لایت مو در اصفهان مدیس

لایت مو در اصفهان modisbeauty


لایت مو در اصفهان | رنگ مو در اصفهان

خدمات رنگ مو

خدمات لایت مو

بهترین آرایشگاه دراصفهان

انواع استایل رنگ مو در اصفهان | لایت مو در اصفهان

تفاوت میان هایلایت و لولایت در چیست؟

روش های انجام هایلایت کردن مو:

برای هایلایت از دو روش استفاده می شود:

هایلایت با کلاه:

هایلایت با فویل:

قبل از هایلایت مو این نکات را بدانید

روغن نارگیل

رنگ مو در اصفهان و هماهنگی با رنگ پوست و مو

شکل 1: لایت مو

شکل 2 : لایت مو

لایت مو در اصفهان | رنگ مو در اصفهان

خدمات رنگ مو

همیشه تمام رنگ متنوع و زیبایی که در کاتالوگ‌ها می‌بینید برای رنگ پوست شما مناسب نیست. در تصمیم گیری برای رنگ کردن موهایتان به مشاوره و راهنمایی در انتخاب نیاز دارید که متخصص رنگ مو در اصفهان به شما ارائه می دهد. تمامی موارد مانند رنگ پوست، رنگ چشم و … مورد بررسی قرار داده خواهد شد.

خدمات لایت مو

عملی است که با روش های مختلفی مانند استفاده از کلاه، فویل، ویزیبل، سوئیت مش و… بخش هایی از مو دکلره شده و سپس رنگ می‌شود. لایت مو در اصفهان، سایه روشن‌هایی در مو ایجاد می‌کند یاموج رنگی زیبایی که به موهای شمامی بخشد، حجم آن را بیشتر نشان می دهد. هایلایت روی موی روشن و تیره می‌تواند انجام بگیرد.در شکل 1 نمونه ای از لایت مو مشاهده می کنید.

لایت مو در اصفهان مدیس

شکل 1: لایت مو

بهترین آرایشگاه دراصفهان

سالن های زیبایی زیادی به کار خدمات لایت مو در اصفهان و رنگ مو در اصفهان می پردازند.هرخانم  جوان و شیک پوشی دوست دارد رنگ موی مناسب و مطابق با روز داشته باشد . آرایشگر باید طبق سلیقه و انتخاب مشتری رنگ کند و دقت داشته باشند که در حین انجام و بعد از آن از مزیت های انتخاب درست آرایشگر است.

انواع استایل رنگ مو در اصفهان | لایت مو در اصفهان

  1. هایلایت و لولایت
  2. روشن کردن موهای تیره
  3. رنگ موی ترکیبی
  4. امبره مو

 

تفاوت میان هایلایت و لولایت در چیست؟

لولایت و هایلایت اختلاف زیادی دارند. این دو روش از جهات مختلف عکس یکدیگر عمل می کنند. در اینجا به تفاوت های اصلی این دو می پردازیم.

  • درهایلایت آنجایی که مو دکلره می شود می تواند به مو آسیب برساند. ودر ان مدل فقط رنگ می شود و آسیب خاصی وجود نخواهد داشت.
  • هردو به مو ابعاد جدید می بخشند

یک‌چیز مسلم می‌باشد! لایت مو در اصفهان ساده‌تر از آن چیزی می باشد که فکر می‌نمایید. شما باید برای لایت مو در اصفهان و رنگ مو در اصفهان آرایشگاه معتبر و متخصصان لایت موی جدید را داشته باشید. آرایشگاه مدیس (modis beauty) کلیه نکات لایت مو را رعایت می‌نماید.

اگر زمینه  رنگ مشکی است. هایلایت های تیره و روشن جذابی وجود دارد که امروزه مد و پرطرفدار هستند. رنگ آبی و بنفش تا طوسی و عسلی که یکی از یکی زیباتر هستند.

روش های انجام هایلایت کردن مو:

برای هایلایت از دو روش استفاده می شود:

هایلایت با کلاه:

در این روش ازکلاه مخصوص  که دارای منافذی می باشد روی سر قرار می گیرد. تکه هایی ازمو به طور نامنظم ازمنافذ کلاه خارج می شود و با رنگ دلخواه مشتری رنگ می شود. دراغلب موارد رنگ هایلایت چند درجه روشن تر ازرنگ موی سر انتخاب می شود تا رگه های روشن بتوانند به خوبی لا به لای مو خودنمایی کنند. بعد از برداشتن کلاه شما شاهد تکه های روشن مو در میان موهای تیره ی سر خواهید بود.

هایلایت با فویل:

در روش دیگر فویل ها به شکل مستطیل و بلند تر ازطول موها، برش داده می شود و تکه های رنگ شده‌ی مو داخل فویل قرار می گیرند. بعد از رنگ گرفتن موهای داخل فویل، شاهد تکه های هایلایت شده درمیان موهای سر خواهیم بود که شکل و شمایل زیبایی به موهای سر داده اند.

قبل از هایلایت مو این نکات را بدانید

نکته:قبل از هایلایت موهایتان از ژل، ماسک های گیاهی یا شیمیایی و سرم های تقویت کننده، براق کننده و … استفاده نکنید.

همیشه موهایتان قبل از انجام هایلایت باید تمیز باشند. معمولا سالن زیبایی  مدیس (modis beauty)،برای رنگ مو در اصفهان و لایت مو در اصفهان، قبل از انجام هر عملیاتی روی مو، کار شستشوی مو را انجام می دهند. البته اگر موهایتان تمیز باشند، صرفا از نرم کننده استفاده خواهند کرد.

سعی کنید رنگ مورد نظرتان را پیش از مراجعه به سالن زیبایی، انتخاب کنید. چون در این صورت کارتان زود تر انجام می شود. چون دیدن انبوهی از رنگ ها در ژورنال هایی که به شما داده می شود، کار انتخاب را سخت تر می کند. البته مشورت کردن با آرایشگر حتما می تواند شما را به انتخاب درست تری برساند.

روغن نارگیل

روغن نارگیل برای موهای هایلات شده بسیار مناسب است. می توانید یک قاشق از روغن نارگیل را گرم کرده و به موهایتان بمالید و ماساژ دهید و بعد از چند دقیقه آبکشی کنید.

قبل از رفتن به استخر از روغن های محافظت کننده استفاده کنید. چرا که کلر موجود در آب استخر می تواند تاثیر مخربی روی موهای رنگ شده داشته باشد.

رنگ مو در اصفهان و هماهنگی با رنگ پوست و مو

همیشه سعی کنید رنگی را برای موهایتان انتخاب کنید که دو درجه تیره تر یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست تان باشد. زیرا در این حالت جذابیت بیشتری به چهره تان خواهد داد. کسانی که پوست های تیره و در اصطلاح سبزه یا گندمی دارند، اگر از رنگ های خیلی روشن مثل طلایی استفاده کنند، چهره ی زیبایی نخواهند داشت.در در شکل 2 نمونه ای رنگ مو را مشاهده می کنید.

به هماهنگی رنگ هایلایت با رنگ پایه ی موهایتان نیز دقت داشته باشید.تضاد خیلی زیاد بین رنگ هایلایت و رنگ موی اصلی، به هیچ عنوان زیبا دیده نمی شود. چرا که تنوع به هر قیمتی خوب نیست.  آرایشگاه مدیس (modis beauty) کلیه نکات در مورد را رعایت می‌نماید و تلاش دارد بهترین لایت مو در اصفهان و رنگ مو در اصفهان را به مشتریان خود ارائه دهد.

لایت مو در اصفهان مدیس

شکل 2 : لایت مو

رنگ مو در اصفهانرنگ و لایت مولایت مو در اصفهان

modisbeautyرنگ مو در اصفهانلایت مو در اصفهانمدیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *