شینیون مو حرفه ای در اصفهان

شینیون مو حرفه ای در اصفهان


شینیون مو حرفه ای در اصفهان | این شینیون، شینیون که می گویند چیست؟

چگونه موهایم را شینیون کنم؟

شینیون مو گوجه ای بالای سر

زمستان و موها

موهای دم اسبی در بالای سر

بافت آفریقایی

شکل 1 شینیون حرفه ای مو در اصفهان| شینیون عروس

شکل 2 شینیون مو گوجه ای

 

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | اعجاز شینیون های ساده ولی شیک!

اگر به دنبال مدل مویی ساده ولی چشمگیر برای عروسی یا مهمانی هستید، شینیون را امتحان کنید.

هنگام رفتن به مهمانی یا عروسی، برای اکثر خانم ها، درست کردن موهایشان معضل بزرگی است. چه موهایتان بلند باشد چه کوتاه، چه صاف باشد چه فر، بازهم برای نمیتوانید برای موهایتان تصمیم بگیرید. در اینجا توضیحاتی درباره شینیون مو می دهیم و انواعی را باهم می بینیم. خوبی شینیون این است که در عین سادگی و زیبایی میتواند خیلی هم آسان و قابل اجرا باشد. مدل هایی که اینجا هستند همگی DIY هستند، یعنی خودتان میتوانید به سادگی آن ها را انجام دهید.

شینیون حرفه ای مو در اصفهان | این شینیون، شینیون که می گویند چیست؟

ابتدا بیایید از نظر معنایی این کلمه را برسی کنیم. کلمه شینیون (chignon) ریشه فرانسوی دارد. عبارت اصلی که این کلمه از آن گرفته شده “chignon du cou” به معنی «پشت گردن» است؛ و این دقیقا همان جایی است که شینیون قرار می گیرد. در حقیقت شینیون یک مدل بستن گوجه ای مو می باشد؛ به اشکال ساده، شلخته؛ باز؛ نیمه باز و … . اگر نمیدانید موهای خود را بالا ببندید یا پایین، شینیون میتوانید حد وسطی برای شما عرضه کند! بنظر من بهترین چیز درباره شینیون حرفه ای مو این است که ترکیبی است از ظرافت و مدرنیته! ترکیبی که کمتر دیده ایم حاصل شود.

شینیون حتی برای عروس ها نیز گزینه خیلی خوبی است. با هر مدل لباسی همخوانی دارد؛ هر شخصتی میتواند نوعی را که با شخصیت و علاقه اش مچ شود پیدا کند. می توانید انواع کلیپس، باندانا و … را نیز به شینیون خود اضافه کنید. در شکل 1 عروس هایی را می بینید که در روز عروسی خود شینیونی ساده را برگزیده اند. برای انجام شینیون مو در اصفهان به مدیس مراجعه کنید!

شینیون حرفه ای در اصفهان| شینیون عروس

شکل 1 شینیون حرفه ای در اصفهان| شینیون عروس

همانطور که می بیند شینیون انتخاب تماما مناسبی برای عروس ها می باشد. زیبایی نهفته در شینیون ها با کمی صبر به راحتی آشکار می شود.

چگونه موهایم را شینیون کنم؟

من به شما اطمینان میدهم که بارها موهای خود را ناخواسته شینیون کرده اید! زیر مقنعه، هنگام رفتن به باشگاه، وقت مطالعه و … پس این کار در حقیقت بسیار آسان است و به ابزار خاصی نیاز ندارد. پایه اصلی شینیون ها بدین صورت است که باید موهای خود را با کش بصورت شل ببندید. سپس اعمالی را روی این موی بسته شده انجام دهید؛ مثلا آن را به صورت گره دربیاورید، اطراف آن را شلخته کنید و … سادگی شینیون را میتوانید با آویختن گل یا تاج سر و … برطرف کنید. شینیون حرفه ای مو در اصفهان با آرایشگاه مدیس.

شینیون مو گوجه ای بالای سر

تصور کنید یک روز سخت کاری را پشت سر گذاشته اید، در راه منزل باران موهایتان را خیس کرده است؛ و به خانه که می رسید مهمان دارید! بنابراین با موهای آشفته به خانه می رسید و هیچ وقتی ندارید که برای مهمانی آماده شوید. در این مواقع ساده ترین راه شیک و مجلسی بنظر رسیدن، استفاده از یک شینیون گوجه ای است. مو گوجه ای برای تمامی مناسبات از مهمانی عصرانه گرفته تا اجرای رقص باله و حتی مراسم عروسی، مناسب است.

وقتی موهای خود را به صورت گوجه ای بالای سر بستید، نگران بهم ریختن آن نباشید. موهای گوجه ای اکر درست بسته شوند، تحت هیچ شرایطی باز و بهم ریخته نمی شوند. این چیزی است که عروس ها اکثرا در شب عروسی نگران آن هستند. انجام انواع شینیون حرفه ای مو در اصفهان توسط آرایشگاه مدیس. این شینیون را در شکل 2 مشاهده می کنید.

شینیون مو گوجه ای

شکل 2 شینیون مو گوجه ای

زمستان و موها

سپری کردن هوای سرد، دوره ی سختی برای موهاست؛ اما این بدین معنی نیست که شما هرجا می روید باید شال یا کلاه داشته باشید! میتوایند موهای خود را صورت دم اسبی بلند، گرد و گوجه ای ببندید!

موهای دم اسبی در بالای سر

از انواع شینیون مو ساده همین مدل است. این مدل مو مدل مورد علاقه Ariana Grande است. در اکثر کنسرت ها میبینیم که موهای بلند خود را به صورت دم اسبی بسته است! مدلی راحت که با بستن موها بالای سر و سفت کردن آن با یک کلیپس، انجام می گیرد. مدل مویی که در دهه 60 در آمریکا بسیار محبوب بود.

بافت آفریقایی

بافت های افریقایی بافت های ریزی هستند که از کف سر شروع می شوند. نیروی وارد شده به موها در این بافت ها، نسبت به بافت های معمولی کمتر است. عموما در این بافت ها در قسمت های جلویی از مو سر خود فرد و در ادامه از اکستنشن استفاده می شود. شما حتی میتوانید با این بافت ها بخوابید! بدون اینکه اذیت شوید یا بدون اینکه بهم ریخته یا شل شوند! همچنین می توانید با لمه، مهره و … این بافت ها را تزیین و زیباتر کنید. آرایشگاه مدیس مجری انواع شینیون حرفه ای مو در اصفهان.

شینیون

آرایشگاه شینیون موآرایشگاه شینیون مو اصفهانچگونه خودم موهامو شینیون کنمچگونه موهامو شینیون کنمشنیون موشینیون آسان موشینیون حرفه ای اصفهانشینیون حرفه ای موشینیون حرفه ای مو در اصفهانشینیون سادهشینیون شلوغشینیون مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *