لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان – لایت موی معمولی در مقایسه با لایت موی یخی

لایت مو در اصفهان یک روش محبوب است که می‌تواند فوراً ظاهر شمارا جدید کند. حتی تعهدات طبیعی را در پوست شما به وجود آورد. اگر سبک واقعی یا برش مو یکسان باقی‌مانده باشد! رنگ مو می‌تواند به طرز چشمگیری دچار تحول می‌گردد. طرق گوناگونی برای لایت کردن موهایتان موجود می‌باشد، یا می‌توانید با لایت موی یخی، تأثیر کمی متفاوت داشته باشید.

  • بهترین لایت های موی بلک

آیا به دنبال رشته‌های لایت طبیعی هستید؟ اگر موهای سیاه و قهوه‌ای تیره دارید از بین گزینش‌های لایت بی‌شماری )لایت موی مشکی)،(لایت موی قهوه‌ای) وجود دارد. به خاطر داشته باشید که اضافه کردن هایلایت های برجسته به موهای سیاه می تواند یک تغییر رنگ موی کاملاً چشمگیر باشد . بهترین شرط‌بندی شما برای بازدید از یک متخصص رنگ حرفه‌ای در آرایشگاه مدیس است. زیرا این روند اغلب برای رسیدن به‌ظاهر موردنظر خود نیاز به دکلره و چندین جلسه دارد.

انواع لایت های مو

چرا دختران با موهای بلوند یا موهای قهوه‌ای روشن باید از همه لذت ببرند؟ این روزها گزینه‌های لایت بی‌رنگ و لایت برای رنگ مو برای موهای تیره نیز موجود می باشد! همان‌طور که درشکل 1 مشاهده می‌کنید.

لایت مو در اصفهان به معنی روشن کردن رشته‌ها یا بخش‌هایی از مو است. در معمول، هایلایت ها دو سایه سبک‌تر از رنگ طبیعی مو هستند. میزان موهایی که لایت می‌شوند بستگی به سبک یا اثر باب طبع شما دارد. هایلایت ها معمولاً روی موهایی که صورت را قاب می‌کنند استفاده می‌شود. اما می‌توان از آن در کل سر نیز استفاده کرد تا موهای طلایی به چشم آید.

از طرف دیگر موی یخی ، شامل موهای دکلره شده است درحالی‌که موهای مجاور بدون رنگ باقی می‌مانند. موی یخی با ترکیب‌گرمی و سردی در لایت موی تیره استایل زیبایی به موهای تیره می‌بخشد.

لایت مو در اصفهان مدیس

شکل 1: لایت مو در اصفهان مدیس

روش‌های لایت مو در اصفهان

معمولاً دوراه لایت یا لایت یخی وجود دارد. یکی درپوش پلاستیکی دارد که روی پوست سر قرار دارد. درپوش چندین سوراخ ریز وجود دارد و موها از طریق سوراخ‌ها کشیده می‌شوند. موهایی که خارج از سوراخ‌ها هستند لایت می‌شوند، درحالی‌که رشته‌های باقی‌مانده در درپوش رنگی نیست.

روش برجسته دوم شامل فویل قلع است. بخش‌های کوچک یا رشته‌های مو از بقیه موها جداشده و روی فویل قرار می‌گیرند! رنگ مو در فویل روی موها اعمال می‌شود. در شکل 2 خواهیم دید.

پس‌ازاینکه رنگ مو روی رشته‌ها قرار گرفت، موها درون فویل جمع می‌شوند تا از بقیه موها جدا شود.

لایت مو در اصفهان و روش ها

شکل 2: لایت مو در اصفهان و روش‌ها

لایت یخی و لایت مو در اصفهان

لایت یخی و لایت معمولی هر دو شامل رنگ کردن تمام موها در یک رنگ نیست. این روش‌ها غالباً برای تقویت رنگ طبیعی موها یا ایجاد عمق رنگ موهای کم‌رنگ یا کسل‌کننده استفاده می‌شود. یخ‌زدگی روشی برای رنگ‌آمیزی مو است، درصورتی‌که لایت ها جسورانه‌تر و خطیرتر هستند. هر دو روش برای تلفیق با رنگ طبیعی مو طراحی‌شده‌اند. نگهداری از هایلایت یا موهای یخی کمتر از مراقبت از موهایی که کاملاً رنگ شده اند، خسته کننده تر است.

Streaking و Lowlights

Lowlights و streaking سایر متدها های برای رنگ آمیزی مو هستند که مانند به لایت یخی و لایت مو در اصفهان هستند. Highlights بیشتر بر خلاف لایت ها است زیرا highlights رنگ تیره‌تری را اضافه می کنند. با بهره از همان راه لایت ها به کار برده می شوند. لایه برداری یک گزینش رنگی برجسته تر است. هایلایت برای لایت مو روشن از دکلره استفاده می کند. بااین‌حال، دسته هایی از رنگ روشن تر را روی زمینه ی اصلی مو قرار می دهیم.

لولایت و لایت یخی

Lowlights سبب می شود رنگ مو عمیق تر و شدیدتر شود، اما لایه برداری به گونه ای طراحی شده است که فوراً قابل توجه باشد. لایت مو در اصفهان را می توان با برجسته سازی و لایت یخی برای ایجاد چندین سبک منحصر به فرد به کاربرد. پس از یک بار لایت مو در اصفهان، بهتر است موها را تغذیه کنید تا مو ها را تقویت کنید.

دیگر خدمات ما

در آرایشگاه مدیس اضافه بر خدمات رنگ آمیزی، می توانید بهترین گزینش مدل مو برای شکل صورت خود را انتخاب کرده و راهکارهای مراقبت از موهای خود در خانه را دریافت کنید. در آرایشگاه مدیس !شما با دیدن نمونه کارهای ما می توانید لایت مو در اصفهان را با آمادگی قبلی و آگاهی کامل از شکل نهایی داشته باشید.

نکاتی که باید در مورد لایت مو باید بدانید!

شامپوها و شرایط خاصی برای رنگ های خاص مو وجود دارد که باعث می شود رنگ به‌مرورزمان محو نشود. یک درمان با تهویه عمیق یک یا دو بار در ماه برای موهای رنگی رهنمود می‌شود. به‌خصوص اگر موها به‌طور طبیعی خشک باشند.

تیم ما در آرایشگاه مدیس

تیم آرایشگاه مدیس با هدف پاسخ دادن به تمام سوالات شما در مورد لایت مو در اصفهان، در اینجا آمده است. کارکنان ما حرفه‌ای و دوستانه هستند، بنابراین شما دقیقاً می‌دانید کدام گزینش رنگ مو برای نوع و حس سبک شما خاص‌تر است.

رنگ و لایت مو

انواع لایت موروش های لایت مولایت مو در اصفهانلایت یخیلولایت مولولایت و لایت یخی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *