درباره ما
_

سالن زیبایی مدیس

_

در سالن زیبایی مدیس افراد پروفشینال ما به موهای شما با رنگ هایی که درصد کمتری از آمونیاک دارد و بدون آسیب رساندن به ریشه مو جلوه ی خاصی می بخشند. پرسنل ما با مشاوره ی رایگان به شما عزیزان رنگ ایده آل متناسب چهره و رنگ پوست را به شما معرفی می کنند.

خدمات
_

خدمات ما

_
بالیاژ

بالیاژ

_

رنگ مو شامل: بالیاژ، لایت حرفه ای، آمبره، سامبره میباشد. بالیاژمو از جدیدترین تکنیک رنگ مو در جهان می باشد. بالیاژ فقط رنگ مو نیست و تکنیکی حرفه ای برای لایت نمودن مو می باشد!

لایت

لایت مو

_

در سالن زیبایی مدیس خدماتی ازجمله: های لایت و لولایت مو صورت می پذیرد. هایلایت در موهای تیره ظاهر زیباتری دارد ولی لولایت در موهای در موهای روشن جلوه ی زیباتری دارد البت این امر را تجربه ثابت کرده و دارای از قانون خاصی پیروی نمی کند.

آمبره

آمبره

_

در سالن زیبایی مدیس یکی از تکنیک هایی که برای رنگ نمودن مو استفاده می گردد آمبره می باشد. آمبره و سامبره تکنیک هایی می باشد برای روشن نمودن موهای شما. رنگ تیره ی موها در مدل آمبره از ریشه ی مو شروع می گردد و رنگ ساقه ی مو روشن تر می باشد.

سامبره

سامبره

تکنبیک سامبره از آمبره کمی به روز تر می باشد. سامیره نیز ترکیبی از روش بالیاژ و آمبره می باشد. این روش نیز مانند آمبره رنگ تیره از ریشه ی موها شروع می گردد و در ساقه ی مو رنگ روشن می گردد ولی روشنایی به صورت ملایم تر تغییر می کند. موها باید در این تکنیک به درستی های لایت گردند و شما عزیزان در سالن زیبایی مدیس می توانید از این امر آسوده خاطر باشید.

زیبایی
_

گالری

_

اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی مدیس

تماس

با ما تماس بگیرید

_