درباره ما
_

سالن زیبایی مدیس

_

سالن زیبایی مدیس دارای خدماتی درزمینه های: پوست، مو، طراحی ناخن، تتو، اصلاح ابرو و صورت، میکاپ خدمات ارزنده ای را برای شما عزیزان دارد.

خدمات
_

خدمات ما

_

وکس و

اپیلاسیون

 

میکاپ و

گریم

طراحی 

ناخن

خدمات

مو

اصلاح ابرو و صورت

تاتو

ابرو

خدمات

خدمات اصلی ما

_

یکی از عمده ترین خدمات ما مشاوره رایگان رنگ موی ایده آل برای شما و آرایش متناسب با چهره ی شما عزیزان می باشد. شما می توانید با مدیس و ایده های خلاق افراد پروفشینال ما در زمینه ی مدو فشن در مجالس بدرخشید.

تیم

تیم ما

_

در سالن زیبایی مدیس هنرمندان ما با بهترین خلق و خو و چیره دستی در کار خود منتظر حضور گرمتان و ارائه خدمات برای داشتن چهره و پوستی زیبا و موهایی جذاب می باشد. در مدیس کلیه خدمات با در نظر گرفتن همه نکات بهداشتی ومطابق میل مشتری صورت می پذیرد. با مدیس جذاب تر از قبل باشید!

اپیلاسیون

وکس و اپیلاسیون

_

در سالن زیبایی مدیس افراد پروفشینال ما در نظر گرفتن حساسیت های اشخاص از با کیفیت ترین محصولات برای داشتن پوستی لطیف و بدون مو خدماتی در این زمینه عرضه میدارد.

میکاپ عروس

میکاپ و گریم عروس

_

در سالن زیبایی مدیس، در خاص ترین روز زندگی خانم های زیبا می توانند بدون نگرانی، با چهره ی زیباتر و میکاپ حرفه ای در مجلس نگینی درخشنده باشند.

طراحی

طراحی ناخن

_

سالن زیبایی مدیس برای زیباتردیده شدن دستان و ناخن هایتان با به روزترین مدلهای روز منتظر حضور گرمتان می باشد.

اکستنشن

اکستنشن مو

_

داشتن موهایی بلند و حجیم از خواسته های هر خانم جوان می باشد. در سالن زیبایی مدیس موهایی بلند و حجیم داشته باشید!

بوتاکس

بوتاکس مو

_

در سالن ما بوتاکس مو نیز انجام میگیرد. افراد پروفشینال ما با به کارگیری بهترین مواد به موهای شما شفافیت و درخشندگی خاصی را هدیه می دهند.

شنیون

شنیون مو

_

ما با استفاده از به روزترین مدلهای موجود در دنیای مدو فشن ایده آل ترین شنیون را با توجه به نوع و اندازه مو برای شما در نظر می گیریم.

رنگ

رنگ

_

در سالن زیبایی مدیس افراد پروفشینال ما به موهای شما بدون آسیب و استفاده از رنگهای بدون آمونیاک و دکلره کردن با روش حرفه ای زیبایی خاصی می بخشند. رنگ کردن مو شامل خدماتی از جمله: بالیاژ، آمبره، سامبره، لایت می باشد.

اصلاح ابرو

تتو و اصلاح ابرو

_

در سالن زیبایی مدیس خدماتی نظیر تتو و اصلاح ابرو نیز انجام میگیرد. یکی از مهم ترین عضوهای صورت می تواند ابروی افراد باشد که هنرمندان ما با به‌روزترین تکنیک ها به ابروهای شما ایده آل ترین حالت را متناسب با چهره ی شما می دهند.

سه بعدی

گریم سه بعدی

_

در میکاپ و گریم بهتر است گریم به صورت حرفه ای انجام گیرد و خطوط گریم نمایان نباشد. با گریم سه بعدی می توانید از کاری دقیق و ظریف بهره‌مند گردید.

اصفهان ، خیابان برازنده – تقاطع سوم روبروی فروشگاه افق کوروش – جنب آشپزی پدیده ، سالن زیبایی مدیس

تماس

با ما تماس بگیرید

_