شینیون حرفه ای مو در اصفهان

شینیون حرفه ای مو در اصفهان


انواع اکستنشن مو کدامند؟

کدام نوع اکستنشن برای شما مناسب است؟

قیمت اکستنشن مو چقدر است؟

شکل 1 شینیون حرفه ای مو در اصفهان | نمونه ای از موی سالم و پرپشت

شکل 2 شینیون موی کوتاه | اکستنشن های موقت و نیمه موقت

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | اکستنشن مو و انواع آن

با اطمینان می گویم که کوتاه کردن موها بسیار وسوسه انگیز است؛ حمام راحت، سادگی در آماده شدن برای مهمانی ها، زیبایی و جذابیت و…؛ همگی از مواردی است که نمیتوان به سادگی از آنها چشم پوشی کرد. از طرفی داشتن موی بلند گاهی نیاز مبرم است! برای مثال خیلی کم پیش می آید که شما با موی کوتاه؛ در یک لباس ماکسی بتوانید شیک و جذاب بنظر برسید! یا بتوانید یک شینیون موی عروس یا شینیون موی کوتاه مناسب مجالس پیدا کنید! متاسفانه در چنین مواردی حسرت موهایی که کوتاه کرده اید را می خورید. امروزه مشکلی نیست که آدمیان از پس حل کردن آن برنیامده باشند. اکستنشن مو چاره ی این مشکل است.

در مورد اکستنشن، کاملا ضرب المثل «هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری» صادق است؛ توقع نداشته باشید که با پرداخت مقداری ناچیز، مویی قشنگ و ابریشمی مانند شکل 1 بدست آورید!

اطلاعات این متن از بیوشیمیدان اسبق و اکستنشن کار مشهور لندنی؛ Sara McKenna گرفته شده است. شخصی متخصص در زمینه شینیون مو ساده و …؛ شخصی که بسیاری از سلبریتی ها موهایشان را به دست او سپرده اند؛ و در سالنش کار اکستنشن انجام داده اند. شینیون حرفه ای مو در اصفهان در آرایشگاه مدیس.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | نمونه ای از موی سالم و پرپشت

شکل 1 شینیون حرفه ای مو در اصفهان | نمونه ای از موی سالم و پرپشت

انواع اکستنشن مو کدامند؟

اکستنشن مو انواع مختلفی دارد که همگی در 3 دسته اصلی دسته بندی می شوند:

  1. موقت (اعتبار بصورت روزانه یا نهایتا یک هفته)

انواعی مانند موهای گیره ای، موهای دسته ای و … از انواع موقت اکستنشن هستند. از این نوع اکستنشن در انواع حالت دهی به مو، شینیون موی بلند نیمه باز و… استفاده می شود.

  1. نیمه موقت (اعتبار به مدت 6 الی 8 هفته)

اکستنشن نیمه موقت عموما به کمک چسب به موها وصل می شود. این نوع اکستنشن ها از نوع قبلی ریز تر اند؛ لذا شما به تعداد بیشتری از آنها نیاز دارید. این نوع اکستنشن ها وقتی موهایتان را باز میگذارید، کاملا طبیعی به نظر می رسند.

  1. دائمی (اعتبار برای چندین ماه)

در این نوع اکستنشن، شاخه های کوچک مو به صورت یکی یکی به موها وصل می شوند.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | کدام نوع اکستنشن برای شما مناسب است؟

خب این کاملا به خود شما بستگی دارد. نوع موقت در شکل 2 برای مجالس و مناسبت ها کاملا مناسب است. برای افرادی که موهای خود را دوست دارند اما میخواهند در مجالس یک شبه نیز بدرخشند. موهای کلیپسی گزینه های خوبی هستند؛ چرا که خودتان به راحتی میتوانید آنها را وصل کنید؛ و شما را از دردسر نوبت گرفتن و آرایشگاه رفتن خلاص می کنند. آرایشگاه مدیس انواع شینیون حرفه ای مو در اصفهان را برای شما انجام میدهد.

شینیون موی کوتاه | اکستنشن های موقت و نیمه موقت

شکل 2 شینیون موی کوتاه | اکستنشن های موقت و نیمه موقت

اکستنشن دائم مناسب افرادی ست که مدت زیادی است موهای خود را کوتاه کرده اند؛ و هرچه صبر می کنند موهایشان بلند نمی شود! اکستنشن و شینیون موی کوتاه، با موی طبیعی یا مصنوعی؟

قطعا انتخاب موهای طبیعی برای اکستنشن بهتر است. به موهای مصنوعی نمی شود زیاد اطمینان کرد! همچنین توصیه من این است که اکستنشن مو را وقتی انجام دهید که جیب هایتان کاملا سنگین است! چرا که هرچه پول بیشتری بپردازید، موی با کیفیت تری میخرید! عموما موهای طبیعی رنگ نشده به عنوان اکستنشن استفاده می شود و طبیعتا گران ترین نوع مو است!

عمده ترین مشکل موی مصنوعی این است که به شکل غیر طبیعی براق است! همچنین نمیتوان به خوبی با سشوار یا اتومو آن را حالت داد. موی مصنوعی نسبت به موی طبیعی وزن سبک تری دارد؛ بنابراین در حرکات سریع هماهنگی لازم را با موی طبیعی شما ندراد! همه ی این موارد باعث می شود که موی اکستنشن از نوع مصنوعی، معلوم باشد! مشکل دیگر موی اکستنشن مصنوعی این است که؛ این موها عموما در یک سری رنگ مشخص تولید می شوند؛ و مانند موهای طبیعی طیف رنگی گسترده ندارند؛ بنابراین ممکن است رنگ متناسب با موی خود را در میان موهای طبیعی نتوانید پیدا کنید. شینیون حرفه ای مو در اصفهان در آرایشگاه مدیس.

قیمت اکستنشن مو چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو در سالن های زیبایی مختلف آنقدر متنوع است؛ که حتی در اصفهان هم نمی توان یک قیمت دقیق برای آن تعیین کرد! اکستنشن موی دائم نسبت به دو نوع دیگر قیمت بیشتری دارد؛ چراکه زمان بیشتری برای نصب آن صرف می شود. بطور متوسط 2 الی 3 ساعت زمان برای نصب اکستنشن یک موی کامل نیاز است؛ بنابراین شما قسمتی از هزینه را بابت دستمزد کارپرداز پرداخت می کنید. عین وقتی که می خواهید شینیون مو دخترانه انجام دهید؛ و هزینه زیادی بابت دستمزد پرداخت می کنید! همچنین قسمت عمده ای از هزینه در اکستنشن، بابت خرید موهاست! از این جهت اکستنشن مو نسبتا کار پرخرجی است.

اگر تصمیم به انجام اکستنشن مو دارید، تحقیقات را شروع کنید؛ و یک مرکز تخصصی برای این کار پیدا کنید. امروزه از طریق ایسنتاگرام یا گوگل میتوان به راحتی اطلاعات را استخراج کرد. پس از انتخاب مکان، زمانی را هماهنگ کنید و جهت گرفتن مشاوره به آنجا مراجعه کنید. در این جلسه مشاوره، فرد متخصص با مشاهده جنس، حجم و … موهای شما؛ یک سری اطلاعات و قیمت حدودی میتواند به شما بدهد. بهتر است که پس از انجام اکستنشن بر روی کل موها، بصورت امتحانی اکستنشن را روی قسمت کوچکی از موهای خود اعمال کنید.

آرایشگاه مدیس انواع خدمات حرفه ای از جمله شینیون حرفه ای مو در اصفهان، گریم سه بعدی، لایت مو و… را انجام میدهد.

شینیون

اکستنشناکستنشن دائماکستنشن مواکستنشن موقتشینیون حرفه ای موشینیون حرفه ای مو اصفهانشینیون حرفه ای مو در اصفهانشینیون مو سادهشینیون موی بلند نیمه بازشینیون موی عروسشینیون موی کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *