لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


لایت مو در اصفهان | بالیاژ و آمبره و روش‌های لایت مو در هر فصل

در لایت مو در اصفهان، Balayage، ombré! روکش شده برای لایت  موهای قهوه ای ، لایت موی تیره ، لایت موی بلوند یا لایت موی شرابی ! بسیاری از سایه‌های رنگی در اینجا مواردی که اکنون در مد هستند قرار دارند.

هر آرایشگر در آرایشگاه مدیس، متد خاص خود را دارد. اما دادن لایت مو روشن هنوز یک نکته ثابت است. همان‌طور که برای رنگ برای پاییز زمستان در مورد رنگ‌های غنی، مو رنگی خوب! ما در مورد آمبره، بالیاژ و حتی رنگ، کنتراست و سایه! تمام تکنیک‌های لایت مو که شما نمی‌توانید در خانه انجام دهید! بیایید ببینیم بهترین آرایشگاه‌ها در اینستاگرام چه چیزی ارائه می‌دهند.

Balayage:

با استفاده از متدهای لایت مو جدید! کلیه مدل‌های مو (از طولانی تا کوتاه یا متوسط) جذابیت و درخشندگی به دست می‌آورند. بدون شک لایت مو در اصفهان نیز با توجه به روند لایت و سرخ شدن موها! ایجاد رنگ‌های جدید با تضادهای تخریب‌شده یا تمیز و تعیین‌کننده حتی در زمستان ادامه دارد.

لایت مو در اصفهان | رنگ مو تابستانی

  • موهای قهوه‌ای و تیره Balayage

موهای قهوه‌ای عمیق و غنی همیشه در چشم می‌باشد. برای احیای جلوه تک‌رنگ و تقویت بازتاب‌ها، لایتی که بارنگ بالایی حاصل می‌شود یک ایده عالی است. کمک می‌کند تا لایت خود را بدون تحول در هویت خود تجدید کنید.

این لایت مو را بالایت شرابی بر روی موهای تیره بلند و تقریباً امواج طبیعی دیده‌اید. با صاف کننده ایجادشده است تا موها براق شود

در لایت مو در اصفهان رنگ اصلی قهوه‌ای گرم است! رنگ دهنده مو بر روی آن سایه افقی بل استفاده کرده است. سایه افقی را به دست می‌آورد که توسط موج ایجاد می‌شود.

این‌یک رنگ آسان با یک اثر طبیعی است! رنگ مویی روی موهای قهوه‌ای با سایه‌های کارامل، بدون مبالغه کردن با کنتراست! به موها جلوه‌ای خاص می‌بخشد.

در عوض، این شیوه‌ی جدید است! آنچه پرسنل کارآزموده زیبایی در آرایشگاه مدیس از آن معرف به استتار استیفراژ یاد می‌کنند. اگرچه در اصل همان چیز است: در اینجا ریشه تیره برخلاف موهای موج‌دار پلاتین، بلوند است. قطعاً مؤثر است!

در لایت مو در اصفهان زیبا! برای امتحان کردن بلوند سرد روی پایه قهوه‌ای بسته به نواحی متعدد از سایه‌های متنوع به‌کاربرده شده است. این جلوه‌ای از سایه‌ها و چراغ‌های بسیار پاییزی پدید می‌آورد. برش مقیاس یافته‌ای که باعث می‌شود موها در پایین نازک‌تر شوند، رنگ را تقویت می‌کنند.

لایت موی شرابی قرمز

Red ازنظر رنگ مو در زمستان به‌طورقطع پادشاه است! اگر می‌خواهید لایت مسی داشته باشید مطمئناً می‌توانید ترکیب مس را در ترکیب‌های متعدد آن امتحان کنید. این کار هر دو از قرمز طبیعی شروع می‌شود و طول آن را رنگ می‌کند.

از قرمز تا بلوند: این جلوه زیباست! درشکل 1 مشاهده می‌کنید.

در این حالت، پخش تن‌ها متراکم است و از ریشه آغاز می‌گردد.

در لایت مو در اصفهان شما باید موهای ضخیم و بلند (یا پسوندهای) و شخصیت ایده آل دارا باشید! تا رنگ مو را با تضادهای قوی مانند قرمز شدید با سایه‌های بلوند طلایی روی موهای مواج نشان دهید.

موهایی باریشه‌های تیره و تن‌های رنگی با سایه‌هایی از قرمز چوب ماهون یا قرمز روشن! نیز همان‌طور که درآمبره مشاهده می‌نمایید بسیار شیک است.

لایت مو در اصفهان و لایت موی شرابی

شکل 1: لایت مو در اصفهان و لایت موی شرابی

موهای بلوند و لایت موها

اگر بلوند هستید، درهرصورت می‌توانید لایت را دارا باشید؟ البته بله! زیبایی تکنیک balayage این است که می‌توان آن را در هر پایه و بر روی هر برش صورت پذیرد. مثلاً در لایت مو در اصفهان، موی بلوند می‌تواند به‌صورت پلاتینی طلایی شود. اگر موی تیره‌تر دارید، هنوز هم می‌توانید بلک ها را بر روی لایت  “اضافه کنید”.

فقط به یاد داشته باشید با یک آرایشگر صالح که می‌داند درجه سردی سایه پایه شمارا چگونه ارزیابی کند! تماس بگیرید. تا به مو تضاد مناسب بین سایه‌های مختلف بلوند بدهید. درشکل 2 مشاهده می‌کنید.

در اینجا ما یکنواخت بر روی پایه بلوند و سایه‌های بلوند پلاتین را در نکات می‌بینیم. رنگی که با حرکت مدل مو هماهنگ می‌گردد.

لایت مو در اصفهان و لایت موی بلوند

شکل 2: لایت مو در اصفهان وتوهای بلوند

Balayage روی موهای کوتاه و متوسط

درست است، مطمئناً شما بین موهای زمستان بسیاری از موهای بلند را دیده‌اید! اما لایت موی کوتاه یا متوسط ​​و کوتاه و بر روی شیک‌ترین برش‌های مد قابل انجام است. یک طول کافی است تا به کارکرد خوب برسیم.

یکرنگ مو بور حرکت زیادی به یک برش مستقیم متوسط ​​مانند این می‌دهد. سپس آن‌ها را با روغن موم یا روغن شانه کنید تا این امواج مانند آن‌ها تازه از آرایشگاه مدیس بیرون بیایند. لایت مو در اصفهان

رنگ و لایت مو

انتخاب رنگ در لایت مورنگ موی تابستانیلایت مولایت مو در اصفهانلایت مو در زمستانلایت مو در فصل پاییزلایت مو در فصل هالایت موی تابستانیلایت موی شرابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *