کراتینه مو در اصفهان

modisbeauty | مدیس بیوتی


عنوان همه چیز درمورد کراتینه وصافی واحیای مو
نام نویسنده زهره نظرکرده
دپارتمان اوج شید
مدت زمان مطالعه 11دقیقه
تعداد کلمات 1060

کراتینه مو در اصفهان | صافی و احیای مو | # 04 اصل درباره کراتینه وصافی واحیای مو!

فهرست مطالب

# احیا مو/کراتینه مو/شیوه انجام کراتینه /بهترین مواد برای کراتینه!

# کراتینه مو/کراتین مو در اصفهان و راههای احیای آن چیست!

کراتینه مو/ برندهای مختلف کراتین

# کراتینه مو/روش انجام کراتین/مراحل اصلی کراتین مو!

# کراتینه مو/روش انجام کراتین/مراحل اصلی کراتین مو!

# روش انجام کراتین /مراحل پایانی کراتین مو!

# مراقبت های بعد از کراتین ، صافی و احیای مو!

 فهرست تصاویر

شکل 1کراتینه مو در اصفهان

شکل 2 صافی و احیای مو

 # احیا مو/کراتینه مو/شیوه انجام کراتینه /بهترین مواد برای کراتینه!

صافی واحیای مو یکی از موارد مهم برای همه بانوان است. نکته مهم این است که مصرف موادشیمیایی  وهمچنین استفاده مداوم از سشوار یا اتوی مو باعث اسیب به مو میشود. در نتیجه همه دونبال روشهای عالی برای صافی واحیای مو هستند .سالن زیبایی ژیلا صادقی ارائه دهنده کلیه خدمات صافی واحیای مو وکراتین مواست بصورت تخصصی است در خدمت شما همشهریان عزیز. سالن   modisbeauty از بهترین سالنهای زیبایی در اصفهان است یکی از روشهایی که بوسیله آن میتوان مو رو صافی واحیا  کرد. کراتینه مو در اصفهان است حالا به توضیحی اجمالی در مورد کراتین مو میپردازیم.

# کراتینه مو/کراتین مو در اصفهان و راههای احیای آن چیست!

کراتین برای احیای مو ضروری است .ماده اصلی در آن فرمالدئید است که عامل بیماری زا است.درواقع وجود فرمالید در کراتین باعث صافی واحیای مو میشود ودر مواد کراتین مختلف مقدار فرمالید مختلف است. هر چه مقادیربیشتر باشد خطرناکتر است .بعضی از کراتینه مصرفی دارای فرمالید بالایی هستند که گازی که از انها متصاعد میشود عامل سرطان زا است .به همین علت هر چقدر مواد مصرفی برای کراتین  فرمالید کمتری داشته باشد مناسبتر است.مواد کراتینه مو دراصفهان در برندهای متنوع ارائه میشود.

کراتینه مو/ برندهای مختلف کراتین | کراتینه مو در اصفهان!

مواد کراتین ارائه شده در بازار برندهای مختلفی دارند از جمله برند های عالی

 • نانو کراتین قهوه تلخ
 • پرایم درمال
 • کراتین پرولا
 • کراتین اینور جی هیر
 • کراتین لونیکس
 • کراتین نانو گلوبال
 • ریچی حرفه ای و…..

برندهای مورد استفاده بسیار متنوع هستند ولی هر کدام دارای معایب ومزایای مختلف هستند .از معایبی که میتوان ازانها نام برد اینکه بعضی از مواد مورد استفاده دارای گاز زیادی هستند ویا بعضی برای استفاده افراد زیر 18 سال ممنوع است .بعضی کراتین ها مدت دوام کمتری دارند. با توجه شکل 1کراتینه مو در اصفهان

کراتینه مو در اصفهان

شکل 1کراتینه مو در اصفهان

همچنین احیا وصافی موارائه شده توسط مو درمواد کراتینه مودر اصفهان مختلف ومتفاوت است .باید درنظر بگیریم. که هر شخصی که از مواد کراتین استفاده میکند بیشتر صافی مد نظر دارد یا احیا مد نظر دارد.چون بعضی مواد دارای صافی صددرصد هستند وبعضی دارای صافی کمترو…

سال تخصصی ژیلا صادقی ارائه دهنده خدمات صافی واحیای مو وکراتینه مو در اصفهان است. سالن  modisbeautyارائه خدمات احیا وصافی وکراتینه مو در اصفهان است.

# کراتینه مو/روش انجام کراتین/مراحل اصلی کراتین مو!

 • ابتدا موها رو بوسیله شامپوی قبل از کراتین بشویید وابکشی کنید
 • موها رو کاملا آبکشی نکنید که 20درصد نم موها باقی بماند
 • موها رو کاملا تقسیم بندی کنید
 • کاری که باید انجام داد این است که در کاسه رنگ خودمان مقداری کراتین قرار دهیم. خب حال باید مو را آغشته به کراتین کنیم. برای هرچه بهتر انجام شدن این مرحله از فرچه ای استفاده میکنیم که نرم باشد و از ظرافت برخوردار باشد. سچس سپس موها را لایه به لایه به مواد کراتین آغشته کنید. باید مواد تقریبا از یک بند انگشت مانده به ریشه با موها آغشته شود. لایه های انتخابی مو باید بسیار نازک باشند. اصلا مواد کراتین را به ریشه و پوست سر نزنید.

# کراتینه مو/روش انجام کراتین/مراحل اصلی کراتین مو!

 • در این مرحله باید 20 دقیقه صبر کنید. تا مواد کراتین فرایند خود را بر روی ساقه موهایتان انجام دهد. این مرحله بسیار مهم است. رابطه مستقیم با نتیجه عمل کراتینه شما خواهد داشت. در آموزش گام به گام کراتینه مو در اصفهان, اتوکشی اصولی موها بسیار حائز اهمیت است. در نحوه کراتینه کردن, موها را همانطور لایه به لایه در دست بگیرید. سپس کاملا با یک اتوی سرامیکی خوب و با حرارت 200 الی 210 درجه موها را به دقت و با حوصله اتوکشی نمایید. هربار که اتوکشی را انجام می دهید. بخاری از موها بلند می شود. این اتفاق طبیعی است.
 • بنا به تجربه بسیاری از آرایشگران, اتوکشی هر لایه از موها را تا جایی ادامه دهید. که دیگر بخاری از موها بلند نشود.

# روش انجام /مراحل پایانی کراتین مو | کراتینه مو در اصفهان!

 • پس از انجام کراتین در این مرحله نباید به مدت سه روز حمام بروند. این سه روز به سه روز قرنطینه معروف است. در ضمن موها را نبندید. اگر می توانید خارج از منزل نروید تا مجبور نشوید روسری روی موهایتان بگذارید اجازه دهید موها کاملا آزاد باشند.
 • در این سه روز موها را گاهی با حرارت ملایم اتوکشی نمایید. در ضمن هیچ ماده اضافی همچون سرم – تافت و .. به موها نزنید.
 • بعد از 3 روز موهایتان را با شامپوی بعد از کراتین بشویید. این کار را ما در کراتینه مو در اصفهان انجام میدهیم.

# مراقبت های  صافی و احیای مو | کراتینه مو در اصفهان!

 • حداقل تا 15 روز نباید از رنگ مو استفاده کنید. چون هر لحظه با دیدن رنگ مو می خواهید که موهایتان را رنگ کنید. باید حداقل تا 15 روز موها را رنگ یا دکلره ننمایید. حتما از ماسکهای کراتینه داخل حمام و شامپو مخصوص موهای کراتین شده استفاده کنید. این کار به ثبات بالای کراتین بر روی موهایتان کمک خواهد نمود.
 • دوام کار کراتین تقریبا ۴تا ۶ ماه است. بستگی به نگهداری افراد که در محیط های  نامناسب قرار می گیرند و پولک های موهایشان باز می شود. از شامپوها و نرم کننده های مخصوص استفاده نمی کنند. این کارها باعث کمرنگ شدن دوام کراتینه مو می شود. این یکی از روشهای صافی واحیای مو است مشاهده شود به شکل 2 صافی و احیای مو
صافی و احیای مو
 • شکل 2 صافی و احیای مو

شکل 2 صافی و احیای مو

وقتی کسی از شامپو وماسکهای مناسب استفاده کند..دائما ازمواد شیمیایی روی مو استفاده نکند.دائماٌ هم کار موادی رنگ و مش انجام ندهد می تواند در واقع دوام بیشتری را داشته باشد .کراتینه مو در اصفهان با رعایت متد واصول بهداشتی انجام میشودماندگاری کراتین تا 6 ماه است.حتی بعد از مدت 6 ماه مو دچار خشکی وواسیب نمیشود به شرطی که مراقبتهای بعد از کراتین رو انجام دهیم مواد خوب استفاده شود و فرد رعایت های لازم را در نظر بگیرید.در آخر اگر به دونبال خدمات تخصصی صافی و احیای مو و کراتینه مو در اصفهان هستید به سالن ژیلا صادقی مراجعه کنید.سالن modisbeauty ارائه خدمات احیا وصافی مو وکراتینه در اصفهان است.

بهترین کراتینه مو در اصفهاندسته‌بندی نشدهصافی و احیای موکراتینه مو در اصفهان

modisbeautyبرندهای مختلف کراتینبهترین سالن زیبایی در اصفهانبهترین کراتینه مو در اصفهانسالن زیبایی ژیلا صالحیصافی واحیای مو دراصفهانمراحل انجام کراتینمراقبت های بعد از کراتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *