لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان | چطوری خودم موهامو چتری کوتاه کنم؟

لایت مو در اصفهان و کوتاهی | از ابزار مخصوص و با کیفیت استفاده کنید.

به هیچ وجه موهای خیس را قیچی نزنید!

قبل از قیچی زدن، حالتی که میخواهید را انتخاب کنید!

در انتخاب مدل مو، به حالت صورت خود توجه داشته باشید.

احتیاط کنییید!

 

 

شکل 1 لایت مو در اصفهان | ابزار مخصوص کوتاهی مو

شکل 2 لایت مو مشکی چتری

 

لایت مو در اصفهان | چطوری خودم موهامو چتری کوتاه کنم؟

من در طی سالهای کاری ام، با افراد متخصص زیادی در زمینه مو و پوست گفتوگو کرده ام؛ در اکثر زمینه ها همگی همیشه گفته های مشابهی داشته اند! برای مثال: جوش ها را نباید دستکاری کرد، هر روز باید کرم ضدآفتاب روی صورت اعمال کرد؛ برای لایت مو مشکی، به دکلره نیاز دارید و … . سوالی که برای من وآن ها چالش بوده و پاسخ های متفاوتی گرفته ام این است: کار درستی است که بخواهم خودم جلوی موهامو کوتاه کنم؟ جواب این سوال کاملا بستگی به آدمی که از او سوال می کنید دارد.

مشغله های کاری افراد آنقدر زیاد است که تعجبی نمیکنم اگر کسی به من بگوید؛ من حتی برای یک کوتاهی ساده که 10 دقیقه هم طول نمیکشد، وقت ندارم به آرایشگاه بروم! به همین لایل آدم گاهی مجبور می شود خودش دست به قیچی شود. از این نیز بگذریم امتحان کردن کارهای جدید همیشه لذت بخش بوده است؛ مثلا برای لایت مو در اصفهان، هم میتوانید به آرایشگاه بروید هم خودتان در خانه موهایتان را لایت کنید. سخنان 2 تن از مشهورترین آرایشگر ها را در رابطه با کوتاه کردن جلوی مو در خانه میخوانیم.

لایت مو در اصفهان و کوتاهی | از ابزار مخصوص و با کیفیت استفاده کنید.

خب اول از همه مانند شکل 1، باید ابزار را درست انتخاب کنید! برای مثال قیچی نانی که با آن بربری را برش میدهند، برای کوتاهی مو قابل استفاده نیست! خب ابزار اولیه این کار چیست؟ John D. آرایشگر معروف، این ها را پیشنهاد می دهد: قیچی مخصوص سلمانی، شانه، یکی یا دوتا کلیپس برای جمع کردن و نگه داشتن موها و یک سشوار. انواع لایت مو جدید توسط آرایشگاه مدیس برای مشتریان عزیز انجام می شود.

پس از قیچی، انتخاب شانه درست مهمترین چیز است؛ مثلا اگر دانه های آن بیش از حد ریز باشد، دسته موهای بیشتری را انتخاب می کنید؛ و در صورت اشتباه، اشتباه بزرگتری را مرتکب می شوید!

لایت مو در اصفهان | ابزار مخصوص کوتاهی مو

شکل 1 لایت مو در اصفهان | ابزار مخصوص کوتاهی مو

به هیچ وجه موهای خیس را قیچی نزنید!

از آنجا که موهای خیس بیشتر احتمال دارد کج و ناموزون شود، موهایتان را وقتی خشک هستند قیچی کنید. آنا جکسون، دیگر آرایشگر مقابل ما، درباره موهای خیس می گوید: «موی خیس بلند تر از حالت خشک آن است؛ در نتیجه ممکن است در انتخاب ارتفاع مناسب به اشتباه بیفتید!» آنا می گوید: «وقتی موها خشک اند در حالت و ارتفاع طبیعی خود قرار دارند بنابراین احتمال اشتباه کمتر است.»

لایت مو مشکی | قبل از قیچی زدن، حالتی که میخواهید را انتخاب کنید!

اگه همیشه موهایتان را اتومو میکشید، قبل از اینکه کوتاه کنید نیز همین کار را انجام دهید؛ اگر موهایتان موج دارد، اکثرا آن را سشوار نمیکشید، وقت قیچی زدن نیز باید همان حالت را داشته باشد. دقیقا همان حالتی که بیشتر اوقات مویتان دارد، در آن لحظه هم باید داشته باشد. آرایشگاه مدیس انواع خدمات زیبایی از جمله لایت مو در اصفهان را برای بانوان عزیز انجام می دهد.

نکته ی دیگری که شاید زیاد مورد توجه نباشد این است؛ که خوب است کمی روغن یا اسپری مو (به مقدار خیلی کم)، قبل از قیچی کردن، به موها بمالید. این سخن من نیست، سخن آنا است: «مقداری روغن یا اسپری سبک و نه چرب، موها را راحت تر نگه می دارد؛ و کار قیچی کردن را راحت تر میکند.» همچنین بعد از کوتاه کردن، می توانید از مقداری روغن طبیعی برای حالت دادن به چتری هایتان استفاده کنید. انواع ویدیو های آموزشی کوتاه کردن مو، آموزش لایت مو و … را در یوتیوب یا سایر بشکه های اجتماعی میتوانید مشاهده کنید.

در انتخاب مدل مو، به حالت صورت خود توجه داشته باشید.

موی چتری، برای صورت های کشیده با پیشانی بلند مانند شکل 2، کاملا مناسب است؛ چراکه با ریختن دسته ای پرپشت از مو روی پیشانی، فضای خالی و اضافی صورت به خوبی پوشانده می شود. در حقیقت اگر شما موی بلند دارید، اساسا باید موهای خود را روی پیشانی بریزید. برای لایت مو در اصفهان، آرایشگاه مدیس را انتخاب کنید.

در مقابل برای صورت های گرد، جلوی مو با ارتفاع بلندتر توصیه می شود. این استایل، گردی صورت را تا حد می پوشاند و صورت را متوازن نشان میدهد.

برای صورت های نازک و باریک نیز چتری کم پشت و تنک توصیه می شود؛ تا به ظرافت صورت بیافزایند.

لایت مو مشکی چتری

شکل 2 لایت مو مشکی چتری

احتیاط کنییید!

در پایان وقت آن است که شما را با خطری که تهدیدتان می کند روبرو کنم! اگر موهایتان را بیش از حد کوتاه کنید، هیچ کاری از دست هیچ کس بر نمی آید! اما خب قسمت خوب ماجرا هم این است که موها بالاخره دیر یا زود رشد می کنند.

این موضوع را هم بدانید که هیچ ارتفاع معین و استانداردی برای موی جلوی سر وجود ندارد! بنابراین هر سایزی بخواهید میتوانید موهای خودتان را کوتاه کنید. انواع خدمات مو از جمله کوتاهی، لایت مو در اصفهان و … در آرایشگاه مدیس.

مو

قیمت لایت موقیمت لایت مو در اصفهانقیمت هایلایت مولایت مو جدیدلایت مو در اصفهانلایت مو مشکیمدل مو چتریمو چتریهایلایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *