رنگ موی های ارگانیک

رنگ های موی ارگانیک MODISBEAUTY


رنگ موی ارگانیک

فهرست مطالب

چگونه ویژگی های یک رنگ موی ارگانیک را متوجه شویم ؟

آیا رنگ مو های 100% ارگانیک وجود دارد یا نه؟

مزایای استفاده از رنگ های موی طبیعی و ارگانیک چیست ؟

9 مدل از بهترین محصولات ارگانیک رنگ مو کدامند ؟

چند روش ایجاد رنگ موی طبیعی و ارگانیک به روش خانگی!

فهرست تصاویر

شکل 1: رنگ موی ارگانیک

شکل 2: کوکتل تراپی در اصفهان

عبارت کلیدی معرفی رنگ مو های ارگانیک
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
زمان مطالعه 953
تعداد کلمات 9 دقیقه

چگونه ویژگی های یک رنگ موی ارگانیک را متوجه شویم ؟

رنگ موی ارگانیک از مواد طبیعی به وجود آمده است. و استفاده از مواد شیمیایی در آن ها تا حد ممکن کاهش پیدا کرده است. این مواد طبیعی نیز به شیوه های طبیعی کاشته و برداشت می شود. بنابراین رنگ هایی که از این مواد به دست می آید در مقایسه با رنگ های شیمیایی که استفاده از آن ها مرسوم می باشد بهتر است. در سالن زیبایی ژیلا صالحی انواع خدمات مربوط به حفظ سلامت پوست و مو مانند کوکتل تراپی در اصفهان ، رنگ و هایلایت، کاشت ناخن، شینیون، میکاپ و …انجام می گردد.

بیشتر افراد تمایل دارند که از رنگ های ارگانیک برای مو های خود استفاده کنند. تا به سلامت مو هایشان کمک شود. اما سؤال اصلی این است که آیا رنگ موی  طبیعی وجود دارد یا نه؟ رنگ های طبیعی ترکیبی از حنا و وسمه می باشد. رنگ حاصل شده قهوه ای مایل به قرمز است. اما زمانی که از حنا استفاده کردید. به سختی می توانید آن را از مو های خود پاک کنید. و تا مدت زمان زیادی آن بر روی موهای شما باقی می ماند.  و به سختی می توانید موهایتان را به رنگ دلخواهتان در آورید. و برای این کار باید حتما مو های خود را دکلره نمایید. دکلره کردن می تواند به موهای شما آسیب زیادی را برساند.

چنانچه که هنوز هم خواستار این هستید که از حنا استفاده کنید. بهتر است که ریسک آن را بپذیرید. البته باید به این نکته هم توجه کنید که حنا هم یک گیاه است. این گیاه در خاکی رشد می کند که حاوی مواد سربی است. و در زمان دکلره مو مواد شیمیایی آن با سرب هایی که داخل حنا وجود دارد تداخل پیدا می کند و ممکن است که مو های افراد را بسوزاند. modisbeauty بهترین خدمات را به شما ارائه می نماید. در شکل 1: رنگ موی ارگانیک را مشاهده می کنید.

آیا رنگ مو های 100% ارگانیک وجود دارد یا نه؟

اکثر برند هایی که رنگ مو عرضه می کنند ادعا دارند که رنگ مو های 100 درصد ارگانیک را در اختیار مشتریان قرار می دهند. اما این مسئله ای غیر قابل باور و ناممکن است. نمی توان به طور قطعی گفت که رنگ مویی 100 درصد ارگانیک است. چرا که برای تولید این رنگ مو ها حتما از مقداری مواد شیمیایی استفاده می شود. چرا که این مواد به فعال شد سطح  PH مو های شما کمک می نماید. استفاده از حنا و قهوه ممکن است که  پوشش خوبی را برای هر نوع مویی ایجاد نکند. کوکتل تراپی در اصفهان از جمله خماتی می باشد که در سالن زیبایی ژیلا صالحی modisbeauty انجام می گردد.

رنگ مو ارگانیک

شکل 1: رنگ موی ارگانیک

مزایای استفاده از رنگ های موی طبیعی و ارگانیک چیست ؟

در رنگ موی ارگانیک از مواد شیمیایی بسیار کمی بهره برده شده است. که این امر موجب کاهش صدمه به پوست سر شما می شود. و نتیجه آن براق ماندن و حفظ سلامت مو های شما می شود. این رنگ مو ها فاقد مواد شیمایی می باشد. و از سرطان جلوگیری می نماید. مو های سفید تا خاکستری را پوشش می دهد. در این رنگ مو ها مواد و عصاره های گیاهی وجود دارد. که می تواند از ریزش مو های شما نیز جلوگیری کند. در شکل 2: کوکتل تراپی در اصفهان را می بینید.

9 مدل از بهترین محصولات ارگانیک رنگ مو کدامند ؟

 • رنگ دائمی موهای Naturtint | کوکتل تراپی در اصفهان
 • رنگ های طبیعی مو دائمی از طبیعت
 • رنگ مو گیاه گیاه شناسی طبیعی گیاه Logona
 • Radico Color Me رنگ مو ارگانیک
 • رنگ مو دائمی Naturigin
 • مادیسون ری ریچ لمسی
 • کرم مو خورشیدی برزیل خورشیدی
 • ژل رنگ مو دائمی Herbatint
 • رنگ مو دائمی CCT معدنی O&M
کوکتل تراپی در اصفهان رنگ موی ارگانیک

شکل 2: کوکتل تراپی در اصفهان

چند روش ایجاد رنگ موی طبیعی و ارگانیک به روش خانگی!

 • استفاده از پست گردو

پوست گردو از جمله موادی می باشد که در کنار هر چیزی که قرار بگیرد به آن رنگ می دهد. برای ایجاد رنگ موی ارگانیک بهتر است که چندین گردو را خرد کرده و پوسته های آن ها را در آب سرد به مدت زمان 30 دقیقه قرار دهید. بعد از انجام این فرآیند آن را بر روی موهای خود قرار بدهید. و بعد از 20 دقیقه آن را از مو های خود را بشویید. مواظب باشید که این ترکیب ها زیاد بر روی مو های شما باقی بماند. بعد از آن مو های خود را به خوبی شستشو دهید. کوکتل تراپی در اصفهان را در سالن زیبایی ژیلا صالحی انجام دهید.

 • چای بابونه

اگر دوست دارید که مو های خود را هایلایت طلایی رنگ کنید و دوست ندارید از رنگ های شیمیایی بهره ببرید. بهتر است که از از چای بابونه به عنوان رنگ موی ارگانیک استفاده نمایید. طرز استفاده از آن به این صورت است که آن را دم کرده و بعد از آن موهای خود را با این چایی شستشو دهید. این کار را چندین بار انجام داده تا به نتیجه مطلوب خود برسید. بعد از گذشت تقریبا 21 روز می توانید نتیجه مورد نظر خود را بر روی مو های خود مشاهده نمایید. Modisbeauty انواع خدمات از  کوکتل تراپی در اصفهان برای مشتریان خود انجام می دهد..

رنگ موی ارگانیککوکتل تراپی در اصفهان

modisbeautyرنگ مورنگ موی ارگانیکژیلا صالحیکوکتل تراپیمانند کوکتل تراپی در اصفهانمدیس بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *