شینیون حرفه ای مو در اصفهان

شینیون حرفه ای مو در اصفهان


هرچه کثیف تر باشید، موهایتان قشنگ تر خواهد شد!

چگونه موهامو گوجه ای شلوغ بزنم؟

جای آن را عوض کنید!

حساسیت به خرج ندهید.

قبل از اجرا، یکبار امتحان کنید.

شکل 1 شینیون حرفه ای مو در اصفهان | شینیون گوجه ای شلوغ

شکل 2 شینیون مو دخترانه | شینیون گوجه ای شلوغ

شینیون حرفه ای مو در اصفهان با آرایشگاه مدیس | شینیون شلوغ گوجه ای

تعطیلات نوروز را پیش رو داریم؛ و این یعنی مهمانی پشت مهمانی! سایه های رنگارنگ، لاک های طرح دار، لباس های زرق و برقی و …! و البته موها، مهمترین قسمت چهره ی فرد. اگر شما هم از افرادی نیستید که با نگاه کردن به یک ویدیو؛ بتوانید به راحتی دستورالعمل ها را روی موی خود اجرا کنید؛ و یک مدل موی ترگل ورگل دربیاورید، ما برای شما روش بهتری داریم. شینیون شلوغ گوجه ای! این مدل مو با دو حرکت ساده در کمترین زمان به دست می آید. مهمتر اینکه هرچه شلوغتر و شلخته تر باشد، بهتر بنظر می آید! پس اگر حوصله صرف وقت زیادی جلو آینه را ندارید، ما آموزش شینیون حرفه ای جدید برای شما داریم.

هرچه کثیف تر باشید، شینیون مو دخترانه تان قشنگ تر خواهد شد!

البته نمی شود قبل از یک مهمانی دوش نگیرید! ولی خب ترجیحا برای مدل موی گوجه ای شلوغ، همان روز به حمام نروید. یک روز قبل تر دوش بگیرید تا موهایتان آماده ی اجرای این مدل مو باشد. اگر هم از آن دسته از آدم ها هستید که حتما قبل از مهمانی باید دوش بگیرید؛ مقداری تافت موهای شما را مقداری کثیف و آماده میکند. شینیون حرفه ای مو در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | چگونه موهامو گوجه ای شلوغ بزنم؟

برای داشتن یک شینیون مو دخترانه:

  1. سر خود را برعکس کنید تا موهایتان پایین بیفتد. حال شروع کنید قسمت پشت موها را شانه کنید. این کار به گوجه ی شما حجم می دهد. بهتری است از قبل به موها کمی روغن یا کریستال بزنید که موهایتان براق بنظر آید.
  2. بعد از شانه زدن پشت موها، موها را در ارتفاعی که میخواهید گوجه ای کنید، مانند شکل 1 جمع کنید. سعی کنید تمام موهای را بگیرید که پس از اتمام موهایتان نامرتب نباشد.
شینیون حرفه ای مو در اصفهان | شینیون گوجه ای شلوغ

شکل 1 شینیون حرفه ای مو در اصفهان | شینیون گوجه ای شلوغ

  1. موها را با کش ببندید.
  2. حال موهایی را که به صورت دم اسبی بسته اید، شانه کنید. اگر موهایتان تمیز است، مقداری تافت (کم) به موهایتان بزنید تا کمی حالت شلختگی و کثیفی به خود بگیرد!
  3. حال موهای دم اسبی را بپیچانید و آن را دور کش جمع کنید. هر چه شل تر و شلخته تر این کار را انجام دهید بهتر است.
  4. در آخر با گیره های سنجاقی و سوزنی مو را ثابت کنید.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

جای آن را عوض کنید!

موی گوجه ای یک شینیون دخترانه ساده است؛ ولی بنظر من هیچ دو موی گوجه ای شبیه هم نیستند! موی خود را بالا و پایین کنید تا مناسب ترین جا را برای گوجه خود پیدا کنید. بسته به آرایش و لباسی که میپوشید، جای قرار گرفتن آن می تواند متفاوت باشد. از امتحان کردن نترسید و ببینید چقدر شلوغ و چقدر بالا برای شما مناسب است.

موی گوجه ای خیلی بالا گردن شما را در معرض دید قرار می دهد؛ و خیلی جوان پسند و در حقیقت یک شینیون بسته دخترانه است. اگر سن و سالی از شما گذشته و میخواهید جا افتاده تر بنظر بیایید، موی گوجه ای بالا برای شما توصیه نمی شود. گرچه شما هنوزم میتوانید مو های خود را گوجه ای بزنید. تنها کافیست کمی آن را پایین تر بیاورید. شینیون حرفه ای مو در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

حساسیت به خرج ندهید.

نکته اصلی درباره این مدل مو این است که شلوغ و شلخته باشد؛ بنابراین هیچ معیاری برای خوب یا بد بودن آن وجود ندارد.

اگر پس از اتمام کار فکر میکنید به اندازی کافی شلوغ نشده است؛ میتوایند مانند شکل 2 چند طره مو را از آن جدا کنید و بگذارید آویزان بمانند. این مدل صورت شما را بیشتر در معرض توجه قرار می دهد.

شینیون مو دخترانه | شینیون گوجه ای شلوغ

شکل 2 شینیون مو دخترانه | شینیون گوجه ای شلوغ

اگر نمیخواهید گوجه ی شما شل باشد، هنگام جمع کردن موها سر خود را کاملا به عقب خم کنید؛ در این حالت مو ها را جمع کنید و با کش ببندید. موی گوجه ای تقریبا برای هر قد مویی قابل اجرا است. برای انجام یک شینیون ارزان در اصفهان اما با کیفیت و بروز، به آرایشگاه مدیس مراجعه کنید.

قبل از اجرا، یکبار امتحان کنید.

نکته یی که درباره تمامی مدل موهای خانگی وجود دارد؛ این است که احتمال دفعه اول، آنگونه که میخواهید از آب در نمی آید؛ بنابراین دو ساعت قبل از مهمانی، وقتی لباس پوشیده و آرایش کرده اید و فقط قسمت موها باقی مانده؛ وقت خوبی برای اجرای ایده های جدید نیست. شینیون حرفه ای مو در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

توصیه من این است که هر از گاهی که در منزل بیکار هستید؛ تعدادی ویدیو یا عکس ببینید و در همان موقع روی موها اجرا کنید. بعضی ویدیو ها و عکس ها صرفا تزیینی اند! یعنی فقط در صورت حرفه ای بودن و تمرین مداوم میتوانید چنین مدل مویی درست؛ بنابراین گول عبارات «مدل مو در یک دقیقه»، «آسانترین مدل موها در منزل برای مهمانی» و … را نخورید. اگر دنبال یک آرایشگاه خوب برای شینیون در اصفهان هستید، مدیس را انتخاب کنید.

شینیون

شینیون بستهشینیون بسته شلوغشینیون حرفه ای موشینیون حرفه ای مو در اصفهانشینیون دخترانهشینیون شلوغشینیون شلوغ بستهشینیون گوجه ایمدل شینیون شلوغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *