بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | ژیلا صالحی

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | modisbeauty


رنگ و لایت | بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان

عنوان بهترین کوتاهی مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده امیر ضیایی
تعداد کلمات 900
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

 

فهرست مطالب:

ما آماده ایم که بهترین تکنیک های آرایشگری را به شما معرفی کنیم:

4 مورد از لوازمی که برای آرایشگری مورد نیاز است:

شکل مو و رنگ مو چه تاثیری بر ظاهر دارد؟

بهترین کوتاهی مو زنانه | تاثیر صورت گرد و مدل مو؟

مدل مو متناسب با صورت مربعی چه تاثیری بر زیبایی دارد؟

رنگ مو و تاثیر موی مثلثی بر چهره افراد چیست؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1: بهترین کوتاهی مو زنانه

شکل 2: رنگ مو

 

ما آماده ایم که بهترین تکنیک های آرایشگری را به شما معرفی کنیم:

ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که به خاطر مشغله های مالی دوست نداشته باشید به آرایشگاه بروید. و زیر نظر کسی باشید که می خواهد موهایتان را کوتاه کند. اینجاست که نکات مهم در آرایشگری به کمک شما می آید. کوتاه کردن مو با مدل های مختلف چهره افراد را عوض می کند. اما باید گفت که رنگ و لایت در این زمان بسیار مهم است، اگر قصد دارید کوتاهی را خودتان در منزل انجام بدید باید از یکسری تکنیک ها تبعیت کنید. ما در اینجا سعی داریم که این تکنیک ها را به شما عزیزان اموزش کامل بدهیم. بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان را از ژیلا صالحی بخواید.

4 مورد از لوازمی که برای آرایشگری مورد نیاز است:

لوازم مورد نیاز برای چتری کردن موهایتان عبارت است از:

  • شانه
  • آیینه
  • قیچی
  • روپوش

 

  1. در ابتدای کار شما باید موهایتان را کاملا خشک نمایید. موهای خیس سبب می شود که کار شما خیلی خوب پیش نرود چون که موهایتان را جمع می کند. بنابراین نمی دانید که چه مقدار باید آنها را کوتاه نمایید.
  2. بعد از انها بهره بگیریید (رنگ و لایت) و از ان راه موهایتان را جدا کنید. اجزایی که نمی خواهید رو به شکل کامل جدا نمایید و آن را با کلیپس وصل نمایید.
  3. بخش چتری تنها چیزی است که باید آویزان باقی مانده باشد. باید تصمیم بگیرید که چه مقدار می خواهید موهای خودتان را قیچی کنید. بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان را از modisbeauty بخواهید.
بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | ژیلا صالحی

شکل 1: بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان

شکل مو و رنگ و لایت مو چه تاثیری بر ظاهر دارد؟

یک تحول ساده در موها فرم صورت را زیباتر نشان می دهد. بنابراین خانم هایی که می خواهند چهره زیباتری را داشته باشند  باید مدل مویی که انتخاب می کنند با فرم صورت و ظاهر آنها متناسب باشد. شما میتوانید با دانستن و اطلاع داشتن از فرم صورت خود بهترین رنگ و لایت مو را انتخاب نمایید. اگر قصد دارید بدانید چه مدل م.یی برای صورت شما مناسب است میتوانید به وبسایت ژیلا صالحی مراجعه کنید.

مدل مو به شکل بیضی:

اگر صورت بیضی شکل دارید باید به شما بگوییم که بهترین نوع صورت را دارید. صورت بیضی شکل از بهترین نوع صورت ها می باشد. میتوانید بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان را در اختیار داشته باشید.

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان | تاثیر صورت گرد و مدل مو؟

مدل مو متناسب با صورت گرد:

اگر دارای صورتی گرد هستید باید به گونه ای موهایتان را درست کنید که صورت شما باریک تر نشان دهد. گونه ها و مدل های چتری برای این که صورت شما را لاغر تر نشان می دهد برای اینگونه افراد که صورت گرد دارند مناسب است. اندازه موهایتان باید از چانه بلندتر باشد چرا که در غیر اینصورت، صورت شما چاق به نظر می رسد. رنگ و لایت مو و مدل موهایی که روی فرق سر پف می کند زیبایی موها را دو چندان می کند. با مراجعه به وبسایت ژیلا صالحی قادر خواهید بود که درباره بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان اطلاعات مفیدی را به دست آورید.

رنگ و لایت مو | ژیلا صالحی

شکل 2: رنگ و لایت

مدل مو متناسب با صورت مربعی چه تاثیری بر زیبایی دارد؟

مدل مو مناسب به صورت مربعی:

برای کشیده شدن صورتتان میتوانید مدل موی بلند را انتخاب نمایید. مراقب باشید موی شما در بغل های صورت باید صاف باشد و به صورت شما بیاید. برای افرادی که دارای صورت مربعی هستند مدل های یکدست و ساده بسیار مناسب است. یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی که صورت مربعی دارند مدلی است که بر فرق سر پف می کند. رنگ و لایت مو و افرادی که صورت مربعی شکل دارند موهای خود را باید به شکل کم چتری کنند. اگر دارای چانه بزرگی هستید موهایتان را لایه لایه کنید تا اندازه چانه خیلی بزرگ به نظر نرسد. همچنین شما میتوانید بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهان را از modisbeauty دریافت نمایید

بهترین کوتاهی مو زنانه اصفهانرنگ و لایت

بهترین رنگ و لایت مورنگ مورنگ و لایترنگساژ موکوتاهی مو زنانهلایت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *