درباره ما
_

لایت مو در اصفهان

_

رنگ مو به چه معناست ؟ رنگ مو فرآورده هایی شامل pigment می باش دو برای پنهان نمودن موهای سفید و  لایت مو مشکی کارآمد می باشد. در کل استفاده از رنگ مو را به 2 منظور می توان تلقی می گردد:

 1. از بین بردن موهای سفید
 2. تغییر رنگ موها و جلوه بخشیدن به ظاهر موها

اگر به دنبال یک تعهد برای ماندگار بودن رنگ مو هستید! لایت مو در اصفهان برای شما ممکن است جواب ایده آلی باشد. دوام رنگ مو وقتی به فکر رنگ آمیزی موهایتان می افتید، زیر سؤال می رود. زیرا تغییر رنگ شما کاملاً به روال جدید مراقبت از مو نیاز دارد. اما لزوماً نیازی به گزینش بیش از حد رنگ مو ندارید. با رفتن به آرایشگاه ژیلا صالحی می توانید ازلایت مو در اصفهان به صورت حرفه ای زیر نظر افراد پروفشینال داشته باشید. در مورد رنگ مو، شما سه گزینه اصلی دارید: لایت، رنگ آمبره و سامبره. اما کدام یک برای شما بهتر است؟ درک این به تنهایی بسیار سخت است. برخی احتمالاً با رنگ مو یا آسیب دیدن موهای شما ممکن نمی باشد.

خدمات
_

خدمات ما

_

بررسی رنگ مو

مشاوره رایگان

لولایت مو

لایت مو

لایت مو

_

انواع لایت مو

در اصل چهار نوع لایت وجود دارد: بالیاژ، مش فویل، آمبره، سامبره

لایت مو بافویل نیز بسیار کارآمد می باشد.

لایت مو چنانچه تون موهای پایه خوبی دارید! همچنان مایل نیستید خیلی موهای طبیعیتان را به هم بزنید گزینه های خوبی هستند. اغلب افراد با به کارگیری لایت مو در اصفهان فقط با اضافه کردن دو رنگ روشن تر از رنگ طبیعی موهای شما را تقویت می کنند. آنها وقتی حداقل از دو سایه متفاوت استفاده می کنند، پویاتر به نظر می رسند. همچنین در خدمات پوست می توانید برای لایت کردن چهره، از نکات لایت صورت بهره ببرید.

در لایت صورت نیز با هایلایت های برجسته، رنگ آمیزی شما باید از بیش از یک رنگ استفاده کند، نه تنها از سفید. برای ایجاد تغییرات ایده آل باید از نکات لایت عالی استفاده شود. برای ایجاد عمق و شفافیت در موها باید از سایه ی رنگ ها بهره‌مند گردید. در ژیلا صالحی با به روزترین متدها لایت مو می توانید از بهترین سبک لایت مو در اصفهان بهره‌مند گردید.

آمبره

آمبره

_

اگر می خواهید چندین سایه روشن تر یا تیره تر از رنگ طبیعی موهای خود پیش بروید. رنگ آمبره (همینطور به عنوان رنگ همه جانبه شناخته می شود). این فرایند باعث تغییر رنگ کل موهای شما می شود. جلوه ای جدید و یک بعدی به شما می دهد که می تواند به همان اندازه دلخواه و چشمگیر باشد.

همچنین می توانید هر دو نکات لایت مو در اصفهان و رنگ معمولی را دریافت کنید. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید موهای خاکستری را بپوشانید. اما هنوز خواهان ارائه نکات لایت دودی هستید، این انتخاب خوبی است. یک رنگ همه جانبه همچنین می تواند کار رنگ قبلی، آسیب دیدن از دکلره بیش از حد قبل از لایت مو در اصفهان را تصحیح کند. با این حال، نکته دیگری که باید در نظر بگیرید هزینه است. در اکثر سالن ها، رنگ معمولی ارزان تر از هایلایت است. علاوه بر این، تک رنگ نسبت به هایلایت، روی موهای شما ملایم تر است. آمونیاک مورد استفاده در فرمول های لایت می تواند باعث آسیب شود.

سامبره

سامبره

_

گزینه جایگزین برای تک رنگ و یا لایت مو در اصفهان ، یک رنگ سامبره است. همچنین کل رنگ مو شما را عوض می کند، همچنین ابعاد و رنگ اضافی به مو می بخشد.به طور معمول، زمانی که خواستار موهای تیره لایت مو با زمینه مشکی داشته باشید، از بالیاژ یاآمبره نیز می توان استفاده می شود. در این سبک با دکلره رنگ مو طبیعی شما (که ممکن است یک یا چند ساعت طول بکشد) شروع می کنند. سپس رنگ جدید را اعمال می کنند. همچنین می توان آن را با یک رنگ کلی و سپس لایت در مرحله دوم انجام داد. این روند اغلب راز بزرگ موهایی است که در بسیاری از افراد مشهور مشاهده می کنیم. اما به قیمت بالا می رسد. شما نه تنها به دو طریق رنگ موی جداگانه خواهید رسید ولی باید بودجه ی بیشتری داشته باشید. با ژیلا صالحی زیبا تصویر را از خود بسازید

رنگ موی ایده آل

بررسی رنگ موی ایده آل برای شما

_

اگر مطمئن نیستید که چه می خواهید، همیشه توصیه می کنیم با یک متخصص مشورت بگیرید. در سالن ما ما به شما مشاوره ی رایگان درزمینه لایت مو در اصفهان می دهیم. ما در سالن ژیلا صالحی با نشان دادن عکس هایی از مدل موهای آماده شما را در تصمیم گیری یاری می نماییم. پرسنل باید برای رنگ آمیزی مدل مو ولایت کردن مو های شما چه کاری باید انجام دهند؟ در طول مشاوره خود، حتماً سایر مراحل پردازش مو را که انجام داده اید سوالتان را بپرسید. کارهایی از قبیل صاف کردن مواد شیمیایی مو و کارهای رنگ آمیزی را ذکر کنید. حتی اگر رنگ موی انتخابی شما رنگ موی ساده می باشد. شما نمی خواهید موهای خود را بیش از حد دکلره کنید و خطر آسیب رساندن آن را به وجود آورید!

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان در سالن زیبایی ما

_

ما در سالنمان شمارا از تمامی ترفندهای مراقبت مو آگاه می سازیم. در سالن ما افراد پروفشینال ما تمامی نکات لایت مو در اصفهان را رعایت می کنند تا از گرمازدگی زیاد جلوگیری کنید. که می تواند منجر به شکستگی و آسیب دیدن شود. وقتی رنگ مو به سبک گرما انجام می دهید، هر بار از یک محافظ گرما بهره ببرید. در مورد اینکه آیا موهای شما به اندازه کافی سالم هستند تا از سامبره استفاده کنید! با افراد پروفشینال در سالن زیبایی ما صحبت کنید ! با این کار نکاتی را در مورد  لایت مو در اصفهان ومحافظت از موهای خاص خود دریافت کنید.

  لولایت

  لولایت مو

  _

  Lowlights به سبکی اجازه می دهد سایه های تیره تری به مو اضافه کند، آنها اغلب با نکات برجسته ترکیب می شوند. لولایت می تواند رنگ شما را به تضاد برساند و بعد بیشتر جلوه دهد.

  اگر می خواهید یک مدل موی ساده را دارا باشید اما لایه های بسیار کمی دارید، هایلایت گزینه خوبی است. این سبک مخصوصاً روی موهای بلوند و لایت قهوه ای کارآمد است. لولایت برای داشتن لایت مو مشکی نیز ایده آل است همین‌طور برای پوشاندن چند موخاکستری مفید است. زیرا آن‌ها با نکات لایت ترکیب می شوند.

  بالیاژ

  بالیاژ

  _

  Balayage یا “رنگ آمیزی مو” به شما اجازه می دهد تا سبك ها نوارهای طبیعی رنگ را در موهای بزرگ یا كوچك به مو اضافه كنند. این یک انتخاب عالی است! چنانچه رنگ پایه ای را که دوست دارید داشته باشید. فقط می خواهید در مناطق مشخصی یک سایه روشن (لایت روشن) را دارا باشید. در بالیاژمو پوست سر پوسته‌پوسته نشده و آسیب جدی نمی بیند و بهتر از هر گزینه رنگ دیگری رشد می کند.( هنگامی که نوارهای ضخیم رنگی روی موها رنگ می شود). میتوانید بهترین خدمات را از ژیلا صالحی دریافت نمائید.

  نکات

  نکاتی که باید در آن محتاط تر باشید

  _

  اگر برای تعداد دفعات زیاد سامبره را انجام دهید منجر به آسیب رسیدن به موهایتان نیز می گردد.

  اگر این فرآیند را انتخاب کنید، باید بیشتر از سایر گزینه های رنگی، موهای خود را مراقبت کنید. تا مواد شیمیایی اضافی را جبران کنید. این به معنای خرید مجموعه ای از محصولات برای دوام آن است.

   مش فویل

   مش فویل سنتی

   _

   مش فویل سنتی ترین روش های لایت مو در اصفهان هستند. رشته هایی از رنگ یکنواخت را به مو اضافه می کند. می توان آن را به صورت رگه دار یا به خوبی مخلوط کرد. برای داشتن ظاهری طبیعی می توانید سایه های مختلفی به دست آورید.

   اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی ژیلا صالحی

   تماس

   با ما تماس بگیرید

   _