شینیون حرفه ای مو در اصفهان| مدلهای متناسب با هرنوع چهره

صورت گرد: پهلوها را نازک کرده و صورت را طولانی تر کنید

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | صورت بیضی

شینیون حرفه ای مو در اصفهان|صورت مثلثی یا قلبی: حجم روی چانه

صورت مربع: لبه ها را نرم کنید

نکاتی برای همه: محبوب ترین روند

شینیون حرفه ای مو در اصفهان| نکاتی که باید بدانید!

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | انتخاب سبک مناسب!

شکل 1

شکل 2

شینیون حرفه ای مو در اصفهان| مدلهای متناسب با هرنوع چهره

در شینیون حرفه ای مو در اصفهان آرایشگاه مدیس، به ما بگویید چه چهره ای دارید(گرد ، مربع ، بیضی ، قلب … ) ! ما برای شما آشکار خواهیم کرد که مدل مو برای شما ایده آل است یا از کدام یک کاملاً باید از آن جلوگیری نمایید. در اینجاگزینه های کارآمدی از طرف کارشناسان ما ارائه شده است.

مدل موهای عروسی (شینیون موی عروس) که شاید یکی از مهمترین بخش هااز نگاه یک شخص باشد !آن با ذکرکردن به چهره و لباس شخص مشخص می گردد. با این وجود ، علاوه بر ترجیحات شخصی ، ما نباید ملاحظات مهمی را در مورد شکل چهره کنار بگذاریم. بر اساس ویژگی های دوم ، تعدادی گزینش سبک موجوداست ! باید با آرایشگر خود را با دقت ارزیابی نمایید. اگر می خواهید مدل موی عروس برای موهای کوتاه (شینیون موی کوتاه) داراباشید!به عنوان مثال: چه کسی واقعاً خوب است و چه کسی نیست؟ اگر خواستار دانستن مدل مویی کاملی که با لباس عروسی به خوبی پیش می رودبه شاهزاده خانم؟ مدل هایی که برای همه مناسب هستند چیست؟ جواب این سؤال و سؤالات دیگر ، ما آن را از دو متخصص در بخش دریافت کردیم. در آرایشگاه مدیس برای شینیون حرفه ای مو در اصفهان توصیه های مارا کشف نمایید!

صورت گرد: پهلوها را نازک کرده و صورت را طولانی تر کنید

در شینیون حرفه ای مو در اصفهان ، برای عروسهایی که صورت دورانی دارند ! توصیه ما این است که حجم آن را از پهلوها برداشته ! موهای تیره و صاف را برای طولانی تر کردن آن رها کنید. برای عروسانی که نمی توانند از تغییر کیاروسورو و تغییر رنگ چشم پوشی کنند. ترکیب رنگی یک تکنیک استثنایی برای به حاصل شدن نتیجه ای بسیار طبیعی است ! از مناطق سبک تر و روشن تری ساخته شده است که در مناطق تیره تر واقع گردیده.

همچنین بهتر است نوعی کانتورینگ انجام شود . به گونه ای که قسمت فوقانی سر سبک تر باشد و موهایی که در قسمت های صورت قرار می گیرند تیره تر باشد. این به شما امکان می دهد مناطقی از نور و سایه در “مکان های مناسب” ایجاد نمایید. اگر مدل موهای عروسی را برای موهای بلند(شینیون موی بلند) ترجیح می دهید جمع آوری شده یا نیمه جمع آوری شده ! ترفند برای طولانی تر کردن چهره کار روی ریشه های جلوی آن است. بله به شینیون موی بلند ، به سمت مرکز سر هل داده می شود . بله همچنین به تمام مدل موهایی که سبب حجم در مرکز می شوند.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | صورت بیضی

صورت بیضی اغلب با کمال همراه است ، دقیقاً به دلیل اینکه شکلی است که واقعاً منظم به حساب می آید . به همین دلیل ، گزینه ها واقعاً بسیار زیاد هستند ، از مدل های عروس برای موهای شل تا خاص ترین محصولات! به لطف بسیاری از امکانات برش ، که اغلب در این نوع صورت هماهنگ می باشند.

کسی که چهره بیضی دارد و می خواهد چشم و چشم را تأکید کند . می تواند حاشیه ای هم گزینش نماید. به طوری که کمی صورت را در سطح گونه ها ببندیم. همچنین برای افرادی که صورت بسیار دراز دارند می توانید از مدل موهای جمع شده استفاده نمایید !تا زمانی که مو در قسمت تحتانی گردن ثابت باشد . در قسمت جلویی نرم باشد.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان|صورت مثلثی یا قلبی: حجم روی چانه

راز عروسهای مثلثی (یا قلبی) انتخاب یک محصول محکم در ناحیه معبد و در عین حال ایجاد حجم در سطح چانه است. این امر در مورد صورت هایی با گونه و پهنای چشم و فک باریک صدق می کند . اما در صورتی که صورت به طور منظم با هم متناسب باشد . می توانید هر نوع محصول را با چند رشته که صورت را قاب می کند انتخاب کنید . اگر اندازه قسمت بالایی صورت بسیار برجسته تر از چانه است ! بهتر است از مدل موهای عروسی یا برای یک مجموعه نیمه با موهای گشاد در ناحیه چانه(شینیون نیمه باز) گزینش نمایید.

صورت مربع: لبه ها را نرم کنید

صورت مربع اساساً زاویه ای است ! باید از طریق تکنیک هایی که اجازه می دهد تا باریک تر به سمت بالا باشد نرم می گردد. دقیقاً به دلیل اینکه نواحی فوقانی و تحتانی از عرض یکسان برخوردار هستند . عروسهایی با این خصوصیات می توانند با مدل موهای نرم و حجمی به سمت بالا هماهنگی بیشتری داراباشند . درشکل 1 مشاهده می کنید.

شینیون موی شلوغ بسیار نرم نیز بسیار مناسب است . مدل موهای عروسی برای موهای فرفری  و کم مو که به نرم شدن ویژگی ها کمک می کند. همین مفهوم برای کسانی که موهای مستقیم دارند نیز معتبر است.

شکل 1:شینیون حرفه ای مو در اصفهان و صورت مربعی

نکاتی برای همه: محبوب ترین روند

در اصل ، عروسها حلقه ها و فریزی های کم و بیش را انتخاب می کنند .در حالی که امواج نرم مانند امواج ساحل بسیار محبوب هستند . بسته به نوع صورت شما می توانید  با بهره گیری از حرکت این فرهای طبیعی که شبیه موج های دریا هستند .در شکل 2 مشاهده می کنید.

از مدل های نیمه جمع شده یا نرم جمع شده استفاده کنید. همچنین بخاطر داشته باشید که مدل مو فقط به چهره ربطی ندارد بلکه باید با کل بدن عروس هماهنگ باشد.

شکل 2:شینیون حرفه ای مو در اصفهان ومحبوب ترین روند

شینیون حرفه ای مو در اصفهان| نکاتی که باید بدانید!

بنابراین در شینیون حرفه ای مو در اصفهان،اگر قدبلندی ندارید ، بهتر است موها را به سمت بالا جمع کنید. برعکس ، اگر شما زنانی بسیار قدبلند هستید ، ترجیحاً محصول کم محصول را گزینش نمایید. سرانجام ، اگر پشتی نسبتاً واضحی دارید ! بهتر است برای ایجاد هماهنگی ، تمام حجم را روی سر ایجاد نمایید.

به یاد داشته باشید که عکس های عروسی ، حجاب و دسته گل را به آرایشگر خود بیاورید !

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | انتخاب سبک مناسب!

اما مهمتر از همه فراموش نکنید که توضیح دهید که چه سبکی را انتخاب کرده اید! یا چه رنگهایی غالب در روز عروسی شما خواهد بود. اینها عناصر بسیار مفیدی برای گزینش در کنار آرایشگر مدل موهای مناسب برای صورت ! سبک و روحیه عروسی شما هستند. در آخر توجه داشته باشید که علاوه بر مو (شینیون حرفه ای مو در اصفهان)، تکمیل آماده سازی با خاص ترین ترین لوازم آرایش نیز بسیار مهم است.

شینیون

شینیون حرفه ای موشینیون حرفه ای مو در اصفهانشینیون حرفه ای مو در اصفهان متناسب چهرهشینیون مو برای صورت بیضیشینیون مو برای صورت مربعشینیون مو برای صوورت گردشیینون مو متناسب برای چهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *