس برطرف نمی شود؛ چراکه باید از درون حس خوب را بوجود بیاورید.

معایب

دائمی است! این می تواند یک فاجعه باشد!

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که هر بار یک مدل خط چشم جدید را امتحان می کنید؛ و دوست ندارید تنها به یک مدل بسنده کنید، هیچ گاه سمت آرایش دائمی نروید. وقتی تتو میزنید (بدن، خط چشم، خط لب و…)، شما این تتو را تا آخر عمر با خود دارید؛ دیگر با یک دستمال مرطوب خط چشمتان پاک نمی شود؛ تا فردا دوباره بتوانید مدل جدیدی را امتحان کنید!

از آنجایی که تتو دائمی است، قبل از زدن آن باید خیلی فکر کنید؛ و مطمئن شوید که تتویی که میزنید را میتوایند تا آخر عمر تحمل کنید.در شکل 1 مشاهده می کنید.

مهمترین نکته درباره انتخاب تتو ای مناست که طبق مد نباشد! مد و ترند نهایتا 2 3 سال روی بورس اند؛ بعد از این مدت شما میمانید و یک تتو دمُده که راهی برای خلاص شدن از شر آن ندارید! تتو انتخابی باید کاملا مطابق با سلیقه چندین ساله شخص شما و ترجیحا کلاسیک باشد؛ تا مطمئن باشید هیچوقت از مد نمی افتد!

گریم سه بعدی در اصفهان و تتو

شکل 1:گریم سه بعدی در اصفهان وتتو

ممکن است التهابات پوستی، آلرژی و … را به دنبال داشته باشد!

مانند تتو بدن، آرایش دائمی نیز میتواند سبب ایجاد عفونت های پوستی، آلرژی و… شود! البته امکان آن کمتر است.در شکل 2 مشاهده می کنید.

به همین دلیل شما باید به دنبال مرکز یا فردی حرفه ای و مطمئن باشید؛ سلامتی شما در اولویت اول قرار دارد. گریم سه بعدی در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

گریم سه بعدی در اصفهان و مزایا و معایب

شکل 2:گریم سه بعدی در اصفهان و مزایا و معایب

ممکن است دردناک باشد!

بهرحال یک نوع تتو است؛ باید توقع کمی درد را داشته باشید. البته اکثر تتو زن ها با اعمال ماده بی حسی، درد را به حداقل می رسانند.

گران است!

البته قیمت تتو کاملا به اندازه آن بستگی دارد. چیزی که مشخص است این است که هزینه، از هزینه خرید وسایل گریم صورت، بیشتر است!

در اثر گذر زمان، کمرنگ می شود.

مانند تتو بدن، تتوی خط چشم، خط لب و … نیز در اثر گذر زمان کمرنگ می شود؛ بنابراین یا باید آن را تمدید کنید یا با یک خط چشم کمرنگ دست و پنجه نرم کنید! گریم سه بعدی در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

میکاپ

تتوی خط لبدائمی بودن تتوگریم سه بعدیگریم سه بعدی چیستگریم سه بعدی در اصفهانمزایای گریم سه بعدیمعایب گریم سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *