لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان | چگونه موهای خود را طبیعی لایت کنیم؟

هر زن، دیر یا زود، میل به لایت کردن موهای خود را احساس می‌کند. این‌که آیا با لایت مو در اصفهان، موها یا تغییر چشمگیر صورت، هیچ‌کس از جذابیت لایت مو مصون نیست. بااین‌حال، درعین‌حال، همه زنان از خود سؤال یکسانی می‌پرسند! چگونه موهای خود را بدون آسیب رساندن به آن لایت(لایت مو در اصفهان) کنیم؟

یک‌چیز مسلم می‌باشد! لایت موها ساده‌تر از آن چیزی می باشد که فکر می‌نمایید. مهم‌تر از همه، این‌یک راه‌حل بدون درد برای موها نیست. شما باید برای لایت مو در اصفهان آرایشگاه معتبر و متخصصان لایت موی جدید را داشته باشید. آرایشگاه مدیس کلیه نکات لایت مو را رعایت می‌نماید. در این نوشته سعی می‌نماییم کلیه گزینه‌هایی که برای لایت موها! خطرات درگیر و نحوه جلوگیری از آن‌ها وجود دارد را به‌طور کامل مرور کنیم.

چگونه موهای خود بالایت کنیم

بیشتر تکنیک‌های لایت موها بر اساس کاربرد دکلره صورت می‌پذیرد. دکلره محصولی است که رنگ‌دانه را از روی موها خارج می‌کند. فلس‌ها را باز می‌کند و آن‌ها را از ملانین محروم می‌کند.

وقتی موها باز باشد، موها بسیار شکننده‌تر می‌شوند، بنابراین تمایل به شکسته شدن دارند. به‌راحتی شکافه‌ای انتهایی ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، کاربرد دکلره موها را تا حد زیادی خشک کرده و آن را بسیار سرخ می‌کند.

ازآنجایی‌که محصولی است که فقط رنگ آن را از بین می‌برد! نمی‌توان به‌تنهایی از آن استفاده کرد. بلکه برای دستیابی به اثر رنگ موردنظر در لایت مو در اصفهان، لزوماً باید با یک ماده تقویت‌کننده ترکیب شود.

محصولات دکلره همان عملکردی را ندارند که یکرنگ طبیعی شیمیایی می‌تواند داشته باشد! اما تمایل به ترشح خیلی سریع‌تر دارند و موها را اغلب خسته و کسل می‌کند.

بلیچینگ که برای شاتوش، Balayage، Flamboyage و تارها انجام می‌شود! علاوه بر اینکه تأثیر منفی بر سلامتی مو دارد، اثرات زیبایی‌شناختی در حال حاضر ایجاد می‌کند. اما سپس به‌سرعت محو می‌شود. خصوصاً به دلیل خط رشد مجدد که دکلره را نمی‌توان به‌طور مستقیم روی پوست بمالید.

چگونه موهای خود را با آرایشگاه مدیس لایت کنیم

در کاهش استفاده دکلره در تمام طول، اما با تقسیم مو دربند درمان می‌شود. از بین این رشته‌ها، موی انتخاب‌شده و لایت تدریجی انجام می‌شود. رنگ تیره‌تری به پایه اعمال می‌شود. در لایت مو در اصفهان رنگی کمی سبک‌تر در طول میانی و یک روشنایی به‌وضوح در نوک.

بااین‌وجود فقط به استفاده از رنگ‌های مختلف در قسمت‌های متعدد همان رشته توجه نمی‌شود. بلکه بسته به نتیجه‌ای که می‌خواهید به دست بیاورید! سلامت موهای شما نیز از استفاده از محصولات مختلف در همان رشته می‌باشد.

یکی از مهم‌ترین خصوصیات لایت مو در اصفهان آرایشگاه مدیر این است که قسمت قابل‌توجهی از مو طبیعی باقی می‌ماند. رنگ‌شده با محصولات بسیار سبک مانند بازتابنده که در کوتیکول تأثیر نمی‌گذارد. این تا حد زیادی تأثیر رنگ‌آمیزی روی تاج را محدود می‌کند.

علاوه بر این، در برخی موارد، در برخی از قسمت‌های رنگ استفاده نمی‌شود! اما یک محصول تجدید ساختار است. این‌یک دوراندیشی است که فواید زیادی برای موها به همراه می‌آورد و به‌سلامت آن کمک می‌کند.

لایت مو در اصفهان | موهای بلوند را بدون دکلره روشن کنید

اگر مو از قبل لایت است، اما می‌خواهید بیشتر آن را لایت کنید، گزینه‌های متعددی وجود دارد.

به‌عنوان‌مثال، اگر رنگ خیلی زرد است و می‌خواهید آن را کم کنید. می‌توانید با مراجعه به تونری که دارای رنگدانه های بنفش است از دکلره جلوگیری کنید. به همین دلیل رنگ زرد را کم می‌کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید از محصولات فوق‌العاده سبک که هنوز حاوی رنگدانه هستند استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال، با استفاده از یک محصول فوق‌العاده سبک با رنگ‌دانه‌های آبی می‌توان رنگی بسیار نارنجی را روشن کرد.

با تشکر از آرایشگاه مدیس، به لطف امکان کاربرد محصولات مختلف در بخش‌های مختلف سر! حتی با استفاده از یک وضعیت رشد مجدد، با استفاده از محصول مناسب با توجه به نیازهای مختلف مو! نتیجه نهایی که می‌توانید نتیجه عالی را به دست آورید.

 

لایت موی روشن

اگر موهای بلوند رنگ گردیده می‌باشد، ابتدا باید توانایی لایت مو روشن را که طول و انتهای آن است. ارزیابی کنید تا اطمینان حاصل شود که در هماهنگی آن بارنگ پایه می‌توانید اطمینان حاصل کنید.

در لایت مو در اصفهان، موهای طبیعی راحت‌تر و سریع‌تر از موهای رنگ‌شده لایت می‌شوند. بنابراین ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که رنگ موردنظر در طول و انتهای آن نیز به دست می‌آید (رنگ). در غیر این صورت خطر این است که خود را بارنگی کامل در ریشه و رنگ ناخواسته روی آن پیدا کنید. طول و پایان می‌یابد.

در آرایشگاه مدیس، به‌هرحال، هیچ‌کس بیش‌ازحد از رنگ پایه انحراف نمی‌یابد. بلکه یکی تمایل دارد که آن را طبیعی نگه دارد.

لایت مو در اصفهان |موهای تیره را بدون دکلره روشن کنید

در لایت موی جدید موهای همگن و جمع‌وجور دارا باشید! این مسئله رشد مجدد را به مینیمم می‌رساند. اما مطمئناً در یک جلسه صورت نمی‌پذیرد.

در این حالت لایت موی تیره، حجم کمتری از اکسیژن در محصولات به‌کاربرده می‌شود. زیرا مو بسیار لایت ترمی شود.

همچنین نمی‌توانید از دکلره استفاده کنید. بلکه یک محصول بی‌همتا سبک یا یک محصول شیمیایی سنتی با یک یا دو تن پایین‌تر از رنگ شروع است.

اگر از طرفی لایت کمتری نسبت به رنگ اصلی نشان داده شود. می‌توان از رنگ‌های موی بزرگ‌تر نیز استفاده کرد. با کاربرد رنگ روشن‌تر یک یا دو تن، به‌خصوص روی موهای طبیعی.

لایت مو در اصفهان | چگونه موهای سیاه را لایت کنیم

اگر موهای شما سیاه طبیعی است، می‌توانید از یک لایت بسیار سبک در آرایشگاه مدیس نیز بهره‌مند شوید. مشکل اصلی مربوط به لایت موی مشکی وجود فراوان تریکوسیدین (ملانین قرمز) در داخل مو است. وجود رنگ‌دانه قرمز باعث پیچیده‌تر شدن این روش می‌شود. زیرا تریکوسیدین قدرت لایت محصولات را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

در شرایطی که هنوز امکان روشن شدن وجود دارد، مطمئناً نگرانی پیدا می‌کنید.

ازاین‌رو درک این نکته ضروری است که آیا مشتری صلاحیت مراقبت از مو را به‌اندازه کافی داشته باشد. تا از صدمه زدن به آن زیاد جلوگیری شود.

لایت موهای آسیب‌دیده

مطمئناً اگر موها در ابتدا آسیب‌دیده باشند! صرف‌نظر از اینکه طبیعی هستند یا قبلاً رنگ‌شده‌اند، توصیه نمی‌شود که یک لایت شدید ایجاد کنید. در شکل 1 مشاهده خواهید کرد.

به‌طورکلی، هنگامی‌که مو بسیار تیره است و تمایل به نور زیاد آن است. ایده آل این است که نتیجه را در چند مرحله به دست آورید! یا با آزمایش توانایی لایت کردن مو قبل از شروع رنگ‌آمیزی.

لایت مو در اصفهان و لایت مو آسیب دیده

شکل 1: لایت مو در اصفهان ولایت موهای آسیب‌دیده

لایت مو در اصفهان | لایت کردن موهای شرابی

به دلیل حضور زیاد تریکوسیدرین، موهای قرمز طبیعی در لایت موی شرابی و همچنین جذب یک رنگ‌دانه جدید مشکل زیادی دارند. حتی اگر رنگ‌دانه قادر به نفوذ به مو باشد! تمایل دارد خیلی سریع با شستشو تخلیه شودهمانطور که درشکل 2 خواهیم دید.سالم‌ترین گزینه برای لایت کردن موها بدون آسیب رساندن به آن است.

لایت مو در اصفهان و لایت موشرابی

شکل 2: لایت مو در اصفهان و لایت موی شرابی

دکلره و گزینه‌های رنگ در لایت مو

به لطف بهره گرفتن خیلی کم و حتی صفر از دکلره! لایت مو در اصفهان روشی است که امکان لایت موها بدونم خطر و آسیب را می‌دهد.

در میان خیلی از رنگ‌های فراهم در بازار! لایت مو در اصفهان بی‌گمان از بافت، طول و رنگ، بی‌نظیرترین برای هر نوع مو است.

رنگ و لایت مو

لایت مولایت مو بدون دکلرهلایت مو در اصفهانلایت موهای آسیب دیدهلایت موی تیرهلایت موی مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *