صافی و احیای مو ژیلا صالحی

صافی و احیای مو modisbeauty


صافی و احیای مو/ صافی و احیای مو در اصفهان

عبارت کلیدی صافی و احیای مو
دپارتمان اوج شید
نویسنده آرزو ملکی
تعداد کلمات ۱۲۲۳
زمان مطالعه ۱۲ دقیقه

 

فهرست عناوین :

انواع روش های صافی و احیای مو:

۶ نکته‌ای که قبل از صافی و احیای مو با کراتین باید بدانید !

۱. در احیای مو با کراتین در واقع کراتین نام اصلی نیست

۲. تهویه ی محیط عملیات صافی و احیای مو حتما باید عالی باشد

۳-اگر میخواهید موهای فرتان را صاف کنید بی فرمالدئید شدنی نیست.

۴. سالنی را انتخاب کنید که به سلامتی شما و آرایشگرتان احترام قائل شود.

۵. کراتین چند ماه یک بار سالم‌تر از سشوار و اتو موی روزانه است

۶. برای تثبیت احیا از سولفات و نمک استفاده نکنید

صافی و احیای  مو به روش جدید ژاپنی در اصفهان

فهرست شکل :

شکل 1صافی و احیای مو در اصفهان

شکل 2صافی و احیای مو

 

انواع روش های صافی و احیای مو:

برای صاف کردن مو روش های متفاوت وجود دارد. از جمله شیمیایی غیر شیمیایی موقت دایم و نیمه دایم. در اینجا همه آنهارا مرور خواهیم کرد. کراتین کردن مو با موهای خراب و رنگ و دکلره شده سازگار است. در کشورهای آسیایی موها را با یک بار صاف کننده های غیرارگانیک صاف میکنند. پس از کراتینه کردن برای بازسازی و شفاف شدن مو استفاده میکنند. با خدمات صافی و احیای مو در اصفهان توسط ژیلا صالحی در modisbeauty  آشنا شوید. پیشنهاد ما این است که از آرایشگاه دیدن فرمایید و خدمات مارا با بقیه ی سالن ها مقایسه کنید.

۶ نکته‌ای که قبل از صافی و احیای مو با کراتین باید بدانید !

نفس فرمالهید مو به معنای صاف کردن نیست. در کراتینه کردن ورقی از کراتین روی مو می نشیند. سپس فرمالهید پیوندهایی با شاخه های کراتین در ارتباط قرار میگیرد و کراتین را روی مو ثابت میکند. مو در اثر شکافتن پیوندهایی در آب تغییر شکل میدهد. نقشی که این عمل دارد. وقتی کراتین روی مو می نشیند سطح مو را صاف و شفاف میکند. پیوند دادن ریش ریش های کراتین برای صافی و احیای مو است. کسانی که موهای موجی، وز، فرفری وخشن دارند، زنده ساختن مو با کراتین خوب است. چون موهای آن ها را به موهای صاف و نرم تبدیل می کنند که رویای آن را داشتند. صافی و احیای مو در اصفهان را با ما تجربه کنید.

برای بعضی ها هنوز کراتینه کردن نامفهوم است. و تصور میکنند که خیلی ضرر دارد. مثلا در بعضی از شیوه ها قبل از خشک شدن و اتو کردن مو را با محلول فرمالدئید اشباع می‌کنند (بله فرمالدئید). این شیوه صافی موها را تثبیت میکند و در نهایت موها به تایم بیشتری صاف می‌مانند.برای اطلاعات بیشتر مقاله modisbeauty  را دنبال کنید.به شکل 1صافی و احیای مو در اصفهان مراجعه کنید.

صافی و احیای مو ژیلا صالحی

شکل 1صافی و احیای مو در اصفهان

۱. در احیای مو با کراتین در واقع کراتین نام اصلی نیست

این روش به اشتباه کراتینه کردن مو نامگئاری شده است. در حالیکه مواد تشکیل دهنده آن موادی است که نام آن ها خیلی سخت است. و لزومی به دانستن آنها نیست.در بعضی شیوه ها تا مدتی نباید موهارا خیس کنید. که عملیات گسسته کردن پیوند به خوبی انجام شود. البته احیاهایی که شدت و میزان زیادتری را دارند،میشود سریع شسته شوند. خدمات صافی و احیای مو در اصفهان را با ما تجربه کنید.صافی و احیای مو را با ما تجربه کنید.

۲. تهویه ی محیط عملیات صافی و احیای مو حتما باید عالی باشد

فرمالدیید در محلول های شیمیایی پاک کننده وجود دارد. برخورد آن با آهن سبب میشود آهن زنگ بزند. تماس آن با دست خیلی ضرر ندارد.اگر طولانی مدت در معرض بوی آن باشید احتمال دارد دچار سرطان شوید. در نتیجه حتما باید آرایشگاه شما از تهویه عالی دارا باشد. بهترین امکانات را در سالن ژیلا صالحی خواهید دید.

۳-اگر میخواهید موهای فرتان را صاف کنید بی فرمالدئید شدنی نیست.

اگر مواد صاف کننده بدون فرمالیید باشد ، تنها مو را با یک پرده‌ی نازک میپوشاند و صاف می‌کنند. ولی خیلی ویژه نیست و زمان کمتری میماند.اگر میخواهید نتیجه ی برجسته و بیشتری بگیریرد لازم است فرمالید آن بیشتر باشد. اگر بخواهید پیچ موهایتان خیلی از بین نرود بهتر است از فرمالیید استفاده نکنید

در نتیجه حتما باید با متخصصان صافی و احیای مو مشورت کنید.  صافی و احیای مو در اصفهان را با ما تجربه کنید.

۴. سالنی را انتخاب کنید که به سلامتی شما و آرایشگرتان احترام قائل شود.

آرایشگر لازم است با شما شفاف رفتار کند. اگر نام و مزایا و معایب مارکی را از او پرسیدید اطلاعات در اختیارتان بگذارد. کسی متخصص تر است که مقدار دقیق فرمالیید را بداند. یعنی باید بداند چه مقدار باید استفاده کند.اگر خودتان با آگاهی به آرایشگاه بروید هم خوب است. خانم ژیلا صالحی در سالن modisbeauty   ارایه دهنده بهترین خدمات به شماست.

۵. کراتین چند ماه یک بار سالم‌تر از سشوار و اتو موی روزانه است

درست است که حرارت زیاد اتو مو در روش کراتینه مضر است اما بهتر از اتو کشیدن هرروز است. هر روز اتو کردن خیلی خیلی برای مو مضر است. صافی و احیای مو در اصفهان را با کمترین ضرر با ما تجربه کنید. کسانی که هرروز این کار را انجام میدهند میدانند از چه چیز حرف میزنیم. و حتما از این روش برای صافی و احیای مو استفاده خواهند کرد. پس این کار بسیاار می ارزد و حتما ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. همچنین باید کارگزار بداند که چه درجه حرارتی استفاده کند. مثلا برای افراد سن دار با درجه حرارت کمتر اتو شود. به شکل 2صافی و احیای مو مراجعه کنید.

صافی و احیای مو در اصفهان MODISBEAUTY

شکل 2صافی و احیای مو

۶. برای تثبیت احیا از سولفات و نمک استفاده نکنید

اگر میخواهید دوام عملیات کراتینتان بیشتر شود بهتر است از سولفات کلر و نمک استفاده نکنید. یعنی نمک را در خوراکتان کم کنید. توجه کنید که در این مدت استخر رفتن را به حداقل برسانید. رایان می‌گوید: ایده‌ی خوبی است که پس از احیای مو یک شامپو جدید تخصصی توصیه شده توسط تکنسین احیای مو با کراتین استفاده شود.

با کیفیت ترین صافی و احیای مو در اصفهان را با ما تجربه کنید. در سالن زیبایی ژیلا صالحی برای مراقبت هر چه بهتر پس از اعمال کراتین با محصولات BRAZILIAN BLOWOUT، به مشتری شامپو و آبرسان مخصوص موهای کراتینه شده ارائه می‌شود . که بهترین گزینه برای مراقبت از موهای کراتینه شده هستند.. هرچقدر برای صافی و احیای مو در اصفهان هزینه کنید خدمات و کیفیت بیشتر میگیرید. مواظب باشید گول کراتینه ارزان را نخورید.

 صافی و احیای  مو به روش جدید ژاپنی در اصفهان

جدیدا اسم صاف کردن مو به روش ژاپنی را زیاد میشنوید. ماده موثره محصول اصلی آمونیام نیوگلیکولاک می باشد. بعد از آن مو نباید تا سه روز خیس شود. این روش ضرری برای زنان آبستن ندارد. شما باید قبل از صاف کردن مو اول مشاوره بگیرید. متخصص موهای شما را بررسی میکند که از لحاظ خشکی این روش برای شما موثر هست یا نه. این روش دایمی است و دایمی یعنی اینکه بین ۴ تا ۶ ماه زمان برای ترمیم آن لازم دارید. برای بهبود عمل صافی و احیای مو در اصفهان بعد از هر بار حمام کردن موها را سه شوار بکشید. این محصول چون حاوی فرمالهید و مواد شیمیایی نیست د نتیجه مضر و سرطان زا نیست.

این روش با کراتینه کردن مو متفاوت است. در کراتینه کردن با پوشاندن مو با کراتین به طور موقت و سه ماه مو صاف  میشود و در طول این سه ماه باید چند بار به آرایشگاه مراجعه کنید. بعد از صافی و احیای مو به این روش تا دو هفته نمیتوانید موهای خود را رنگ کنید.

دسته‌بندی نشدهصافی و احیای موصافی واحیای مو دراصفهان

modisbeautyاحیای موهای آسیب دیدهژیلا صالحیسلامت موهای آسیب دیدهصافی و احیای موصافی و احیای مو در اصفهانکراتینه کردن موموهای رنگ شده و دکلره شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *