درباره ما
_

سالن زیبایی مدیس

_

میکاپ در اصل همان آرایش عادی صورت تلقی می شود. از موارد مهمی که در ظاهر شخص تأثیر گذار است نوع آرایش انتخابی برای چهره خود می باشد. چهره ی هر فرد بیانگر اطلاعاتی در مورد سلیقه، خصوصیات و خلق و خوی افراد را به دیگران منتقل می کند.

افراد پروفشنال ما در سالن زیبایی مدیس با به روزترین متدها و محصولات آرایشی با کیفیت شما را در داشتن چهره ای خاص یاری می کنند. هنرمندان ما با طیف آرایشی با جذابیت بالا و طبیعی، به شما عزیزان اطمینان خاطر لازم را درزمینهٔ ماندگاری بالای آرایش تا آخر مجلس را می دهد. پرنسل سالن می توانند به شما آرایشی حرفه ای با محصولات برند و ایده آل با لباس شما برای مجالس گوناگون ارائه دهند. با مدیس زیباتر دیده می شوید!

خدمات
_

خدمات ما

_

گریم عروس

گریم سه بعدی

گریم مناسبتی

عروس

گریم عروس

_

اگر مراسم عروسی شما نزدیک باشد علاوه بر خاص بودن تمامی برنامه های جشن ، آرایشی ایده آل برای چند برابر کردن درخشش شما در مجلس می باشد.در سالن زیبایی مدیس میکاپ آرتیست های حرفه ای ما با استفاده از تکنیک ها و فنون جدید و حرفه ای  در آرایش متناسب با صورت شما خاص ترین میکاپ  چهره را برای شما در خاص ترین روز زندگیتان فراهم می کنند.افراد پروفشینال ما در سالن زیبایی مدیس با میکاپ حرفه ای عیب های صورت را پوشانده و به چهره ی شما جذابیتی خاص می بخشند.

سه بعدی

گریم سه بعدی

_

در گریم سه بعدی عروس، شما می توانید از هر زاویه ای که به آن دید داشته باشید کاملاً بی عیب و نقص باشد. خطوط آرایشی در گریم فانتزی و واضح تر نشان داده می شود. اما در گریم سه بعدی این خطوط انقدر باید حرفه ای کارشوند که کاملاً در کار دیده نشوند ولی تأثیر گذار باشند.

مناسبتی

میکاپ مناسبتی

_

هالوین : سالن زیبایی مدیس خدماتی از جمله گریم مناسبتی را ارائه می نماید. گریم مناسبتی برای مراسمی مانند هالوین را می توانیم نام ببریم. گریم هالوین یک کار فانتزی با اشکال ترسناک یا مطابق سلیقه شما می باشد. بعضی افراد در این مراسم خود را به شکل شخصیت های ماوراءالطبیعه می سازند.

اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی مدیس

تماس

با ما تماس بگیرید

_