لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


  1. موهای خود را در حمام درست بشورید.
  2. موها نیازمند نیروی کمکی بیرونی هستند!
  3. مواد شیمیایی را فراموش و مواد طبیعی را جایگزین کنید.
  4. کف سر را با ویتامین E دائما ماساژ دهید.

شکل 1  شینیون حرفه ای مو در اصفهان

شکل 2 لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان | نکاتی اثربخش برای داشتن موهای براق

کدام یک از شما موهای براق می خواهید؟ موهایی که در هر مجلسی چشم ها را به خود خیره کند؛ همگی؟ حدس میزدم! موها در اثر آلودگی، استفاده مفرط از سشوار و اتومو و … سلامت خود را از دست می دهند. نتیجه ی از بین رفتن سلامتی مو، کاهش درخشانی و براقی آن خواهد بود. شکی نیست که موهای براق و درخشان، تاثیر زیادی در جذابیت فرد خواهد داشت. عموما اگر موهای خود را رنگ یا لایت نکرده باشید، موی طبیعی شما براق است! البته لایت و رنگ مو های زیبا واقعا آدم را وسوسه می کند. شاید مهمترین نکته این باشد که برای رنگ و لایت آرایشگاهی معتبر را انتخاب کنید. برای لایت مو در اصفهان، آرایشگاه مدیس را برگزینید.

لیست زیر از دو فرد حرفه ای و کاربلد در زمینه مو و رنگ مو گرفته شده است؛ لئوناردو روکو و استفانی دیاز دو آرایشگر معروف در زمینه رنگ و استایل مو در سراسر دنیا.

1.      لایت مو در اصفهان | موهای خود را در حمام درست بشویید.

روی شامپوها طرز استفاده از آن را اینگونه می نویسند: «مقداری از شامپو را بر کف سر بمالید، آبکشی کنید و این کار را یک الی دوبار تکرار کنید!»

باید به اطلاع شما برسانم که این طرز استفاده برای همگان مناسب نیست! برای داشتن موهای سالم، شما باید موهای خود را دو بار شامپو بزنید. این حرف من نیست! حرف روکو است. روکو می گوید دست اول برای تمیز کردن سطح مو از آلودگی ها است؛ در حالیکه دست دوم بیشتر حالت درمانی دارد. وقتی شامپو را به موهای خود مالیدید، موهای شما به یک ماساژ حسابی ولی نرم نیازمندند. ماساژ دادن کف سر سبب افزایش جریان خون خواهد شد؛ لذا سلول های خونی جدید تر و بیشتری در کف سر جریان می یابند. البته وقتی موها خیس اند شدیدا حواستان باید به آنها باشد. ماساژ را شدیدا آرام و نرم انجام دهید. اگر نیازمند شینیون حرفه ای مو در اصفهان (شکل 1) هستید، به آرایشگاه مدیس مراجعه کنید.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان

شکل 1 شینیون حرفه ای مو در اصفهان

1.      موها نیازمند نیروی کمکی بیرونی هستند!

موهای ما به آسانی بر اثر آلودگی ها و عوارض جانبی، تمیزی خود را از دست می دهند. موها برای حفظ سلامتی ممکن است به کمک یک سری عوامل دیگری، جز شامپو، نیاز داشته باشند؛ اما این مورد اصلا شوخی بردار نیست! مواد حاوی سولفات چربی طبیعی مو را می گیرند؛ در نتیجه موها کدر به نظر می رسند. اگر موهای شما خشک و آسیب دیده باشد، آسیب این مواد بیشتر خواهد بود. دیاز پیسنهاد می دهد هر از گاهی با سرکه سیب موهایتان را آبکشی کنید! سرکه سیب باعث تنظیم ph مو میشود. نتیجه ی این درخشانی و سلامتی بیشتر موهاست. برای انجام انواع گریم سه بعدی در اصفهان، آرایشگاه مدیس را برگزینید.

2.      شینیون حرفه ای مو در اصفهان | مواد شیمیایی را فراموش و مواد طبیعی را جایگزین کنید.

وقتی اسپری یا تافت را روی موهای خود اسپری می کنید، شاید آن لحظه احساس جذابیت کنید! شاید حس کنید که واو چقد موهایتان براق شده است! ولی حقیقت چیز دیگری ست.

این مواد شاید در ابتدا به شما حس خوبی بدهند اما در دراز مدت آسیب عمیقی می رسانند. لایت مو در اصفهان نیز تنها بصورت موقت گزینه خوبی است. پیشنهاد روکو این است از موادی استفاده کنید که در ساخت آنها از عناصر طبیعی استفاده شده است. برای مثال روغن آرگان فوق العاده برای مو مفید است و سبب درخشش و تقویت مو می شود؛ اما این تنها فایده کوتاه مدت آرگان است! در دراز مدت روغن آرگان سبب تقویت بافت مو نیز می شود. مطمئن شوید که به میزان کافی و نه بیشتر روی موهای خود آرگان بمالید؛ چرا که مقدار بیش از حد آن سبب چرب بنظر رسیدن مو می شود و این برای همه مطلوب نیست.

3.      کف سر را با ویتامین E دائما ماساژ دهید.

بلعیدن ویتامین E برای سلامتی مفید است؛ ماساژ آن روی پوست سر نیز سبب تقویت و درخشش موها با گذشت زمان می شود. دفعه بعد که به داروخانه رفتید، یادتان باشد یک بسته کپسول ویتامین E بخرید. کپسول ها را سوراخ کرده و روغن داخل آن ها را در بطری بریزید. هر بار قبل از حمام، مقداری از روغن داخل بطری را روی پوست سر ریخته و ماساژ دهید. دیاز می گوید این ویتامین سبب تغذیه و آبرسانی مو ها می شود. تحقیقات نیز نشان داده است که استعمال آن روی کف سر، سبب افزایش رشد مو می شود. در کل این ماده مفید را فراموش نکنید.

در نهایت آرایشگاه مدیس انواع خدمات لایت مو در اصفهان و … را با بهترین متد به انجام می رساند؛ (شکل 2).

لایت مو در اصفهان

شکل 2 لایت مو در اصفهان

مراقبت مو

چکونه موهای خود را براق کنیمچگونه موهای براق داشته باشمروش های مراقبت از موروشهای مراقبت از موقیمت هایلایت مولایت مولایت مو در اصفهانلایت مو دراصفهانمدل لایت مومدل هایلایت مومراقبت از موهای نازکهایلایت مو در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *