لیفت ولمینت مژه در اصفهان

modisbeauty مدیس بیوتی


عنوان لیفت ولمینت مژه |
نام نویسنده زهره نظرکرده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 981
زمان مطالعه 11دقیقه

لیفت و لمینت مژه در اصفهان | لیفت و لمینت مژه

# لیفت و لمینت مژه در اصفهان | لیفت ولمینت مژه

# دوام و مراقبت های تاثیر گذار در آن کدام است؟

# تعریف لیفت ، لمینت ، تنوع و تفاوت  آن در علم زیبایی!

# نکاتی که پس از انجام این فرایند باید رعایت کرد!

# مواد مورد نیاز که برای کار لمینت نیاز است!

# نکات انتهایی ومفید بعد از انجام این فرایند !

شکل 1 لیفت و لمینت مژه در اصفهان

شکل 2 لیفت ولمینت مژه

# لیفت و لمینت مژه در اصفهان | لیفت ولمینت مژه

لیفت و لمینت مژه از روشهایی است که برای افزایش زیبایی در بین بانوان طرفدارهای بسیاری دارد. در این مقاله برخی از معایب ومزایای این رشته آرایشی رو مورد بررسی قرار میدهیم. لمینت مژه در زیبایی نقش بسیار مهمی دارد. حالت کاملا طبیعی رو ایجاد میکند .برای انجام کار لمینت ابتدا مژه را تمیز میکنیم . سپس با استفاده ازسرم های تغذیه مژه ها رو تقویت میکنیم. لمینت مژه به استحکام مژه ها کمک میکند. لیفت و لمینت هم بوسیله ژلاتین انجام میشود . هم بوسیله کراتین که البته با کراتین توصیه میشود. این روش برای کسانی توصیه میشود که علاقمند هستند مژهایشان حالت طبیعی داشته باشد .همچنین فقط بدونبال تقویت مژه باشند. لیفت و لمینت مژه در اصفهان درسالن زیبایی ژیلا صالحی به صورت تخصصی انجام میگیرد . سالن modisbeauty اصفهان محیطی کاملا مناسب است که شما زیبایی خود رو صدچندان کنید.

# دوام و مراقبت های تاثیر گذار در آن کدام است؟

دوام هم بستگی به موادی که برای انجام استفاده میشود دارد. هم به مراقبت ونگهداری ان بستگی دارد.  ولی به طور کلی مدت دوام ان سه ماه است که درصورتی که علاقمند بودید میتوانید بعد از ان دوباره انجام دهید. از زیبایی ان لذت ببرید. گذشته از زیبایی وتقویت لیفت ولمینت مژه در اصفهان  ممکن است بعضی افراد به مواد حساسیت داشته باشند وباعث قرمزی وخارش در ریشه مژه میشود. البته این موضوع بندرت اتفاق میافتد ولی باز هم میتوان قبل از استفاده تست حساسیت را انجام دهیم.کسانی که از لمینت مژه استفاده میکنند مژه هایشان از گرد وغبار والودگی هوا در امان است . چون مثل یک لایه محافظ بر روی مژه قرار میگیرد. با توجه به عکس شکل 1 لیفت و لمینت مژه در اصفهان

لیفت ولمینت در اصفهان

شکل 1 لیفت ولمینت مژه در اصفهان

# تعریف لیفت ، لمینت ، تنوع و تفاوت  آن در علم زیبایی!

لیفت به معنای فر دادن به مو است. کسانی که مژه های صاف وبلندی دارند علاقمند هستند که فر زیبایی پیدا کنند از لیفت مژه استفاده میکنند. ولی لمینت اصلا فر یا حالتی به مو نمیدهد. فقط تقویت کننده مژه است. بعضی افراد در هنگام انجام لمینت در پایان کار از رنگ مژه استفاده میکنند که حالت زیباتری انجام شود. بعضی افراد برای انجام فر به مژه ها از دستگاه فرمژه استفاده میکنند ولی این دستگاه به خاطر فشاری که به مژه ها برای حالت دادن وارد میکنیم. این کار باعث شکننده شدن مژه ها میشود وباعث ریزش مژه میشود. ولی لمینت اصلا ضرری برای مژه ندارد. به شرطی که این کار در سالن حرفه ای انجام شود.  سالن زیبایی ژیلا صالحی در اصفهان با کادری تخصصی در خدمت همشهریان عزیز است. سالن زیبایی modisbeauty  برای لیفت و لمینت مژه در اصفهان در خدمت بانوان عزیز است.

# نکاتی که پس از انجام این فرایند باید رعایت کرد!

بعد از انجام لیفت مژه باید از فشار وارایش بر روی چشم ها خود داری کنید .تا مژه ها به حالت طبیعی دربیاید.از شنا رفتن وبخار مستقیم یا حضور در جاهایی که بخار وجود دارد خود داری کنیم. رعایت این نکات باعث دوام بیشتر لیفت مژه میشود. وقتی برای انجام به کسانی مراجعه میکنیم که تخصص کافی ندارند مشکلاتی بوجود میاید.  از جمله اینکه مواد لمینت مدت طولانی بر روی مژه باشد .یا عدم قراردادن صحیح مژه بر روی بیگودی های فر که باعث خراب شدن وحالت نگرفتن صحیح فر مژه میشود. همچنین باید از سایزبیگودی مناسب با اندازه مژه استفاده کنیم .استفاده از بیگودی خیلی بزرگ یا خیلی کوچیک باعث میشود مژه ها شکستگی پیدا کند .یا استفاده از مواد نامرغوب

لیفت ولمینت

شکل 2 لیفت ولمینت مژه

# مواد مورد نیاز که برای کار لمینت نیاز است!

سرم خاص لمینت

شانه کوچک مژه

رنگ مژه

میکرو براش

کراتین مخصوص لمینت

در ابتدای کارمژه ها را به  سرم خاص لمینت آغشته میکنیم اندکی مکث میکنیم.  بعد رنگ مژه مشکی روبه مژه میزنیم و10 دقیقه مکث میکنیم . در مرحله بعد نوبت به کراتین مخصوص لمینت میشود . که هم اثر فیکس کنندگی برای رنگ مژه رو دارد وهم باعث ضخیم شدن مژه میشود. پس در کار لیفت ولمینت دراصفهان باید به همه نکات بالا توجه کافی داشته باشیم. لیفت ولمینت مژه در اصفهان  برای خانمهای شیر ده وباردار مشکلی ایجاد نمیکند. همچنین باعث خشکی مژه ها نمیشود چون از ریشه فر میشود. بهتر از بعد از لیفت کار لمینت رو هم انجام دهیم که مژه ها تقویت شود. عملکرد لمینت مانند ریمل زدن است باعث مشکی شدن وضخیم شدن مژه ها میشود.

# نکات انتهایی ومفید بعد از انجام این فرایند !

یعنی پس از لیفت مژه ها وقتی مژه ها فر شدن با لمینت کار ریمل رو هم انجام میدهیم .کاری بسیار طبیعی وزیبا میتونیم داشته باشیم. اگر بعد از انجام این کار مژه ها بخوبی رنگ نگرفته بود میتونیم این عمل رو تکرار کنیم. در لمینت مژه ها هم تقویت میشوند . هم حالت زیبایی را به خود میگیرند . ولی در اکستنشن مژه چسب که استفاده میشود ومژه های مصنوعی استفاده شده ممکن است برای شخص مشکل ایجاد کند. در پایان باید اضافه کنیم برای  لیفت ولمینت مژه در اصفهان خود را به کادری حرفه ای بسپارید .سالن زیبایی ژیلا صالحی در اصفهان در خدمت بانوان عزیز است. سالن modisbeauty  کلیه خدمات فوق  را انجام میدهد.

لیفت و لمینت مژه

ژلاتین مژهسالن زیبایی ژیلا صالحیکراتین مژهلیفت مژهلیفت و لمینت مژهلیفت ولمینت مژهلیفت ولمینت مژه در اصفهانمدیس بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *