شینیون حرفه ای مو در اصفهان

شینیون حرفه ای مو در اصفهان


شینیون حرفه ای مو در اصفهان – تفاوت بین bun و شینیون

در آرایشگاه مدیس به‌روزترین مدلهای شینیون حرفه ای مو در اصفهان را برای شما مناسب با نوع مجلس! سمت شما و نوع موهای شما در نظر می‌گیریم. در این مقاله تفاوت های شینیون و bun را برایتان آورده ایم.

مردم اصطلاحات “(مدل موی گوجه‌ای)BUN” و “شینیون” را خیلی شنیده‌اند. اما آیا این دو قابل تعویض هستند؟ نه،حداقل در انگلیسی نیست. “Chignon” کلمه فرانسوی “bun” است. اما در کاربرد آمریکایی و انگلیسی آن‌یک اصطلاح اختصاری است. از اصطلاح “chignon du cou” یا “bun at nape the گردن” گرفته‌شده است.

با سوءاستفاده از فرانسوی‌ها ، می‌توان به‌راحتی پی برد که چرا این‌قدر سردرگمی وجود دارد. هرچند نگران نباشید! شما می‌توانید یک متخصص در مورد تفاوت‌های این دو باشید: تمام آنچه شما نیاز دارید آغازگر سریع ما است. این طولانی و کوتاه از آن است: در شکل مجلل‌تر، درحالی‌که بسیاری از شینیون BUN است. چند BUN در کنار هم هستند. مدل موی گوجه‌ای می‌تواند در هر نقطه بر روی سر شما باشد. شما می‌توانید بسیاری از آن‌ها را به‌طور هم‌زمان بپوشید. شما می‌توانید آن‌ها را دور گوش خود حلقه بزنید مانند BUN های کوچک Sailor Moon بر روی تاج خود چسبانده‌اید. هر چه که باشد، شینیون شلوغ است.

از طرف دیگر شینیون‌ها به‌طور سنتی بر روی سرپوشیده شده‌اند. آن‌ها رسمی‌تر به‌حساب می‌آیند. شما فقط کل طول موهای خود را می‌پوشید.

شینیون یا Roll

تفاوت قابل‌توجه دیگر؟ موها همیشه در اطراف خود پیچیده می‌شود. خواه در یک مرکز پیچیده باشد و یا بافته باشد. Chignons بااین‌حال، لزوماً چنین نیست. ممکن است آن‌ها را به‌راحتی در زیر یک سنجاق مرکزی یا لوازم جانبی مو دیگر بسازید.

بنابراین، درحالی‌که “شینیون حرفه‌ای مو در اصفهان” ازنظر فنی فقط به معنی یک bun کم است. این کلمه در حال حاضر حاوی مفاهیم رسمی و سبک‌های مختلف است.

Roll و Chignon تفاوت چیست؟

  • رول | chignon |

ازنظر اسم‌ها تفاوت بین رول و شینیون در این است که رول عمل نورد! یا حالت نورد در هنگام غلتیدن chignon یا پیچ‌وتاب موهای پوشیده شده در طناب گردن است.

یک bun همان‌طور که یک رول فعل است (ergative) برای چرخش با چرخاندن بیش‌ازحد و بیش از آن. حرکت با فعال کردن یک محور؛ به جلو حرکت می‌کند و باعث می‌شود روی یک سطح پشتیبان چرخانده شود.

twist و Chignion تفاوت چیست؟

پیچش | chignon |

ازنظر اسم‌ها تفاوت بین پیچ‌وتاب و شینیون در این است که پیچ‌وتاب یک نیروی پیچش است. درحالی‌که chignon به‌صورت رول یا پیچ‌وتاب موهای پوشیده شده در نوک گردن است.

یک bun به‌عنوان پیچش فعل برای بستن موها به‌وسیله کش و… می‌باشد.

آخرین bun های شینیون ازنظر سبک و رنگ با هر آنچه قبلاً دیده‌ایم بسیار متفاوت است! در آرایشگاه مدیس از نمونه کارهای آماده می‌توانید مدل شینیون حرفه ای مو در اصفهان را انتخاب نمایید. سبک ساده اما خیره‌کننده، با جدیدترین سایه‌های بژ و خاکستری-بلوند ایجاد الگوهای زیبا در موهای قهوه‌ای. آخرین لوازم موهای گل جواهر را نیز مشاهده خواهید کرد.

سبک کلاسیک شینیون

اگر شما از سبک کلاسیک شینیون حرفه ای مو در اصفهان برای جشن عروسی خود (شینیون عروس) استفاده می‌کنید. تمایل به دید اضافی از جذابیت دارید، این چرخش‌ها روشی است که باید انجام دهید. آن‌ها به‌سادگی بهترین مدل شینیون عروسی شمارا شامل می‌شوند. نکته دیگری که از این ظاهر لذت می‌بریم؟ این قطعاً کلاسیک است! در شکل 1 مشاهده می‌کنید.

شینیون برای زنان دارای موهای معمولی مجعد، مزایای زیادی در مورد طرح‌های خیره‌کننده دارند. بااین‌وجود، شینیون موهای شما مشکل است. به‌عنوان یک نتیجه از سیم‌پیچ‌ها، ریزش آن به‌اندازه خیلی طولانی‌تر طول می‌کشد. برای یک مراسم عروسی، این ظاهر نه‌تنها یک نوع نخواهد بود. بلکه مطمئناً دوست‌داشتنی خواهد بود زیرا ازنظر شما معمولاً چنین است.

مدل موهای عروسی (شینیون حرفه‌ای مو در اصفهان) بسیار مهم است زیرا وقتی ازدواج می‌کنید، نگاه‌ها سمت شماست!

شینیون حرفه ای مو در اصفهان و سبک کلاسیک

شکل 1: شینیون حرفه‌ای مو در اصفهان و سبک کلاسیک

Bun های ناز شینیون خاکستری

در اینجا یکی دیگر از سبک‌های جدید نازک خامه شینیون جدید! با بخش‌های پیچیده بر روی موهای با طول متوسط و شینیون موی نازک ایجاد گردیده است. این بند دارای یک bun کوچک است که پیچ‌وتاب‌های فوق‌العاده‌ای درحرکت نامتقارن است. رشته‌های گشاد صورت و پهلوها را برای نوعی پارچه ابریشمی گاه‌به‌گاه در بلوز خاکستری مرسوم، نرم و نرم می‌کند. برای دیدن یک مهمانی، یک سنجاق زیبا از جواهرات گل اضافه کنید!

شینیون حرفه‌ای مو در اصفهان برای موهای متوسط

در آرایشگاه مدیس یکی دیگر از سبک‌های جدید شینیون مو و زیبا با بخش‌های پیچیده بر روی موهای متوسط را دارا می‌باشیم. در شکل 2 خواهیم دید.

این بند دارای یک bun کوچک است که پیچ‌وتاب‌های فوق‌العاده‌ای درحرکت نامتقارن است. برای رفتن به یک مهمانی، به شینیون یک سنجاق زیبا از جواهرات گل اضافه کنید!

شینیون حرفه ای مو در اصفهان برای موهای متوسط

شکل 2: شینیون حرفه ای مو در اصفهان برای موهای متوسط

شینیون حرفه ای مو در اصفهان در عروسی

اگر مدل های عروسی را ترجیح می دهید، می توانید موهای نیمه بلند را با فرهای گشاد انتخاب کنید. اینها برای مراسم های ساحلی ایده آل هستند. به شما اجازه می دهند اگر می خواهید لباس دیگری را برای پذیرایی بعد از عروسی مذهبی داشته باشید، راحت تر تغییر دهید.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان بر روی موهای باب

  • اگر موی باب دارید، با مدل جدید عروسی موجدار استثنایی به نظر می رسید. عروس هایی که دارای باب های شانه هستند! با این سبک های مدرن حجم بیشتری به دست می آورند. همین امر سبب می شود آنها برای مراسم در باغ مناسب باشند. شینیون حرفه ای مو در اصفهان

شینیون

شینیون حرفه ای موشینیون حرفه ای مو برای موهای متوسطشینیون حرفه ای مو در اصفهانشینیون حرفه ای مو در اصفهان بر موی موهای بابشینیون حرفه ای مو در عروسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *