لایت مو در اصفهان

لایت مو در اصفهان


بهترین ایده های لایت مو در اصفهان و مدل هایی برای موهای تیره

اگر به طور کلی رنگ موهای خود را دوست دارید ! اما می خواهید آن را به عمق ، ابعاد و احساس مرسوم ، مد روز اضافه کنید . احتمالاً برای موارد لایت مو در اصفهان ، آنهایی که با یک متد آزاد ساخته شده! بدون فویل پدید آمده است ، می روید. در صورت کاربرد رنگهای پاستلی یا روشن نئون ! آنها به شما رنگ و لعاب آفتابی ، طبیعی و یا انتقال نرم رنگ را می بخشند. لایت مو در اصفهان اجازه می دهد تا راه حل های خیلی پیچیده ای برای رنگ مو ایجاد کنید.

اما می توانید از رنگ موی پیچیده خود بهره ببرید که از منبع الهام شما بهتر خواهد بود. موهای قهوه ای با لایت های بلوند و در موهای قرمز ایده هایی است که اکثر خانمها قبلاً امتحان کرده اند. برخی به آنها گیر افتاده اند . بعضی دیگر برای آزمایش چیزهای عجیب و غریب ترمی باشند. مانند لایت های ارغوانی در موهای قهوه ای تیره یا نگاه نمودن به لایت هایی  در بعضی از رنگهای روشن حرکت کردند.

مدل مو با موهای قهوه ای تیره و لایت مو در اصفهان

اینها ممکن است در فکر اول چالش برانگیز به نظر برسند . بنابراین امکان دارد شما بخواهید مانند گزینش های لایت های قرمز یا کارامل از انتخابی متوسط ​​شروع کنید. ما در آرایشگاه مدیس ایده های زیادی را برای شما داریم . بدون رو نمودن به اینکه چقدر جسورانه خواستارید با لایت مو جدید خود جلو روید!

دسته های تک تنی امروز کسی را غافلگیر نمی کند. در حالی که هایلایت ، دسته های رنگی و داستان دیگر است. آنها رنگ مو شما را به روز کرده ، عمق و بافت را به مدل موهای شما اضافه می کنند . ظاهر کلی شما را با داشتن یک استعداد جذاب می بخشند. اگر به عملکرد حرفه ای اعتماد دارید ، بازی با رنگ مو سرگرم کننده است. در شکل 1 مشاهده خواهید کرد!

وقتی تصمیم گرفتید رنگ خود را اضافه کنید . وقتی به آرایشگاه مدیس می آیید! یک سبک شناس می خواهد از شما بپرسد که واقعاً کدام لایت مو در اصفهان دوست دارید؟

لایت مو در اصفهان و موهای قهوه ای

شکل 1: لایت مو در اصفهان و موهای قهوه ای

چگونه موهای قهوه ای تیره خود را لایت کنیم؟

اول از همه ، باید تصمیم بگیرید که کدام اثر را می خواهید به دست آورید. بعضی از خانمهارنگهای پررنگ را به کار می برند که براقیتهای درخشان را به رنگ اصلی مو اضافه می کنند . بسیار طبیعی به چشم می آید.

سایر انتقال رنگهای جداگانه و یا بخش های رنگی جداگانه را ترجیح می دهند . هر نوع مدل مو کوتاهتر لایت( لایت مو کوتاه)  می شوند.درشکل 2 خواهیم دید.

موهای تیره می تواند از تن های رنگی از رنگ های متضاد نیز بهره می برند. مانند :

 • بلوند پلاتین
 • قرمزهای عمیق
 • مس
 • بنفش یا روشن تر
 • مانند کارامل
 • گردو
 • برنز
 • تافی
لایت مو در اصفهان برای موهای تیره

شکل 2: لایت مو در اصفهان برای موهای تیره

گزینش رنگ های هماهنگ

همچنین انتخاب رنگ هایی که با هم هماهنگ باشند بسیار مهم است. با صدای پوست خود برنز ، مس و قرمزهای غنی سبب تیرگی و درخشش رنگ پوست تیره می شوند. پوست با رنگ متوسط از قهوه ای های شدید ، مس و تافی بهره مند می شود. زیبایی های منصفانه در لایت مو در اصفهان می توانند از مو بور ، پلاتین ، رنگ خاکستر و رنگهای کاراملی سبک تر به کار می برند. همچنین ظرافت و کم اهمیت بودن ، حفظ موجود در مقایسه با سایر متدهای لایت مو در اصفهان، آسان است.

شماره 3: موهای سیاه با لایت های برنز

 • موهای قهوه ای تیره و لکه دار Choppy Layered با لایت

یک مدل موی لایه ای ابعادی به موج های شما می بخشد . اگر شما همچنین برخی از هایلایت های ظریف را برای موهای قهوه ای تیره انتخاب می کنید . این لایت دارای بافت ، بدنه و رنگهای کاملاً ترکیبی است. اگر می خواهید این ظاهر را داشته باشید ، یک مدل موی لایه ای با انتهای روشن تر نیز چیز خوبی است.

شماره 4: نکات برجسته خاکستری استیل

 • موهای قهوه ای با لایتهای خاکستری
 • این فقط مربوط به پدربزرگ و مادربزرگ شما نیست! از بین رفتن رنگ خاکستری موهای شما به یک روند محبوب تبدیل شده است . به خصوص در بین جمعیت جوانتر ! اما برای آزمایش ، رنگ های لایت مو روشن شامل :خاکستری یا آبی روشن. راهی عالی برای امتحان کردن رنگ مو جدید بدون تعهد واقعی به سایه متغیر است.

شماره 1: Balayage قهوه ای روشن برای لایت مو تیره

 • لایت قهوه ای روشن

یک رنگ موی قهوه ای روشن برای لایت مو مشکی جلوه زیبایی شیب دار می بخشد. لایت موی تیره طوری به کار برده می شوند که سبب می شود بخش های تیره شما به صورت معتبر توسط خورشید نمایان شود.

شماره 5: شکلات و کارامل Balayage

 • موهای قهوه ای شکلاتی با لایت کارامل

موهای قهوه ای با هایلایت مانند یک نعمت برای دختری است که می خواهد توجه زیبایی غنی موهای تیره خود را جلب کند. تکنیک balayage آسان نیست اما ارزش قیمت و تلاش را دارد!

شماره 2: Balayage قهوه ای برای موهای سیاه

 • مدل مو بلند سیاه و لایت

اگر موهای سیاه بلندی دارید ، در مورد اضافه کردن لایت مو در اصفهان فکر کنید تا به آن بافت زیادی داده شود . در آرایشگاه مدیس به آراستگی زیبای خود تأکید کنید.

شماره 6: موهای شکلات با لایت مو در اصفهان با تن طلایی قهوه ای

 • موهای قهوه ای تیره و بلند با رنگ طلایی

این سایه طلایی زیبا در موهای قهوه ای تیره شما باعث می شود یک لایت مو قهوه ای بی همتا را  در آرایشگاه مدیس داشته باشید.لایت مو در اصفهان

رنگ و لایت مو

انتخاب رنگ در لایت موانتخاب رنگ هماهنگ در لایت مولایت مو برای موهای تیرهلایت مو در اصفهانلایت موی قهوه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *