درباره ما
_

سالن زیبایی مدیس

_

در سالن زیبایی مدیس افراد پروفشینال ما در نظر گرفتن حساسیت های اشخاص از با کیفیت ترین محصولات برای داشتن پوستی لطیف و بدون مو خدماتی در این زمینه عرضه میدارد.

خدمات
_

خدمات ما

_

وکس و اپیلاسیون

اپیلاسیون با موم سرد

اپیلاسیون خشابی

اپیلاسیون با موم گرم

سالن مدیس

وکس و اپیلاسیون

_

اپیلاسیون راه حلی برای از بین بردن موهای زائد می باشد. همه ی اشخاص میل به داشتن پوستی لطیف و بی مو هستند. اپیلاسیون فواید بسیاری دارد ازجمله: کم شدن موهای زائد، داشتن پوستی بدون مو و آسیب دیدگی، لطیف شدن بافت پوست، داشتن پوستی صاف و بدون ایجاد حساسیت و خارش می باشد.

تخفیف

اپیلاسیون با موم گرم

_

اپیلاسیون با موم به دو طریق سرد و گرم صورت می گیرد. در اپیلاسیون به روش گرم ابتدا موم را حرارت می دهیم و بعد بر روی سطح بدن پخش کرده و با استفاده از پارچه ای برداشته می گردد.

کارها

اپیلاسیون با موم سرد

_

اپیلاسیون به روش سرد مستقیماً به پوست می چسبانیم و موم را از قبل روی نوارهایی از پارچه قرار داده بودیم و با حرکتی سریع آن را بر میداریم.

تخفیف

اپیلاسیون خشابی

_

برای ازبین بردن موهای زائد بدن اپیلاسیون بهترین راه حل می باشد. اپیلاسیون باعث کم شدن رشد مو می گرددبه دلیل سهولت در کار یکی از بهترین راه های اپیلاسیون با موم خشابی میباشد.برای اپیلاسیون خشابی به دستگاه موم گرم کن خشابی  و موم با عصاره های مختلف از جمله :موم عسلی ،موم آلوئه ورا،موم خشابی زیتونی،موم خشابی رز،موم خشابی طلائی،موم خشابی نقره ای،موم خشابی زغال اکتیو،موم خشابی کاکائویی می باشد.

اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی مدیس

تماس

با ما تماس بگیرید

_