درباره ما
_

سالن زیبایی مدیس

_

طراحی و کاشت ناخن : کاشت ناخن برای خانم ها جذابیت خاصی دارد و به همین دلیل طرفدار زیادی درخانم ها دارد.برخی افراد به دلیل مشکلات موجود در ناخن ها و برخی دیگر به دلیل جذابیت خاص دستانشان این کار را انجام می دهد.

خدمات
_

خدمات ما

_

کاشت ناخن

لمینت ناخن

ژلیش ناخن

پارافین 

مانیکور 

کاشت

کاشت ناخن

_

سالن زیبایی مدیس خدماتی نظیر :کاشت و لمنیت ناخن ، ژلیش و کاور ناخن و کارهایی قبیل پارافیت تراپی و مانیکور،پدیکور را برای شما عزیزان دارا میباشد.ما با استفاده از جدیدترین و خاص ترین طرح ها بدون آسیب به بافت ناخن ها دستان شما را زیباتر می سازیم. بامدیس ناخن هایی براق و شفاف با طرحی منحصر به فرد را داشته باشید!

لمینت

لمینت

_

برای مراقبت و زیباسازی ناخن ها لمینت روشی ایده آل می باشد. لمینت ناخن به شما در بلند و زیبا بودن در مدت طولانی کمک می کند. مواد موجود در کاور به طور مستقیم روی ناخن اعمال می گردد و از شکستگی و آسیب آن جلوگیری می کند. با ما می توانید ناخن های دستتان را استحکام و زیبایی خاصی ببخشید.

ژلیش

ژلیش ناخن

_

ژلیش ناخن برای دستان جذاب تر خانم های خوش استایل مانند لاک طبیعی عمل می کند که دوام بیشتری بر روی ناخن هایتان دارد. لاک ژل ها طی 3 مرحله روی ناخن انجام میگیرد:

  1. ژل بیس
  2. ژل رنگی
  3. تاپ ژل

در سالن زیبایی مدیس با خیالی آسوده از باکیفیت بودن محصول ژلیش می توانید از ناخن های جذاب خود لذت ببرید.

پارافین

پارافین تراپی

_

پارافین تراپی ناخن موجب نرمی پوست اطراف ناخن و براق شدن ناخن ها می شود. کاربرد پارافین تراپی در مانیکور و پدیکور می تنواند در کاهش درد ناشی از اگزما و جراحات ورزشی و رو ماتیسم و پسوریازیس و درد مفاصل استفاده می شود. پارافین موجود در پارافین تراپی بایستی کاملا بدون بو و کاملا بهداشتی را رعایت نماید.

مانیکور

مانیکور

_

شاید وقتی اسم مانیکور ناخن می آید شما تنها به سوهان کشیدن ناخن هلا فکر کنید! اما در سالن زیبایی مدیس کارهایی نظیر: ماساژ دست، مرتب نمودن ناخن ها باازبین بردن پوست اضافی دور ناخن ها، تقویت ناخن ها، لایه برداری از پوست دست و در آخر لاک زدن ناخن ها صورت می گیرد.

پدیکور

پدیکور

_

پدیکور نیز مانند مانیکور بر روی ناخن ها صورت می گیرد ولی این بار بر روی ناخن های پا! پاهای هر فرد را می توان به عنوان قلب دوم آن در نظر گرفت و بیشتر از بقیه قسمت ها به استراحت و ماساژ به دلیل فعالیت روزانه نیازمند می باشد. درمانیکور یا پدیکور برای لایه برداری از پوست دست، از ژل یا کرم مخصوص استفاده می گردد که در سالن زیبایی مدیس از باکیفیت‌ترین محصول استفاده می گردد.

اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی مدیس

تماس

با ما تماس بگیرید

_