بالیاژ مو در اصفهان

بالیاژ مو در اصفهان | ژیلا صالحی | مدیس بیوتی modisbeauty


بالیاژ مو در اصفهان | بالیاژ مو اصفهان

Hair ballast in Isfahan Title
Sir Vahid Ebrahimi By
Ojshid Departman
0910 Counter
00:09:10 Timer

فهرست مطالب

مقدمه ای بر بالیاژ مو در اصفهان و تعریف آن در زیبایی مو و چهره

معرفی بالیاژ مو تکنیک و فن زیبایی برای موها

از صحت یا اشتباه اعمل شدن بالیاژ مو در اصفهان میتوان مطمئن شد؟

شیوه بالیاژ کردن بر روی مو به چه صورت انجام می گیرد؟

بالیاژ مو در اصفهان برای افرادی که رنگ موی آنها تغییر کرده است

فهرست تصاویر

شکل 1 بالیاژ مو در اصفهان

شکل 2 بالیاژ مو اصفهان

مقدمه ای بر بالیاژ مو در اصفهان و تعریف آن در زیبایی مو و چهره

چنانچه شما برای زیبایی موی خود قصد دارید تا از رنگ مو استفاده کنید و رنگ موهای شما درحال حاضر یکنواخت و خسته کننده شده شاید بالیاژ مو اصفهان مدیس بیوتی این امکان را به شما بدهد تا با این تکنیک به خواسته خود برسید. این روزها در میان چهره های معروف به وفور دیده می شود و در حقیقت نامی که به این رنگ داده اند به پادشاه رنگ ها مشهور شده است. در روزگار مدرن این تکنیک به نظر بهترین شیوه برای رنگ کردن مو می باشد. ولی بالیاژ تنها به رنگ آمیزی مو اختصاص ندارد این فن برای هایلایت مو استفاده شده و یک شیوه وارداتی است. که کشور مبدا فرانسه بوده و کلا از دهه نود باب شد و این بالیاژ مو در اصفهان در اصطلاح به معنی حرکت به دو سو است. که در شکل 1 بالیاژ مو در اصفهان را مشاهده می کنید.

معرفی بالیاژ مو تکنیک و فن زیبایی برای موها

در مورد بالیاژ مو اصفهان باید اینگونه گفت که این یک باور غلط در میان عموم مردم است که تنها آن را رنگ کردن مو می پندارند در اصل این تکنیک برای استفاده از هایلایت مو مورد استفاده دارد و اصالتی فرانسوی دارد و به وضوح می توان حرکت رنگ ها را بر روی موها مشاهده کرد. مربیان مدیس بیوتی برای بالیاژ مو در اصفهان از این فن و از قلم های اکثرا ظریف استفاده می شود. و این تکنیک به شما اجازه این را خواهد داد تا در یک زمان بندی مناسب و بدون فویل یک هایلایت جذاب را داشته باشید. این فن در حقیقت یک لایه ای از هایلایت است که در قسمت فوقانی مو شکل می گیرد و به آن حالت کدر خواهد داد و ژرفای زیادتری را به مو خواهد داد. و حرارت نیز وابستگی خاصی به آن دارد. این شیوه اجازه نفوذ رنگ شیمیایی میدهد.

بالیاژ مو در اصفهان

شکل 1 بالیاژ مو در اصفهان

از صحت یا اشتباه اعمل شدن بالیاژ مو در اصفهان میتوان مطمئن شد؟

در بالیاژ مو در اصفهان از قسمت های نخستین مو آغاز شده و در نهایت هایلایت جذابی را برای شما بوجود خواهد آورد. این کار روی سطح مو اعمال خواهد شد و نبایستی تا قسمت آخر موها انجام گیرد. به این دلیل که رنگ موها در این صورت یکنواخت خواهد شد. اما برعکس این داستان نیز صادق است در این صورت مدیس بیوتی نکاتی را برای بالیاژ مو اصفهان که اشتباه انجام می گیرد را اشاره کرده اولین مورد این خواهد بود که اگر این کار اشتباه انجام گرفته باشد رنگ به سرعت با شستن از بین رفته به این دلیل که رنگ هنوز داخل مو نفوذ نکرده و رنگ مو ثابت نیست. باید زمان بندی دکلره کردن مو را به درستی تشخیص داده و به موقع موها را بشورید. البته نباید این مورد را از خاطر برد که فرمول مو و رنگ اهمیت زیادی در این باره دارد.

شیوه بالیاژ کردن بر روی مو به چه صورت انجام می گیرد؟

مواردی که در رابطه با اشتباه شدن بالیاژ باید انجام داد. خونسردی خود را از دست نداده و جای هیچ نگرانی نیست می توانید بالیاژ مو در اصفهان را در صورت اشتباه انجام دادن اصلاح کرد که در این مورد از مشاوران مدیس بیوتی به راحتی مشاوره بگیرید. اساس این کار با شیوه های گوناگونی انجام می گیرد که اول از ریشه شروع شده و بعد بخش های بعدی را شامل می شود. در این شیوه رنگ ابتدا از ریشه مو آغاز شده که این قسمت کدر ترین رنگ را دارد و در قسمت آخر مطابق شکل 2 بالیاژ مو اصفهان درخشان تر شده این فن رنگ کردن وقتی موها بلند شد در مدل آنها تغییری حاصل نمیشود. نکته ای که در این روش باید به آن اشاره کرد کمتر شدن ترمیم مو است. برای بالیاژ مو اصفهان به کرم اکسیدان، پودر دکلره و قلم و کاسه رنگ احتیاج است.

بالیاژ مو در اصفهان برای افرادی که رنگ موی آنها تغییر کرده است

آنچه در بالیاژ مو اصفهان اهمیت دارد لایه روبی است و این امکلان وجود دارد تا لایه های پایینی در  رنگ اولیه ثابت باشند. افرادی که برای از دست دادن رنگ موی خود نگران هستند این متد را که مدیس بیوتی ارائه کرده و با نام بالیاژ مو در اصفهان شناخته می شود استفاده کرده که در این مورد این افراد بسیار راضی بوده اند. این نوع متد رنگ طبیعی را به موهای شما بر می گرداند. ضمن آن که از نظر قیمت مناسب ترین قیمت را دارد و این امکان برای شما وجود دارد تا انتخاب کنید کدامیک از قسمت های موهای شما رنگ شود. زمان بندی این کار بهاندازه و نوع رنگ انتخابی شما بستگی دارد. آسان ترین شیوه برای این متد بستن موها با وسیله ای مانند کش نیمی از موهای خود را بسته و پس از دکلره و اکسیدان با براش به انتها حرکت دهید.

بالیاژ مو اصفهان

شکل 2 بالیاژ مو اصفهان

سوالات متداول

light مو چند نوع است؟

highlightو lowlight

highlight چیست؟

این روش برگرفته از رنگ های قهوه ای تیره و روشن است.

یکی از پارامترهای مهم در اتنخاب رنگ چیست؟

رنگ پوست

بالیاژ مو اصفهانبالیاژ مو در اصفهان

modisbeautyبالیاژ مو اصفهانبالیاژ مو در اصفهانبهترین سالن زیبایی در اصفهانرنگ مورنگ مو در اصفهانرنگ و لایت مو اصفهانرنگ و لایت مو در اصفهانژیلا صالحیسالن زیبایی در اصفهانسالن زیبایی ژیلا صالحیمدیسمدیس بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *