لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان | موهای براق‌تر در طول سال با Balayage

پس از بازگشت از تعطیلات! هر یک از ما حداقل یک‌بار در زندگی خود به اثر نورپردازی که خورشید در لایت مو در اصفهان و لایت مو جدید روی موهایش کرده بود! حسادت کرده‌ایم. جلوه‌ای زیبا و طبیعی که هرچند بعد از چند روز از بین رفت. پس چرا موهای زیبایی در تمام طول سال نداریم؟ به این سبب Balayage در لایت مو در اصفهان، تکنیک جدید روشن کردن مو به ما کمک می‌کند.

لایت مو در اصفهان | Balayage چیست؟

با این تکنیک! به نظر می‌رسد رنگ به‌آرامی پژمرده برای به دست آوردن سایه‌های مختلف از سایه همیشه از همان رنگ! آن را اجازه می‌دهد تا شمارا به بازتاب روشن در رنگ پایه آن، درست مثل در تابستان. این‌یک رنگ دائمی است که از طریق نقاط نور بازتاب‌هایی روشن می‌دهد. تضادی تیز و قاطع بین ریشه‌ها و نکات ایجاد نمی‌نماید. بلکه جلوه‌ای بسیار همگن و یکنواخت به‌کل مو می‌بخشد. ما به شما توصیه می‌کنیم از Balayage ترجیحاً روی موهای طبیعی استفاده کنید. به‌ویژه برای رنگ‌های نه‌چندان پررنگ. به همین دلیل در رنگ‌های متوسط ​​مانند قهوه‌ای و چوب ماهون خاص است. اما حتی قرمزها هم می‌توانند از پس آن برآیند.

Balayage با چه تکنیکی ساخته‌شده است؟

موها به بسیاری از رشته‌های کوچک تقسیم می‌شوند. سپس با یک‌قلم مو به رنگ‌آمیزی ادامه می‌یابند. بسیار مراقب باشید تا از تفاوت‌های ظریف استفاده کرده و آن را تا حد امکان طبیعی جلوه دهد. Balayage فراهم می‌کند که فقط موهای لایت شده و سایه گزینش‌شده به رنگ طبیعی موهای ما احترام می‌گذارد. یک‌کلام توصیه، به یک حرفه‌ای تکیه نمایید! این تکنیکی نیست که بتواند در خانه بداهه‌نوازی شود. انجام این روش بسیار آسان نیست. به‌خصوص اگر شما متخصص دکلره نیستید. به لطف کمک آرایشگر مورد اعتماد خود (آرایشگاه مدیس)! می‌توانید مناسب‌ترین رنگ را برای شما و صورت خود برگزینید.درشکل 1 خواهیم دید.

Balayage ملزم نگهداری خاصی ندارد! در لایت مو در اصفهان، حقیقت لازم نیست هرماه به آرایشگاه بروید بلکه بعد از 4 یا 5 ماه نیز مراجعه کنید.

لایت مو در اصفهان و تکنیک بالیاژ

شکل 1: لایت مو در اصفهان و تکنیک بالیاژ

لایت مو در اصفهان | نکات کوچک برای یک Balayage عالی

این تکنیکی است که می‌توان در رنگ‌های مختلفی به دست آورد! اما این رنگ‌ها را نمی‌توان باهم مخلوط کرد. مهم است که همیشه سایه رنگ پایه را حفظ کنید. به یاد داشته باشید که موهای خود را قبل از رنگ‌آمیزی، هرگز پس از Balayage کوتاه نکنید. برخلاف تصور شما، در حقیقت، این روش بر روی موهای کوتاه (لایت مو کوتاه) نیز نشان داده‌شده است. اغراق با این روش ممنوع است. درواقع، شما نمی‌توانید بیش از سه برنامه در سال انجام دهید. توصیه می‌کنیم بعد از هر بار استفاده از ماسک‌های تغذیه‌کننده و نرم‌کننده‌ها! از موهای خود در خانه نیز مراقبت کنید.

Balayage متفاوت از شاتوش.

هر دورنگ موهای اضافه و شاتوش تکنیک‌های رنگ‌آمیزی هستند که تمایل به لایت موی روشن دارند. سایه‌های روشن ایجاد می‌کنند. بااین‌حال، این دو راه در تکنیک کاربرد متفاوت هستند! Shatush با تک مرحله انجام دکلره از Balayage به‌جای دو مرحله فراهم می‌کند تغییر رنگ.

Balayage، در لایت مو در اصفهان، یک‌راه موفق است. در شکل 2 خواهیم دید.

Balayage از اوایل بهار گذشته با موفقیت‌های بزرگی روبرو شده است. اما هنوز هم در جریان است.

لایت مو در اصفهان| بهترین برش برای موهای بلوند سبک

موهای بلوند از همه نوع مدل موها خوب پیش می‌رود! اما برخی از بریدگی‌ها موجود است که اثر را به روشی خاص تقویت می‌کند. یكی از این موارد مطمئناً باب است كه برای موهای بلوند پلاتینی ایده آل است! با طول تا نیمی از گردن و شاید حاشیه كامل. باب بلوند نامتقارن نیز زیبا است!

لایت مو در اصفهان و لایت موی بلوند

شکل 2: لایت مو در اصفهان وموهای بلوند

خصوصیات موهای بلوند

برخلاف لایت مومشکی، موهای بلوند ازنظر رنگی طبیعی به نام eumelanin ضعیف است ! وظیفه رنگ نمودن خود موها را بر عهده دارد. در حقیقت هر چه مقدار eumelanin بیشتری در موها وجود داشته باشد! بیشتر خواهد شد و این تیرگی بیشتر خواهد شد.

به‌طورمعمول وقتی از صفت عمومی “بلوند” استفاده می‌کنیم! در لایت مو در اصفهان، به تعداد زیادی سایه مانند پلاتین. مس، رنگ عسل، خاکستر تا لایت مو تیره که تمایل به قهوه‌ای دارد اشاره می‌نماییم.

علاوه بر رنگ مشخصه، موهای بلوند با موهای تیره و همچنین در ساختار آن متفاوت است. در کل نازک‌تر و لطیف‌تر است . این پدیده به‌ویژه در نقاط مورد تأکید قرارگرفته است.

ظرافت موهای بلوند

در لایت مو در اصفهان، موهای بلوند نیز ظریف‌تر است . به‌ویژه در برابر تهاجمات خارجی حساس است . هم به‌عنوان عوامل جوی (گردوغبار، دود، رطوبت، آلودگی). هم عناصر اکسیدکننده (مس، کلسیم و سنگ‌آهک موجود در آب) در نظر گرفته‌شده است. به همین دلیل، افرادی که موهای بلوند طبیعی دارند. اصلاً زندگی آسانی ندارند! زیرا باید در مقایسه با سایر افراد در لایت مو در اصفهان، مراقبت زیادی از موهای خود داشته باشند.

رنگ و لایت مو

خصوصیات موی بلوندلایت مو تیرهلایت مو در اصفهانلایت مو روشنلایت مو کوتاهلایت مو مشکیلایت موی بلوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *