درباره ما
_

شینیون حرفه ای مو در اصفهان

_

شینیون حرفه ای مو در اصفهان

کلمه ی شینیون مو در انگلیسی  chignon می باشد. این کلمه به معنای موی حجیم می باشد. برای آرایش مو، شینیون حرفه ای مو بدین سبب می باشد که موها بسته شده از پشت! با شکلی منحصر به فرد نمایان می گردند (آرایشگاه ژیلا صالحی در اصفهان). شینیون به سبک سنتی به این شکل بود که موها را از پشت جمع و آن ها را می بندیم. در عصر جدید شینیون حرفه ای مو در اصفهان دارای تکنیک های حرفه ای تر می باشد. در شینیون مو هر آرایشگر در آرایشگاه ژیلا صالحی با فالو کردن به روزترین متدهای هنر خود را به نمایش می گذارد.

با پیشرفت روز افزون مد و فشن در اصفهان برای شینیون حرفه ای مو نمی توان مدل شینیون جدید ثابتی در آرایشگاه 

را در نظر گرفت. شینیون حرفه ای مو در اصفهان با اینکه مدلهای باز مو دارای هواداران فراوانی بوده !معروفیت خود را در بین خانم ها علی‌الخصوص برای شینیون عروس هنوز دارا بوده است.

خدمات
_

خدمات ما

_

وسایل لازم ولوازم حرارتی

مدلهای زیبای شینیون

chignon بافته فرانسه

مدل شینیون تاج بافته شده 

مدل زنانه بافته فرانسه

موهای chignon گره دار

شیب نگه داشتن شینیون

مدل موی سریع updo

مدل موی شنیون بافتی

نکات قابل توجه برای شما

موهای فرفری

شینیون low looped

شینیون موی کوتاه

شینیون باز، نیمه باز

دیگرخدمات ما

سالن ژیلا صالحی

وسایل لازم و لوازم حرارتی  شینیون حرفه ای مو در اصفهان

_

شینیون نیز همچو سایر موارد آرایشی نیازمند وسایل خاص خود می باشد. وسایل شینیون در کل به 2 دسته تقسیم می گردند.

 1. وسایل معمولی ازجمله: کش مو، کلیپس، تور شینیون، تل و … می باشد. با به کاربردن این وسایل می توان شینیون ساده ای را در خانه داشته باشید.
 2. برای داشتن شینیون حرفه ای تر نیازمند وسایلی نظیر: بیگودی، گیره مویی، موهای مصنوعی، تورهای نامرئی، چوب شینیون، پروتزهای اسفنجی می باشد.

در شینیون موی حرفه ای در اصفهان با نگرش مدلهای متفاوت بایستی از ابزارهای متعدد حرارت مو بهره گرفت. همان‌گونه که در بقیه روش ها کاربرد اتوی مو و سشوار برای فرم دادن مو از مهمات می باشد .در شینیون حرفه ای مو در اصفهان نیز به کار برده می شود. استفاده از اتوی مو نیز به دلیل شرایط آب و هوایی و یا علل دیگر که سبب وز شدن مو می گردد .ضروری میباشد البته اضافه بر دستگاه های حرارتی از موادی برای حفظ فرم مو نیز استفاده می نماییم.

سبک های به روز تر برای نگهداری حالت موها نیازمند تایم و هزینه ی زیادی می باشد. برای ثابت کردن فرم موها ایده آل است از مواد آرایشی بهره گرفت. در آرایشگاه ژیلا صالحی از مواد لازم برای حفظ حالت مو می توان از موس مو، اسپری مو و ژل مو نام برد.

تخفیف

مدلهای زیبای شینیون مو

_

مدل موهای طراحی رز

Rose Chignon یک شینیون حرفه ای مو در اصفهان چشمگیر با نگاهی نیک منظر است که ارزش به‌یادماندنی‌تری دارند. مدل شینیون موی رز به موهای پیچ خورده به شکل گل رزاست.این مدل با بافت های زیادی به موهای بلوند زیبا، مدل موی مجلسی است که باید تجربه نمایید. برای دستیابی به این مدل مو، با چند رشته از رولینگ وسط شروع کنید و آن را بپیچید. سپس چند رشته مشابه از یک طرف و یک لایه را با کمی فاصله به انتهای مو اضافه کنید . آن را بهم بزنید. به این منوال، برای بخش دیگر و بقیه موها شکل مدل گل رز را می دهند.

  کارها

  مدل موی زنانه Chignon بافته فرانسه

  _

  برای شینیون موی بلند (ابریشمی و صاف)، موی بافته فرانسوی بسیار دوست داشتنی و دلربا به نظر می رسد. شما باید سه رشته از موهای خود بگیرید! در ضمن اضافه کردن رشته بعد از هر پیچ و تاب، نوار پارچه ای را به کار بگیرید . با کاربرد از گیره مو، نوار را به شکل تاج محکم کنید. بقیه موها را جمع کنید . آنها را با کمک انگشتان خود در یک نوار کش وصل کنید و از شانه نمودن خودداری کنید. در آخر اینکه برای ظاهری طبیعی تر و عالی تر، حاشیه ای را به آن اضافه کنید.شینیون مو های خود را به ژیلا صالحی بسپارید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

  مو

  موهای Chignon گره دار

  _

  ژیلا صالحی بزرگترین تیم متخصص مو در اصفهان را دارد. مدل موی نخی گره دار گره ای یکی از شایسته ترین شینیون های فصل تابستان می باشد. مدل موی گره دار و گره خورده در یک شینیون برای یک روز امن و بی خیال با ظاهری دلربا است . همچنین می تواند ظاهر کلاسیک عروسی باشد. با ساختن تعدادی گره به موهای بلند و محکم کردن آنها در یک شینیون سبک می شود. نیازی به کش، لوازم جانبی مو یا گیرهای گلدار نیست. در شینیون حرفه ای مو در اصفهان، شینیون موی گره ای یک مدل موی ساده است .این مدل نیز دلربایی منحصربه‌فرد خود را به همراه دارد.

  تتو

   یک ایده برای شیب نگه داشتن شینیون حرفه ای مو در اصفهان

  _

  ایده برای شیب نگه داشتن chignon شینیون و داشتن یک ظاهر رایگان، حجمی و فرمی زیبا است. داشتن یک بند گشاد، برای جذابیت جذاب در مدل موهای زیبا ی شینیون کم است. برای استحصال به ظاهر بافت، از استفاده شانه خودداری کنید. یک نوار کناری خیلی سست پدید آورده و چند رشته را بکشید .کش را با تمام موها ترکیب کنید تا یک لایه کم از مو تهیه شود. برای یک ظاهر نهایی، تعدادی از رشته ها را از موهای بسته شده و بخش جلوی آن بگیرید. که جلوه ای یکتا به موها می بخشد.

   رنگ

   مدل مو سریع Updo

   _

   Quick updo یک گزینه مدل مو آسان و زیبا شینیون دخترانه است که نیازمند شینیون کالج یا اداری زیبا و چشمگیر هستند. برای دستیابی به این مدل موهای شینیون سرد، ابتدا با ساختن یک دم اسبی کوچک با چند رشته شروع کنید . تا تعدادی از رشته ها را که یک پیچ و تاب و یک پیچ و تاب را می چسبانند اضافه کنید. این کار را برای استراحت مو تکرار نمایید، چند رشته بگیرید و به آن اضافه کنید .تا زیبا گردد و با کشیدن کمی از موهای بالا ظاهر زیبایی به شما ببخشد.

   میکاپ

   مدل موی شینیون بافتی

   _

   مدلهای موی زیبا شینیون عروس در آرایشگاه ژیلا صالحی ایده آل است زیرا برای موهای بلند و برجسته بسیار زیبا است . هنگامی‌که شل کردن مدل موی اسبی به بعضی از پیچ و تاب ها تزیین شده است. فرم طبیعی و پرشکوه برای عروس پدید می آورد. مدل موی شینیون بافتی گشاد با ایجاد پشتی با دادن نوبتهایی به موهای بلند به کار برده می شود. برخی از رشته ها را از قسمت جلویی که با کشیدن کمی موها به دست می آید . در آخر رشته های سمت چپ بالای آن اضافه می شود.

   پوست

   مدل موی تاج بافته شده

   _

   مدل موی تاج بافته شایسته برای مراسم عروسی است زیرا یک مدل موی منحصر به فرد، مرسوم، مد روز و زیبا است . جذابیتی شگفت انگیز و پر زرق و برق به شما می بخشد. نوار قلاب بافته شده با تاج گلی است و رشته های کوچکی برای زیبایی طبیعی تر به دست می آیند. این سبک با کشیدن مقداری مو از بالا و جلو و چند رشته از پایین بند و به آخر رسید . در آخر با برخی از گلهای سفید کوچک برای نمای گل تزئین شده است.

    طراحی ناخن

    نکات قابل توجه برای شما

    _

    این نکته قابل ذکر می باشد شینیون مو بستگی به فرم چهره و رنگ موی شما نیزدارد. همانگونه که می دانید برخی از رنگها برای پوست سبزه مناسب نیست.شینیون موی رنگ شده جذابیت خاصی را در بردارد وبرای شینیون موی تیره اکسسوری ها را می توان به کاربرد ! مثلاً نقره ای  یا سفید یا طلایی که تضاد رنگ در مو پدید می آورد و جذابیت و جلوه ی مو را چند برابر می نماید.

    اپیلاسیون

    مدل موهای فرفری

    _

    شینیون مناسب برای موهای مجعد بلند است که به نظر می رسد .شگفت انگیز و شایان ستایش با امواج طبیعی موهای مجعد ایجادشده است. با بهره‌گیری از شانه برای نگاهی به شینیون بپرهیزید و شینیون های حلقوی را از رشته های پایین شروع کنید .به افزون نمودن رشته ها ادامه دهید و به کمک گیره ها آن را محکم نمایید. فرهای بافتی اضافه شده در بالای مو، ظاهر دلپذیری به فرم کلی می بخشد.

     اصلاح ابرو

     مدل موی Chignon Low Looped

     _

     مو های کم عمق حلقه ای با رشته های فرفری جلو با الهام از مدل لباس های زنانه جینسا آلبا است . برای بسیاری از افراد مشهورترین مدل موی فرش قرمز است. موهای مجعد با قطعه های حلقه شده به گره ای کم گره‌خورده است .جلوه ای بسیار راحت و جذاب را می بخشد. موهای فربرای صورت پهن ایده آل می باشد تا ظاهری پر انرژی و جوان به دست آورند.

     اپیلاسیون

     شینیون مدل موی کوتاه

     _

     خانم هایی که موی کوتاهی دارند نیز مشتاق شینیون مو می باشند. بسیاری از آنها مایل نیستند از موی مصنوعی استفاده نمایند. باز هم شما می توانید از شینیون مو بهره مند گردید و برای پرپشت نشان دادن حجم مو ها آن را پوش دهید . اسپری را نیز به کار ببرید.در آرایشگاه ژیلا صالحی شینیون مدل موی کوتاه با زیباترین مدلها برایتان صورت می پذیرد.

      طراحی ناخن

      مدل موی شینیون باز، نیمه باز و شلوغ برای عروس

      _

      در این مدل شینیون نیمه باز بخشی از موها بسته و بقیه ی آنها روی شانه ریخته می شوند.مدل شینیون باز هم برای کسانی که موی فر و لختی دارند ایده آل می باشد. بهتراست در فصل تابستان از این مدل مو صرف نظر نمائید.شینیون موی شلوغ در عین شلختگی به موها فرم خاصی می بخشید.

      اپیلاسیون

      دیگر خدمات ما

      _

      برای بهره بردن از خدمات ما شما می توانید با کلیک روی کلمه خدمات مو موارد مربوط به مو را ببینید.

      در آرایشگاه ژیلا صالحی ما به روز ترین متدها را برای شینیون حرفه ای مو در اصفهان در نظر گرفته ایم. در زیر مدلهایی از شینیون توضیح داده شده است.

       اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی ژیلا صالحی

       تماس

       با ما تماس بگیرید

       _