کوتاهی ژورنالی مو

MODISBEAUTY مدیس بیوتی


کوتاهی ژورنالی مو |بهترین میکاپ عروس اصفهان

عنوان نکاتی درباره ی مدل های کوتاهی مو و انواع آن
نویسنده محمد متولی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 969
مدت زمان مطالعه 10:09 دقیقه

فهرست مطالب

آشنایی مختصری با مدل های کوتاهی ژورنالی مو زنانه

قبل از کوتاه کردن مو باید با انواع مو ها آشنا باشید

کوتاه کردن مو چه مزیت هایی را با خود همراه دارد

به چه لوازمی برای کوتاه کردن مو نیاز داریم

آشنایی مختصر با انواع مدل های کوتاهی مو بانوان

چه چیز هایی در انتخاب مدل مو موثر هستند

فهرست اشکال

شکل 1 کوتاهی ژورنالی مو

شکل 2 بهترین میکاپ عروس اصفهان

 • آشنایی مختصری با مدل های کوتاهی ژورنالی مو زنانه

کوتاهی مو یکی ازراه های تزئین مواست بیشترپیرایشگران بهترین میکاپ عروس اصفهان کوتاهی مو رایکی ازآموزش های اصلی پیرایشگری میدانند. البته بعضی ها سطح توقعات رابیشترکرده تا جایی که آموزش کوتاهی ژورنالی مو را جزء نیازهای یک پیرایشگر کاربلد میدانند. یکی ازنگرانی اساسی ژیلا صالحی داشتن موی تزیین شده است هرروز منظم کردن مو برای برخی از بانوان کارسختی است. به این خاطر کوتاهی مو بیشترمورد توجه است طرح کوتاهی مو بایدمتناسب با بافت مو وشکل صورت مشتری انتخاب شود. موی بلند نیازبه مواظبت داردیکی ازراه های مراقبت ازموبلند ساختارمو است که با آگاهی ساختارمو میشوداز آن ها استفاده کرد. درصورتی که از موی باز خوشتان می آید میتوانید باکراتینه مو به این آرزو برسید و موی صاف داشته باشید.

 • قبل از کوتاه کردن مو باید با انواع مو ها آشنا باشید

پیش از این که به بهترین میکاپ عروس اصفهان تبدیل شوید باید به همه ی انواع مو ها مسلط بشید. زیرا یک پیرایشگر کاربلد با توجه به جنس موی مشتری مدل کوتاهی ژورنالی مو را برای مشتری انتخاب می کند.

 1. موی کم حجم: دراین موردباید موها را پرپشت نمایش داد برای همین اندازه مو ازجلوی سر نباید کم شود. به همین خاطر موها باید بطور یک شکل کوتاه شوند میتوان موهای جلوی سر بطور یک طرفه روی صورت بریزید.
 2. موی فردرشت: توصیه ژیلا صالحی برای این گونه موها این است که باید بطور کوتاه و بلند خرد شوند. باز کردن کف سر برای کوتاهی مو برای آن دسته از کسانی مناسب است که موی فر و درشتی دارند. با توجه به شکل 1 کوتاهی ژورنالی مو شما می توانید در شکل زیر انواع مو ها را مشاهده کنید.
کوتاهی ژورنالی مو

شکل 1 کوتاهی ژورنالی مو

 • کوتاه کردن مو چه مزیت هایی را با خود همراه دارد

بهترین میکاپ عروس اصفهان به غیرازاین که به صورت شما زیبایی میدهد مزیت هایی هم دارد که درادامه گفته میشود.

 1. مراقبت آسان:بانوانی که خارج ازخانه کارمیکنن برای اینکه زمانی برای مواظبت ازموی خودندارندترجیح میدهند موی خودرا کوتاه کنند.
 2. شانه زدن آسان: بانوانی که کوتاهی ژورنالی مو دارنددیگر نیازندارد که زمان زیادی برای شانه زدن موی خودصرف کنند.
 3. استحمام سریع: یکی از نگرانی های ژیلا صالحی حین استحمام وقتی است که برای شستن موی خود صرف میکند. با کوتاه کردن مو شما می توانید سریع تر استحمام کنید و زمان شسستن مو و استحمام خودرا کم کنید.
 4. مانع موخوره گی: بخاطراستفاده ازموادشکل دهنده گرمایی مانند اتو مو نوک مو همیشه درحال صدمه دیدن و موخوره است. کوتاه کردن مو هرسه ماه یک بار موجب نابودی بخش های صدمه دیده مو میشود وظاهر زیبایی به مو میدهد.
 • به چه لوازمی برای کوتاه کردن مو نیاز داریم

بهترین میکاپ عروس اصفهان وسایل خوبی برای کوتاهی مو دارند وسایلی که کاربرد زیادی دارند را میتوان به صورت زیرببینید.

 1. شانه:شانه وِیژه کوتاهی ژورنالی مو ازوسایل کاربردی آرایش مو است که در آرایش مو کاربردزیادی دارد وانواع مختلفی دارند. ازکاربردی ترین آن میشود به شانه تقسیم اشاره کرد که دندانه ظریفی دارد و برای تقسیم کردن مو استفاده میشود. همین طور شانه دندانه کوچکی دارد که هنگام کوتاهی مو Modisbeauty برای یک سایز کات زدن قیچی درهردسته استفاده میشود.

گیره مخصوص تقسیم مو:پیش از کوتاه کردن مو بایدمو راتقسیم کرد وطبقه طبقه ازگردن به بالا کوتاهی انجام داد. گیره مخصوص تقسیم ازنوع استیل و پلاستیکی و بسیار محکم هستند وبه آسانی می توان از آن ها استفاده کرد. با توجه به شکل 2 بهترین میکاپ عروس اصفهان شما می توانید چند مورد از شانه ارایشگاهی را مشاهده کنید.

بهترین میکاپ عروس اصفهان

شکل 2 بهترین میکاپ عروس اصفهان

 • آشنایی مختصر با انواع مدل های کوتاهی مو بانوان

دراین قسمت از مقاله بهترین میکاپ عروس اصفهان می خواهیم شما را با انواع طرح های کوتاهی مو آشنا کنیم. با توجه به شکل چهره خود میتوان یکی از طرح های کوتاهی ژورنالی مو را برای موی خودتان انتخاب کنید.

 1. طرح عادی: در این نوع طرح کوتاهی مو بخش جلویی و پشت مو در سایز یکسانی کوتاه می گردند. این نوع از طرح کوتاهی موبرای همه نوع از شکل های چهره و مو های افراد مناسب می باشد.
 2. چتری:این طرح Modisbeauty برای بانوان جوان بهتراست همین طور این طرح برای بانوانی که پیشانی بزرگی دارند بهتر است.
 3. قارچی:این طرح برای کسایی که چهره کشیده وگردن بلنددارند خوب است این طرح برای چهره های چاق مناسب نیست.
 • چه چیز هایی در انتخاب مدل مو موثر هستند

بهترین میکاپ عروس  اصفهان در گیرایی صورت بسیارموثراست درادامه بعضی ازعامل های موثر درانتخاب طرح کوتاهی مو را نام میبریم:

 1. شکل چهره:شکل چهرهمیتوانددرانتخاب طرج کوتاهی ژورنالی مو تاثیرگذارباشد گاهی چهره های گرد وتوپر ازطرح های کوتاه استفاده میکنند. تا چهره شان لاغرتر به نظرآید همچنین کسایی که گردن کوتاهی دارند اغلب موی خود را خیلی کوتاه نمی کنند.
 2. شکل مو:جنس مواشخاص مختلف فرق دارد وبیشتر طرح های کوتاهی تنها مناسب اشخاص ویژه است که مناسب اشخاص دیگرنیست.
 3. نوع پوشش:نوع پوشش در سن های مختلف میتواند موجب تغییرسبک ظاهری فردشود و این تغییرحاوی طرح کوتاهی موModisbeautyهم میشود.
 4. رنگ مو: یکی از عامل های که تاثیر بسیار زیادی در انتخاب طرح کوتاهی دارد رنگ مو شخص است. به عنوان نمونه کسایی که موی های لایت و روشن دارند بیشتر طرح خورد را برای موی خود انتخاب میکنند

بهترین میکاپ عروس اصفهانکوتاهی ژورنالی مو

modisbeautyانواع مدل کوتاهی موبهترین میکاپ عروس اصفهانکوتاهی ژورنالی مومدل مومدیس بیوتیمیکاپمیکاپ عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *