لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


آب هویج

آب چغندر

حنا

اعمال حنا روی موها

لایت مو جدید با آب لیمو

روش استفاده از آبلیمو

شکل 1 لایت مو در اصفهان | مدل مش و هایلایت مو

شکل 2 لایت مو جدید و طبیعی

 

لایت مو در اصفهان | خوش رنگ ترین رنگ مو با مواد طبیعی

روش های مختلفی برای رنگ کردن مو وجود دارد؛ همچنین جاهای مختلفی نیز برای رنگ کردن مو وجود دارد. میتوایند برای رنگ کردن موها به آرایشگاه بروید؛ یا خودتان در منزل با رنگ، اسپری، شامپو و … موهایتان را رنگ کنید. رنگ موهای موجود در بازار، اکثرا حاوی مواد شیمیایی خطرناک مانند آمونیاک یا پارابن هستند! یکی از راه های دوری از این مواد سمی، رنگ کردن مو با مواد طبیعی است. این مواد طبیعی در هر خانه ای به راحتی یافت می شوند، به موهایتان آسیب نمی زنند؛ از همه مهمتر مدت زیادتری نسبت به رنگ های شیمیایی روی مو می مانند. با مواد زیر، بدون آسیب زدن به موهایتان می توانید آنها را رنگ کنید. برای لایت مو در اصفهان، به آرایشگاه مدیس مراجعه کنید.

آب هویج

اگر میخواهید موهایتان تناژ نارنجی هویجی پیدا کند، از آب هویج استفاده کنید. البته هرچه موهای شما روشن تر باشد، اثربخشی این رنگ بیشتر خواهد بود. به همین نسبت هرچه موهایتان تیره تر باشد، تناژی قرمز-نارنجی تیره (بیشتر به سمت قهوه ای) می گیرد.

برای رنگ کردن موهایتان با آب هویج، اینگونه عمل کنید:

 1. آب هویج را بگیرید.
 2. به آب هویج مقداری روغن نارگیل یا روغن زیتون اضافه کنید.
 3. مخلوط را به آرامی به موهای خود بمالید. (هرچه مخلوط بدست آمده غلیظ تر باشد، بهتر است.)
 4. موهای خود را با پلاستیک بپوشانید. اجازه دهید چندین ساعت مخلوط روی موهایتان بماند.
 5. در آخر موهایتان را آبکشی کنید؛ برای براقی موها می توانید در آبکشی نهایی از سرکه سیب استفاده کنید.

انواع مدل مش و هایلایت مو را در شکل 1 مشاهده می کنید. آرایشگاه مدیس با بهترین متد و رنگ ها، انواع لایت مو در اصفهان را انجام می دهد.

لایت مو در اصفهان | مدل مش و هایلایت مو

شکل 1 لایت مو در اصفهان | مدل مش و هایلایت مو

آب چغندر

اگر دوست دارید رنگ موهایتان بیشتر به سمت قرمز و شرابی باشد، بجای آب هویج، از آب چغندر استفاده کنید. استفاده از آب چغندر نیز دقیقا مانند آب هویج است. آب چغندر را بگیرید و با روغن دیگری مخلوط کنید، سپس آن را به موها بمالید و با پلاستیک پوشانده و چند ساعت صبر کنید؛ و در مرحله آخر موها را در حمام آبکشی نمایید. انجام متنوع ترین لایت مو در اصفهان توسط آرایشگاه مدیس.

حنا

حنا یک ماده طبیعی گیاهی است. از دیرباز از حنا برای انجام تتو موقت روی پوست استفاده می شود. همچنان برای رنگ کردن موها به رنگ قرمز-نارنجی نیز کاربرد دارد. حنا به صورت پودری موجود است. در میان رنگ های طبیعی، حنا بیشترین ماندگاری را دارد.

برای اعمال حنا روی موها:

 1. ½ پیمانه حنا با ¼ پیمانه آب مخلوط کنید.
 2. ترکیبی نسبتا غلیظ باید بدست آید؛ دقیقا به غلظت رنگهای شیمیایی. نه آنقدر آبکی نه آنقدر سفت، که نشود روی موها مالید.
 3. مخلوط را با پلاستیکی پوشانده و اجازه دهید برای 12 ساعت بماند. احتمالا بعد از 12 ساعت مخلوط سفت می شود و باید آب به آن بیافزایید.
 4. پیش از اعمال، موها را، بدون استفاده از شامپو و نرم کننده، آبکشی کنید.
 5. برای اینکه قسمت پیشانی و گوشهایتان رنگی نشود، وازلین یا روغن نارگیل بمالید.
 6. پس از اینکه موها خشک شد، دسته دسته جدا کنید؛ شانه بزنید و حنا را عین رنگ معمولی، روی آن بزنید.
 7. پس از مالیدن حنا به کل موها، سر را در پلاستیکی بپیچید. با توجه به خواص حنا برای مو، مشکلی نیست حتی چندین ساعت روی موهایتان بماند! 2 الی 6 ساعت اجازه دهید حنا روی مو بماند و سپس موها را آبکشی نمایید.

جدیدترین انواع لایت مو در اصفهان را فقط در آرایشگاه مدیس تجربه کنید.

لایت مو جدید با آب لیمو

بهترین روش طبیعی برای روشن کردن مو، استفاده از آب لیمو است. آب لیمو به مرور زمان موها را روشن می کند. بنابراین شاید نیاز باشد چند بار به موهایتان آب لیمو بزنید.از طرفی برعکس موارد بالا، که همگی رنگ های موقتی بودند، رنگی که آب لیمو به مو میدهد، دائمی است! دانه های رنگی مو با مالیدن آبلیمو، از بین میروند و در نتیجه موی شما روشن می شود. قیمت لایت مو در اصفهان متفاوت است! اما با آب لیمو میتوایند خودتان در منزل این کار را انجام دهید. اگر دنبال یک لایت مو جدید و طبیعی مانند شکل 2 هستید، با ما همراه باشید.

لایت مو جدید و طبیعی

شکل 2 لایت مو جدید و طبیعی

روش استفاده از آبلیمو:

 1. آب لیمو را بگیرید و آن را در بطری بریزید. اگر درب بطری به شکل اسپری باشد استفاده از آن آسان تر است؛ و به راحتی میتوانید روی موها اسپری کنید.
 2. مایع را به آرامی روی موها اسپری کنید. پس از هربار اسپری مو ها را از هم جدا و شانه کنید. مطمئن شوید آب لیمو را به همه قسمت های مو اسپری می کنید.
 3. برای نتیجه گیری بهتر، باید جلوی نور آفتاب قرار بگیرید!
 4. اجازه دهید آب لیمو یک ساعت در معرض آفتاب، روی موها بماند وبعد آبکشی نمایید.

در مطالب بعدی رنگ ها و مواد دیگری را بررسی می کنیم. برای انواع لایت مو در اصفهان، به آرایشگاه مدیس مراجعه کنید.

رنگ و لایت مو

رنگ کردن مو با آب چغندررنگ کردن مو با آب لیمورنگ کردن مو با حنارنگ کردن مو با مواد طبیعیقیمت لایت موقیمت لایت مو در اصفهانلایت مو جدیدلایت مو در اصفهانمدل مش و لایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *