آموزش ریباندینگ مو در اصفهان | ریباندینگ مو در اصفهان

modisbeauty ژیلا صالحی


آموزش ریباندینگ مو در اصفهان | ریباندینگ مو در اصفهان

Title Measures before hair rebonding
By Sir vahid ebrahimi
Departman Ojshid
Timer 00:10:36
Counter 0996

فهرست مطالب

# مقدمه ریباندینگ مو در صنعت آرایشگری!

# تعریف ریباندینگ مو برای فرایند تغییر حالت مجعد به صاف!

# مواد انجام ریباندینگ مو!

# روش متداول برای انجام ریباندینگ مو!

# مراقبتهای بعد از موهای ریباندینگ شده، توصیه شده از مدیس

فهرست شکل

شکل 1 آموزش ریباندینگ مو

شکل 2 ریباندینگ مو

# مقدمه ریباندینگ مو در صنعت آرایشگری | آموزش ریباندینگ مو در اصفهان!

 این نکته صحیح به نظر میرسد که موهایی که دارای حالت فر و مجعد بسیار زیبا است. اما باید بدانید که بسیاری از افرادی که دارای این حالت از فرم مو هستند نمی توانند با خود برای داشتن این نوع از فرم مو خود کنار آیند و مراقبت کنند از این نوع از موها به همین خاطر معمولا به دنبال راهی برای تغییر حالت از فر به صاف می باشند. ریباندینگ مو در اصفهان یکی از راه هایی است که برای این کار استفاده شده و و در modisbeauty و تحت نظارت خانم ژیلا صالحی این حالت از موها را از موقعیت فر و مجعد به پوزیشن صاف، نرم و درخشان ساخته و نگهداری از این نوع موها را بسیار ساده تر خواهد کرد. آموزش ریباندینگ مو در اصفهان از مهمترین آموزش های بکار رفته برای صنعت و آرایشگری است. شکل 1 آموزش ریباندینگ مو در اصفهان

# تعریف ریباندینگ مو برای فرایند تغییر حالت مجعد به صاف!

روش ریباندینگ مو در اصفهان در حقیقت شیوه ای فراگیر و عالی است برای معین کردن ساختار مو شما. این فرایند ساختار را با کمک عناصر شیمیایی از بین برده و طی فرایندی آن ها را مجددا بازسازی می کند. تا برای تغییر حالت از نوعی به نوع دیگر کمک خوبی باشد. آموزش ریباندینگ مو در اصفهان در modisbeauty و زیر نظر خانم ژیلا صالحی انجام می گیرد. شیوه کار بدین صورت است که با کمک یک عنصر سست شونده فرایند شروع شده و ارتباطات ساختار و عناصر تشکیل دهنده مو را از بین برده و از ترکیباتی برای این کار استفاده می کند که پیوند مو را دوباره سازی کرده و این پروسه موحب تغییر حالت مو خواهد شد.

آموزش ریباندینگ مو در اصفهان | ریباندینگ مو در اصفهان

شکل 1 آموزش ریباندینگ مو در اصفهان

# مواد انجام ریباندینگ مو | آموزش ریباندینگ مو در اصفهان!

ریباندینگ مو در اصفهان فرایند دشواری است که برای انجام آن باید از عناصر شیمیایی و گرما دادن به مو برای عوض کردن حالت مو استفاده خواهد شد که وابسته به این موضوع است که موها در چه سایزی باشند. نکته این که این کار زمان طولانی لازم دارد چراکه این کار از 03 تا 08 ساعت طول خواهد کشید. مواد لازم برای این کار را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • کیت ریباندینگ مو
 • اتو مو حرارتی و با قابلیت ست کردن
 • سشوار
 • شامپو ملایم

در آموزش ریباندینگ مو در اصفهان modisbeauty و زیر نظر خانم ژیلا صالحی ابتدا موها را با ملایم ترین شامپو شسته، و در این فاز نباید از نرم کننده مو استفاده کند. در مرحله بعد باید با سشوار موها را خشک کرده و به دسته های کوچک تقسیم می کنند.

# روش متداول برای انجام ریباندینگ مو | آموزش ریباندینگ مو در اصفهان!

 1. ابتدا موها را با ملایم ترین شامپو شسته و نباید نرم کننده مو را استفاده کنید
 2. موها را سشوار زده و آنها را کاملا خشک کرده و به دسته های کوچک بخش بندی کرد.
 3. هنرجو که پروسه آموزش ریباندینگ مو در اصفهان را در modisbeauty و زیر نظر خانم ژیلا صالحی انجام می دهد پس از دسته بندی با یک گیره آنها را محکم نگه داشت.
 4. برای ریباندینگ مو در اصفهان باید موها را از نرم کننده پوشانده شود.
 5. باید متوجه بود که تا 40 دقیقه نباید آن را از روی مو پاک کرد که بستگی به بافت مو دارد
 6. پس از مدت زمان مورد نظر موها به تناسب حجم و بافتی که دارند از 10 تا 40 دقیقه بخار داده می شود.
 1. از یک عنصر خنثی شونده برای پشتیبانی از بافت مو در تایم سی ثانیه استفاده می گردد
 2. موها را با آب سرد ابکشی کنید.
 3. در فاز نهایی موها با سشوار خشک شده و با یک سرم مجددا صاف می شود.

# مراقبتهای بعد از موهای ریباندینگ شده، توصیه شده از مدیس

 1. اصلی ترین نکته در آموزش ریباندینگ مو در اصفهان را در modisbeauty و زیر نظر خانم ژیلا صالحی که باید بعد از ریباندینگ مو لازم است بدانید این است که شستن موها است که باید پس از ریباندینگ مو در اصفهان باید 72 ساعت گذشته باشد تا بتوانید آن را شستشو بدهید. در حقیقت این سه روز برای نرسیدن رطوبت به موها کافی است. که در ادامه ریباند کردن موها است. چنانچه موها خیس شوند ریباندینگ مو کامل نمی شود.
 2. نباید بلافاصله بعد از ریباند کردن به موها حالت نداده، یعنی موارد را نظیر بستن، پیچاندن و بافتن را برای سه روز فراموش کرده چون این کار سبب خواهد شد تا موهای شما جین بخورد یا بشکند
 3. این نکته را به یاد داشته باشید تا موقع شب موها را به فرم صاف فرم دهید و یقین پیدا کنید تا موهایتان به این حال شکسته نشود. شکل 2 ریباندینگ مو در اصفهان
آموزش ریباندینگ مو در اصفهان | ریباندینگ مو در اصفهان

شکل 2 ریباندینگ مو در اصفهان

 1. موهایتان را آرام و با نرم کننده شستشو دهید بعد از گذشت 72 ساعت توانایی این را دارید تا از یک شامپوی ملایم برای این کار استفاده کنید برای این کار توصیه این است که از شامپوی مخصوص موهای ریباند شده باشد.
 2. از سشوار با گرمای بالا و شستشو با آب داغ اجتناب کنید. اغلب افراد عادت دارند تا با دمای بالا موهای خود را خشک کند و دوباره آن را حالت دهند این کار پس از ریباند شدن خوب به نظر نخواهد آمد زیرا دوباره تغییر حالت دادن به موها صدمه زده و این دوباره کاری موهایتان را می شکند.

FAQ

سن مناسب برای انجام ریباندینگ مو چقدر است؟

ریباندنیگ برای دختران زیر یازده سال توصیه نمی شود؛ چرا که موهای کودک هنوز به طور کامل شکل نگرفته است. از آن جایی که روش ریباندینگ ممکن است به مو آسیب وارد کند، بهتر است آن را از سنین 18 سال به بعد مورد استفاده قرار دهید.

آیا امکان رنگ کردن موها قبل از ریباندینگ وجود دارد؟

بهتر است حداقل دو یا سه هفته قبل از ریباندینگ، موهایتان را رنگ کنید. در غیر این صورت اگر موهایتان را در فاصله کمی از ریباندیگ رنگ کنید، ممکن است آسیب های جدی را به دنبال داشته باشد. به طور کلی، موهای سالم و رنگ نشده نسبت به ریباندینگ بهتر جواب می دهد.

FAQ

آیا در دوران شیردهی می توان موها را رنگ ، فر یا صاف کرد ؟

تحقیقات اخیر نشان می دهد که رنگ های نیمه دائمی یا دائم برای در تمام دوران بارداری و دوران شیردهی ایمن هستند. بنابراین خانمها هم در دوران بارداری و هم شیردهی می توانند از این مواد شیمیایی استفاده نمایند.بدن خانمهای شیرده ، مواد شیمیایی را کمتر به خود جذب می کنند و این مواد وارد جریان خون آنها نخواهد شد و. به همین دلیل تهدیدی بر کاهش میزان شیر یا سلامت کودک شیرخوار نخواهد بود.

آموزش ریباندینگ مو اصفهانآموزش ریباندینگ مو در اصفهان

modisbeautyآموزش ریباندینگ مو در اصفهانبهترین ریباندینگ مو اصفهانبهترین ریباندینگ مو در اصفهانریباندینگ مو در اصفهانژیلا صالحیصافی و احیای مومدیسمدیس بیوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *