لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان | لایت ریشه های مو

لایت مو در اصفهان | لایت کردن ریشه چیست؟

نحوه تهیه امولسیون برای لایت مو در اصفهان به صورت ریشه ای

فن لایت کردن ریشه مو

کارهای ملزم برای لایت مو در اصفهان

شکل 1:لایت مو در اصفهان و لایت مو روشن

شکل 2:لایت مو در اصفهان و لایت ریشه مو

لایت مو در اصفهان | چگونه لایت ریشه‌های مو انجام می‌پذیرد

چه‌کاری باریشه‌های مجدد لایت مو در اصفهان انجام دهید. لایت رادیکالی مو

لایت مو این در دهه 1980 اختراع شد. این روش به یک جایگزین برای فرآیند تبدیل‌شده است! برای مو بسیار آسیب‌زا است. ساختار آن را کاملاً تغییر می‌دهد. برجسته کردن ریشه‌ها نیز تغییر رنگ است. اما نه از کل توده مو بلکه فقط برخی از رشته‌ها. تا به امروز برجسته کردن موهای رادیکال کاملاً رایج و شناخته گردیده. پس از انجام این فن رنگ نمودن، خانم‌ها می‌توانند بی‌نظیر شوند! چهره خود را تازه کنند و بصری حجم موهایشان را افزایش دهند.

لایت مو در اصفهان | لایت کردن ریشه چیست؟

پس از لایت کردن ریشه‌ها، می‌توانید در صورت وجود ریشه‌های مجدد، مدل مو را تنظیم کنید. رشد مو یک فرایند مداوم است. هر مدل مو می‌تواند ظاهر جذاب خود را باگذشت زمان از دست بدهد. به ترتیب، برای حفظ سبک و تصویر فردی باید به‌روز شود. لایت مو پایه که روی فرهای تیره انجام می‌شود، باید هر 10 تا 10 هفته تنظیم شود.

روش لایت مو در اصفهان ریشه شامل بهره از رنگ فقط به قسمت پوشیده از ریشه است. بسیار مهم است که امولسیون را روی رشته‌های از قبل تغییر رنگ بهره نبرید! زیرا ساختار متخلخل و رنگی که فقط به‌کاربرده شده است می‌تواند سبب شکسته شدن و ریزش موها شود.

قوانین اساسی لایت مو در اصفهان برای ریشه

قبل از اندازه‌گیری ریشه‌های رشد یافته، متخصصان شستشوی مو را توصیه نمی‌کنند! سبوم (ترشحات غدد سباسه) به‌عنوان نوعی ماده محافظتی است که هر مو را پیچیده می‌کند. قبل از رنگ بهتر است ریشه‌ها را با آب مرطوب کنید! اما آن‌ها نباید مرطوب شوند بلکه فقط کمی مرطوب می‌شوند. این کار باید انجام شود تا متعاقباً جدایی رشته‌ها تسهیل شود.

لازم است با کمک فویل برجسته شود، یک فویل استاندارد مناسب برای این کار مناسب است. پیش‌ازاین، ورق باید به بخش‌هایی تقسیم شود که عرض آن حدود 10 سانتی‌متر باشد. لایت مو در اصفهان را می‌توان با استفاده از کلاه انجام داد.

 

نحوه تهیه امولسیون برای لایت مو در اصفهان به‌صورت ریشه‌ای

تا به امروز، مجموعه‌های استاندارد برای لایت مو جدید منطقه ریشه در فروشگاه‌ها فروخته می‌شوند. آرایشگاه‌ها (آرایشگاه مدیس) بهره از مواد اکسیدکننده را بیش‌ازحد تهاجمی برای امولسیون توصیه نمی‌کنند. یک قانون طلایی وجود دارد: یک ماده اکسیدکننده ضعیف را اضافه کنید! اما به مدت 50 دقیقه در برابر رنگ مقاومت کنید. هرچه زمان رنگ‌آمیزی موها کوتاه‌تر شود، رنگ آن زردتر خواهد شد.

در هنگام رنگ کردن ریشه‌های موهای مجدد باید از دستکش استفاده شود. امولسیون رنگ‌آمیزی و روشن‌کننده ماده شیمیایی است که در صورت تماس باپوست می‌تواند یک واکنش آلرژیک پدیدمی آورد.

ترکیب رنگ نباید مایع باشد، همان‌طور که بسیاری از خانم‌ها افزودن شامپو ممنوع است. درصد پودر روشن‌کننده و ماده اکسیدکننده باید بین 1.5 تا 1 باشد (لایت مو در اصفهان). در شکل 1 خواهیم دید.

برای شفاف‌سازی ایمن، بهتر است از ماده اکسیدکننده 30٪ استفاده شود. پودرهای لایت مو در اصفهان ریشه برترین حرفه ای‌ها هستند. لازم به یادآوری است که پودرهای روشنایی ارزان (لایت مو روشن)، موهای زیادی را خراب می‌کنند.

لایت مو در اصفهان و لایت مو روشن

شکل 1: لایت مو در اصفهان لایت مو روشن

فن لایت کردن ریشه مو

با استفاده از یک شانه، کل توده مو باید به رشته‌های بزرگ (8 قطعه) تقسیم شود.

موها را با یک تور بچرخانید و آن‌ها را بااتصال کابل ایمن نمایید.

لازم است که لایت پایه از پشت سرآغاز می‌گردد! موها را جدا نمایید، تکه‌های فویل را تراز نمایید.

یک ترکیب رنگ‌آمیزی را روی ریشه‌ها بمالید و فویل را با ریزبینی پیچیده کرده تا یک مستطیل شکل بگیرد.

صبر کنید و ترکیب را بشویید.

زمان لازم برای لایت کردن ریشه‌ها به ساختار مو بسته می‌باشد. موهای تیره (لایت مو تیره) به ترتیب کمی بلندتر از لایت می‌شوند.درشکل 2 خواهیم دید.

فرایند رنگ‌آمیزی باید کنترل گردد. پس از اعمال ترکیب لایت مو در اصفهان، لازم است که فویل را هر 5-7 دقیقه برداشته! میزان رنگ‌آمیزی را رعایت نمایید. وقتی لایت مو مناسب را دارامی شوید، باید فویل را برداشته و رنگ را بشویید.

لایت مو در اصفهان و لایت ریشه مو

شکل 2: لایت مو در اصفهان و لایت ریشه مو

کارهای ملزم برای لایت مو در اصفهان

برای این کار لزومی به بهره از آب گرم نیست بلکه فقط موهای خود را با آب داغ بشویید. هنگام لکه‌دار شدن، مو ساختار را تغییر می‌دهد، متخلخل می‌شود. آب گرم می‌تواند اوضاع را بدتر کند. امولسیون روشن‌کننده را با شامپو بشویید و با نرم‌کننده بشویید. در صورت امکان، بهتر است بعد از رنگ‌آمیزی از ماسک مو تغذیه‌کننده یا شفابخش به کاربرید. روش لایت مو در اصفهان ریشه باعث می شود موهای رنگی ضعیف و شکننده باشند! بنابراین باید تا حد امکان از ویتامین‌ها و مواد مغذی اشباع شوند.

رنگ و لایت مو

فن لایت مولایت ریشه مولایت کردن مو از ریشهلایت مولایت مو تیرهلایت مو در اصفهانلایت مو روشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *