بهترین شینیون مو اصفهان ژیلا صالحی

بهترین شینیون مو اصفهان MODISBEAUTY


بهترین شینیون مو اصفهان  | بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

عنوان مقاله بهترین شینیون و آرایشگاه در اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده آرزو ملکی
تعداد کلمات ۱۰۴۲
زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

عنوان مطالب :

میدانید بهترین شینیون مو اصفهان چیست ؟ از کی متداول شد ؟

آیا شینیون دستخوش تغییر است یا به مرور زمان از مد می افتد؟

در مورد 3 دسته ابزار شینیون چیزی میدانید ؟

تثبیت با استفاده از مواد تثبیت کننده آرایش مو چگونه انجام میشود ؟

از دیگر لوازم شینیون و آرایش مو اسپری است

یکی از شینیون های متداول به روز استفاده از بافت است.

فهرست شکل :

شکل 1:بهترین شینیون مو اصفهان

شکل 2:بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

 

میدانید بهترین شینیون مو اصفهان چیست ؟ از کی متداول شد ؟

با ما در modisbeauty همراه باشید…کلمه شینیون در فرهنگ لغت {موی پشت سر} معنی میدهد. که یعنی مو به شکل ویژه ای از پشت سر بسته شود. خب قبل ها فقط به یک فرم ثابت بسته میشد و فقط یک شکل داشت. حتما در عکس های کلاسیک و قدیمی اروپا این شکل ساده اما بسیار زیبا را دیده اید. ولی جدیدا این سبک خیلی شاخه های متنوع پیدا کرده و انواع و تنوع بینهایتی وارد این کار شده است. آنقدر تنوع و تکنیک زیاد شده که امروزه سالن داران تبحر خود را با شینیون به نمایش میگدارند. و هرکسی که شینیون خاص تری درست کند به این معنی است که ماهر تر است. با ما باشید با معرفی بهترین شینیون مو اصفهان و بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

آیا شینیون دستخوش تغییر است یا به مرور زمان از مد می افتد؟

دامنه ی آرایش مو به اندازه ی آرایش صورت خیلی بزرگ نیست و محدود تر است. اما باز هم با این وجود از المان ها و خواسته های روز پیروی میکند و لازم است به روز باشد.  مو هم مانند چیزهایی دیگر هر دفعه یک فرم خواهان دارد. مثلا امروزه مدل های باز و آزاد خواهان دارد. مدل هایی که ساده هستند و مینیمال. اما هنوز هم شینیون خواهان دارد. در سال های اخیر طرفداران مدل های باز مو بیشتر شده است ولی باز هم در بین ایرانیان این همه سادگی پذیرفته نیست. به همین خاطر هنوز هم شینیون خواهان های خودش را دارد.

در ادامه با modisbeauty  با این تکنیک توسط خانم ژیلا صالحی بیشتر آشنا خواهیم شد. به شکل 1:بهترین شینیون مو اصفهان مراجعه کنید.

بهترین شینیون مو اصفهان ژیلا صالحی

شکل 1:بهترین شینیون مو اصفهان

.

در مورد 3 دسته ابزار شینیون چیزی میدانید ؟

بد نیست بدانید که ابزارهای این کار شامل دو گروه میشود:

  1. ساده : خود این تکنیک ساده است. در نتیجه نیازی به ابزار پیچیده ندارد. کلیپس و گیر و … کافی است.
  2. حرفه ای: اما در تکنیک های پیچییده تر لازم است از وسایل پیچیده تر مثل تورهای غیرمریی؛ بیگودی و موی غیر طبیعی و… استفاده کنیم
  3. وسایلی که در هر دو شیوه قابل استفاده است که به آن وسایل حرارتی میگویند: مثل سشوار بابلیس مجعد کننده… این وسایل بیشتر در مولقعی استفاده میشوند که لازم باشد مثلا مو ساعت های طولانی صاف بماند. بهترین شینیون مو اصفهان و بهترین آرایشگاه عروس اصفهان را با ما تجربه کنید.

 

تثبیت با استفاده از مواد تثبیت کننده آرایش مو چگونه انجام میشود ؟

عروس خانم ها برای مثال شینیون پیچیده با قیمت بالا انجام میدهند. مجبورند ساعت ها وقت خود را در آرایشگاه بگذرانند برای این کار. پس حتما لازم است که برای ساعت طولانی شینیون آنها ثابت بماند و خراب نشود . پس لازم است که حتما از وسایل و شیوه هایی استفاده کند که برای زمان بیشتر ثابت بماند. ثابت کننده های مو به شیوه های متفاوت و با کارکردهای متفاوتی تولید ایجاد میشوند مثل  ژل، موس و اسپری مو. بهترین شینیون مو اصفهان را با ما تجربه کنید. به شکل 2:بهترین آرایشگاه عروس اصفهان مراجعه کنید. با ما باشید با خدمات ژیلا صالحی در سالن مدیس بیوتی…

بهترین آرایشگاه عروس اصفهان ژیلا صالحی

شکل 2:بهترین آرایشگاه عروس اصفهان

از دیگر لوازم شینیون و آرایش مو اسپری است

از همه این ها میشود در تمام مرحله های کار شینیون استفاده کرد. به جز اسپری. اسپری را لازم است در اجرای نهایی استفاده کرد. بعد از این که کار شینیون تمام شد. بعلاوه از اسپری نیز میشود لا به لای مرحله های شینیون به کار برد. این کار تماما به شکل شینیون بستگی دارد. برای مثال در گامی از این فرآیند شیینیون کار اسپری را بر قسمتی از موها اسپری میکند.بعد ابزار حرارتی را بر آن میگذارد. این عمل موجب می شود این قسمت موها حالت چسبندگی پیدا کند و مثل یک ورق شود. در گام بعد شینیون کار از این قسمت به هم چسبیده شینیون میسازد. البته با آموزش نظری نمیشود با این قضیه مسلط شد و لازم است که دوره های حضوری را برای یادگیری بگذرانید. بهترین شینیون مو اصفهان و بهترین آرایشگاه عروس اصفهان با ما..

اگر مو وز باشد که آن را صاف میکنیم. اگر موی او شدیدا لخت باشد کار سخت تر است. میبایست زمان و ابزار بیشتری بخاطر حجیم کردن مو صرف کرد. اگر اینگونه بود لازم است گروه کمی را ازیر با استفاده با  انگشت شصت و اشاره بپیچانید و خلاف جهت بگذارید. این فرآیند لازم است در چند گروه مو و در جاهای مختلف سر چند بار انجام شود. این کار حجمی که میخواهیم را به ما میدهد. بعد از آن اتو کشیدن مو حاصل کار را چند برابر بهبود میدهد. بهترین شینیون مو اصفهان را با خانم ژیلا صالحی در  modisbeauty  امتحان کنید.

یکی از شینیون های متداول و به روز استفاده از بافت است.

یکی دیگر از راه های شینیون ایجاد بافت موست. و بعد استفاده کردن از آن. مدل های بافت برعکس ظاهرشان راحت درست میشوند. از جهتی دیگر چون بافت سن را پایین تر می آورد و فرم جوان تری به شخص میدهد بیشتر مورد قبول قرار گرفته است. اصلا از این کار نترسید. با پشت کار و تکرار میتوانید بافتن مو را بیاموزید. از یکی از مدل های خیلی مورد پسند ،از فرم آبشاری میتوان نام برد که می شود آن را از قسمت  بالای پیشانی آغاز کرد و تا آخر موها آن را برد. و نیز برای پوش دادن موها و حجم دادن موها میشود  کمی آن ها را به سمت جلو فشار داده و سپس بافت مو را انجام داد. بهترین آرایشگاه عروس اصفهان و بهترین شینیون مو اصفهان را به دیگران معرفی کنید.

بهترین شینیون مو اصفهان

modisbeautyبهترین آرایشگاه اصفهان عروسبهترین شینیون مو اصفهانبهترین میکاپ عروس اصفهانخدمات میکاپ عروسژیلا صالحیسالن آرایش مدیس بیوتیمدیس بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *