لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان | ویژگی ها، انتخاب رنگ و توصیه های مراقبت

انواع لایت مو در اصفهان به‌صورت گسترده

رنگ موهایی به فرم طبیعی

جوانب مثبت و منفی

معایب

شکل 1:لایت مو در اصفهان و انواع آن

شکل 2:لایت مو در اصفهان و مزایای آن

لایت مو در اصفهان | ویژگی ها، انتخاب رنگ و توصیه های مراقبت

لایت مو در اصفهان که امروز لایت جدید شده، دوباره به مد می‌آید. به نظر می‌رسد تمیز و براق‌کننده است. هدف از آرایشگر این است که برخی از رشته‌های بزرگ باکیفیت را لایت کرده و موهای شمارا لایه‌لایه تر، سرزنده‌تر و پر جنب تر نمایان گردد.

ویژگی‌های لایت مو در اصفهان

لایت مو بلند، شفاف‌سازی باکیفیت بالا در برخی از رشته‌ها است. برای این اهداف:

 • تن نور
 • دکلره (به سفید شدن موهای 7-8 تنی یاری می‌نماید)
 • خمیر مخصوص (با اثر نرم بر ساختار فرها)
 • رنگ موم (ساختار بدون مشکل بر روی فرها حفظ می‌گردد)

تکنیک لایت مو در اصفهان در رشته‌های گسترده بسیار ساده است. فقط باید موهای 2-3 سانتی‌متری انتخاب کنید و آن‌ها را در سایه‌های مختلف سفیدرنگ نمایید.

رنگ‌آمیزی شدید اغلب باکمی تن روشن می‌شود! تا حدود 70 درصد مو در بعضی سایه‌ها رنگ می‌شود.

 

اگر این شرایط را برآورده کنید، نتیجه جالبی می‌گیرید.

برای لایت مو با موهای های بلند خاص برای شما به‌گونه‌ای که تصویر شمارا تکمیل می‌کند! ارزش دارد از قبل نوع رنگ، رنگ پوست، خصوصیات مدل مو را تعیین کنید.

 

انواع لایت مو در اصفهان به‌صورت گسترده

لایت مو در اصفهان برای خانم‌هایی با چشمان قهوه‌ای تیره خاص است! همچنین خانم‌هایی با مدل موهای بلند یا مدل موهای متوسط (لایت مو متوسط) ​​، صاحبان موهای ضخیم و ضخیم.

اگر موهای کوتاه دارید (لایت مو کوتاه)! اگر موهای شما قبلاً رنگ‌شده است بهتر است درصورتی‌که موهای شما فرفری باشد! یا اخیراً یک دائمی انجام داده‌اید! چنین رنگی را انتخاب نکنید.

منطقه‌ای: این نوع برای خانم‌هایی که مایل به خراب کردن موهای سفید شده خود نیستند، کاملاً مناسب است. در اینجا رشته‌های منفرد تنها بر روی سطح مدل موهای آماده احیا می‌شوند. استاد روی موهای روی سر یا پشت گوش تأثیر نمی‌گذارد. جنبه پویایی لایت مو در اصفهان سبب ایجاد ظاهر موهای سوخته و افزایش حجم برشی می‌گردد.

brondirovanie نام دیگر این روش رنگ‌آمیزی، برجسته‌سازی چندرنگ است. در هنگام رزرو آرایشگاه، آرایشگر چندین رنگ مناسب لایت در آرایشگاه مدیس را انتخاب می‌کند! تا حد ممکن به رنگ‌های طبیعی موها نزدیک باشند، اما در قسمت سبک‌تر کمی متفاوت هستند. انتخاب صحیح تن‌ها برایتان ممکن می‌سازد یک انتقال طبیعی و یکنواخت از تمام زنگ‌ها را به دست آورید. با موهای تیره خود brondirovanie بسیار براق و روشن می‌شود.

رنگ موهایی به فرم طبیعی

Veneziano اصل اساسی در اینجا طبیعی بودن است. در عوض، استادان از رنگ‌های متضاد استفاده نخواهند کرد! برعکس، این نوع لایت به رنگ احتیاج خواهد داشت! بارنگ طبیعی بیش از 2 سایه متفاوت است. نخ‌ها بارنگ‌های آشفته پوشانده شده‌اند. در اینجا رنگ از ریشه‌ها استفاده می‌شود. پس‌ازآن به‌خوبی سایه زده‌شده است.

لایت مو در اصفهان ونیزی و کالیفرنیا (آمریکایی)! تکنیک‌های بسیار مشابه. تفاوت در این است که “ونیزی” بر روی لباس و “کالیفرنیایی” بهتر است! روی مو بور.

Blondirovanie این روش برای افرادی كه مایل به تغییر رنگ تیره هستند تا بلوند هرچه بیشتر یکنواخت ایده آل باشد خاص است. متخصص در انتخاب مناسب‌ترین رنگ به شما کمک می‌نماید! گرم‌تر و نرم‌تر، یا برعکس، کاملاً سرد.درشکل 1 خواهیم دید.

برجسته جزئی. تقریباً رنگ‌آمیزی منطقه‌ای، اما کمی متفاوت از او. این نمای به شما امکان می‌دهد موهای خود را به زیبایی احیا کنید. رشته‌های گسترده رنگ‌شده به ساختار مدل مو کمک می‌نماید و به حجم موردنیاز شما می‌دهد. این تکنیک برای زنانی که آرزو دارند کمی تغییر تصویر دهند، عالی است! اما نمی‌خواهند به طرز چشمگیری تغییر کنند.

لایت مو در اصفهان و انواع آن

شکل 1:لایت مو در اصفهان و انواع آن

جوانب مثبت و منفی

لایت مو در اصفهان دارای برخی مزایا و معایب آشکار است. درشکل 2 خواهیم دید.

مزایای این روش:

 • لایت مو گسترده به‌عنوان یک روش رنگ‌آمیزی ظریف نشان داده می‌شود! زیرا رنگ فقط روی بخشی از نخ‌ها قرار می‌گیرد.
 • به “ماسک کردن” موهای خاکستری موجود کمک می‌نماید.
 • در مکان‌های مناسب، موضوعات مشخص‌شده با توضیحات، مزایا را برجسته می‌کنند. کاستی‌های صورت شمارا پنهان می‌کنند.
 • موضوعات بسیار سالم‌تر و گسترده‌تر به نظر می‌رسند.
 • بسیاری از تکنیک‌های برجسته‌سازی گسترده در هنگام اجرا، ریشه‌ها را لمس نمی‌کنند! به همین دلیل لازم نیست هرماه رنگ را خریداری کنید و هزینه‌های گران‌قیمت استاد را پرداخت کنید.
 • اگر نتیجه مطلوب را به دست نیاورید، در لایت مو در اصفهان می‌توانید به‌راحتی به رنگ مو قبلی برگردید.
 • بسیاری از فن‌آوری‌های مدرن رنگ‌آمیزی به برجسته کردن مدل موهای چند سطحی مانند نردبان یا آبشار کمک خواهد کرد.
 • شما می‌توانید نوع برجسته‌سازی مناسب برای سیم از هر طول و هر حالت را انتخاب کنید.
لایت مو در اصفهان و مزایای آن

شکل 2:لایت مو در اصفهان و مزایای آن

معایب

مضرات در مقایسه با مزایا کاملاً ناچیز است. روش باکیفیت بالا و برجسته‌سازی کامل می‌تواند خیلی بیشتر از یک ساعت طول بکشد! زیرا بهتر است یک روز کامل منتشر شود. اگر رنگ معمول را می‌توان با دستانتان در خانه انجام داد! پس برای لایت مو در اصفهان بهتر است به متخصصان در آرایشگاه مدیس مراجعه کنید.

رنگ و لایت مو

انواع لایت مولایت مولایت مو جدیدلایت مو در اصفهانمزایای لایت مومعایب لایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *